شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-02-03 12:21 AM

(2014-02-02 11:52 PM)mohtadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار 1 عدد وایراخ 100 اف اس بی 12 خان ورژن جدید اکبند 5.5 هستم البته با قیمت مناسب .
به اقا مسیح یه پیام بده.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - amin.faraji - 2014-02-03 02:10 PM

خریدار دیانا p1000 کالیبر 5/5 درحد

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohandesjavid - 2014-02-03 08:57 PM

(2014-02-02 11:52 PM)mohtadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خریدار 1 عدد وایراخ 100 اف اس بی 12 خان ورژن جدید اکبند 5.5 هستم البته با قیمت مناسب .

فکر نکنم گیرتون بیاد این مدل دوسایلنسره یکساله تمام شده تولیدش, ولی مدل 6 خانش تو بازار هست آک 5600تومان!!!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-02-04 03:06 AM

سلام.دوستان کسی پوکه کالیبر 12سراغ نداره واسه فروش؟ ممنون میشم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - hellboy - 2014-02-04 10:47 AM

(2014-02-04 03:06 AM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
پوکه زیاده مال کدوم شرکت رو میخای ایرانی خارجی ؟؟؟؟؟؟؟؟/

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - joseffist - 2014-02-04 11:57 AM

به نام الله

سلام به همگی

میدونید که اکثر نشانگرهای لیزری در بازار کلید فشاری دارند . یعنی تا زمانیکه کلید رو فشار بدید , نور لیزر فعال خواهد بود .

کسی از دوستان هست که لیزر سراغ داشته باشه که دکمه on/off داشته باشه و دائمی باشه و لازم نباشه که دکمه رو دائما فشار بدیم ؟

ممنونم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - alborzshop - 2014-02-04 12:06 PM

باسلام
در بسته بندي همه ليزرهايي كه من ديدم دو نوع كليد وجود دارد كه يكي از آنها فشاري و ديگري ثابت است.
اين ليزرها در بازار موجود است و من بين 100 تا 150 قيمت گرفتم.

دوباره سلام Khansariha (48)
تو بازار كرال نيتروپيستون پيدا ميشه؟
حدود قيمت و محل فروش در تهران.

ممنون

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - joseffist - 2014-02-04 12:54 PM

(2014-02-04 12:06 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام
در بسته بندي همه ليزرهايي كه من ديدم دو نوع كليد وجود دارد كه يكي از آنها فشاري و ديگري ثابت است.

البته من منظورم اون لیزرهای مخصوص تفنگ بادی نیست . یه لیزر پوینتر ساده اما با کلید on/off میخوام . اگه ممکنه لینکی بهم بدید تا تحقیق کنم . و فکر نمیکنم قیمت آنچنان بالایی داشته باشه .Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Zoli - 2014-02-04 01:16 PM

(2014-02-04 10:47 AM)hellboy نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-04 03:06 AM)Zoli نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
پوکه زیاده مال کدوم شرکت رو میخای ایرانی خارجی ؟؟؟؟؟؟؟؟/

دوست عزیز ایرانی یا خارجی فرقی نمیکنه.فقط سالم باشه و زنگ نداشته باشه قسمت چاشنی خورش.اگه خارجی بودم که چه بهتر
(2014-02-04 11:57 AM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
به نام الله

سلام به همگی

میدونید که اکثر نشانگرهای لیزری در بازار کلید فشاری دارند . یعنی تا زمانیکه کلید رو فشار بدید , نور لیزر فعال خواهد بود .

کسی از دوستان هست که لیزر سراغ داشته باشه که دکمه on/off داشته باشه و دائمی باشه و لازم نباشه که دکمه رو دائما فشار بدیم ؟

ممنونم

سلام.دوست عزیز من نمیدونم واسه چه کاری میخوای من عکس 2نمونه که خودم دارم رو واسط میزارم که خودم دارم oof/on هم دارن.عکس اول لیزر بوق العاده هست که روی گلوله زنیمه و دومی روی تفنگ بادی خودمه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - dieselpower - 2014-02-04 03:00 PM

(2014-02-04 12:54 PM)joseffist نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-02-04 12:06 PM)alborzshop نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
باسلام

البته من منظورم اون لیزرهای مخصوص تفنگ بادی نیست . یه لیزر پوینتر ساده اما با کلید on/off میخوام . اگه ممکنه لینکی بهم بدید تا تحقیق کنم . و فکر نمیکنم قیمت آنچنان بالایی داشته باشه .Khansariha (8)
لیزر انواع مختلفی توی بازار هست از اونایی که رنگ قرمز داره و رنجش حداکثر 50 متره تا اونایی که نور سبز داره و 200 متر هم رنج داره از اونایی که پایه داره و جای ریل 20 میلیمتری روی قنداق بسته میشه تا اونایی که حلقه 2 تایی داره و به دوربین بسته میشه ولی زیر60 تا 70 تومن من چیزی ندیدم همشون هم کلید خاموش و روشن دائم دارند اونایی که جنس خوبتر دارند یدونه سیم تلفن مانند دارند که سرش یه میکروسوییچ داره که به قنداق متصل میشه و هنگام تیراندازی انگشت دست روی اون که گذاشته میشه روشن میشه و انگشت رو که بردارین خاموش میشه