شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoud_kh1 - 2013-07-17 09:05 AM

سلام/من حدودا تا 2هفته دیگر لازم دارم/اگر دوستان داشتند ممنون میشم بهم معرفی کنندKhansariha (8)
(2013-07-16 07:17 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 07:01 PM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان/خریدار 1 عدد دوربین آکبند لیپرز 50-16-4 یا سنتر یا اسنایپر هستم/اولویتم لیپرز میباشدKhansariha (8)
دوست عزیز لطفا چند پست قبلتر (پست 95 ) رو مطالعه بفرمایید

آقا سعید من چیزی ندیدم!

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - emperatoor - 2013-07-17 11:14 AM

سلام دوستانKhansariha (8)
کسی سایلنسر خوب که واقعا صدا رو خیلی کم کنه و رو دقت تاثیری نذاره و از نظر اندازه و وزن مناسب باشه سراغ نداره؟ دست ساز یا فابریک؟ قیمت؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - saeedaria - 2013-07-17 11:30 AM

(2013-07-17 09:05 AM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام/من حدودا تا 2هفته دیگر لازم دارم/اگر دوستان داشتند ممنون میشم بهم معرفی کنندKhansariha (8)
(2013-07-16 07:17 PM)saeedaria نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 07:01 PM)masoud_kh1 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستان/خریدار 1 عدد دوربین آکبند لیپرز 50-16-4 یا سنتر یا اسنایپر هستم/اولویتم لیپرز میباشدKhansariha (8)
دوست عزیز لطفا چند پست قبلتر (پست 95 ) رو مطالعه بفرمایید

آقا سعید من چیزی ندیدم!
بیشتر دقت بفرمایید متوجه منظورم خواهید شد.هر گونه بازاریابی و مقدمه چینی برای خرید و فروش از طریق این تاپیک دارای محدودیت هست.لذا دوستان نمی بایست از طریق پ.خ اقدام به اطلاعرسانی در خصوص داشته های خودشون کنند.تنها اگر آدرس فروشگاههای معتبر که کالای مورد نظر رو موجود دارن، در همین تاپیک قابل معرفی هست.
مطمئن باشید این راهکار در بلند مدت به نفع جمیع دوستان انجمن خواهد بود.شاید کار کمی یرای عموم سخت بشه اما جلو خیلی فرصت طلبیها گرفته میشه.همونطور که قوانین راهنمایی و رانندگی دست و پاگیر هست اما رعایتش در نهایت امنیت و آسایش رو به همراه داره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-17 07:36 PM

(2013-07-17 11:14 AM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستانKhansariha (8)
کسی سایلنسر خوب که واقعا صدا رو خیلی کم کنه و رو دقت تاثیری نذاره و از نظر اندازه و وزن مناسب باشه سراغ نداره؟ دست ساز یا فابریک؟ قیمت؟

دوست عزیز با فروشگاه کوهسار و آقای رودی تماس بگیرید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ایشون یه سری سایلنسر بسیار حرفه ای و دقیق دارند .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohajr - 2013-07-17 07:47 PM

سلام .
اقا امیر فکر کنم این سایتی که دادین قیمت هاش به روز نیست . اگه هم بروز هست که خیلی قیمت های خوبی داره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-17 08:02 PM

(2013-07-17 07:47 PM)mohajr نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام .
اقا امیر فکر کنم این سایتی که دادین قیمت هاش به روز نیست . اگه هم بروز هست که خیلی قیمت های خوبی داره

نه قیمتها الان روز به روز تغییر میکنه و سایتها هم آپدیت نمیشند ولی در مورد سایلنسر میدونم مدلهای خوبی دارند چون خودم امروز باهاشون صحبت میکردم و یک عدد خریدم و منتظر هستم دستم برسه . Khansariha (8)

قبلا هم از ایشون خرید داشتم و اهل دروغ نبودند .من الان چند مدل سایلنسر دست ساز موجود دارم که ایشون هم همون مدلها را داشتند و قبلا تست کرده بودند .امروز که تماس گرفتم گفتند یه سری جدید آوردند که نسبت به اون دست سارزهای قبلی که در بازار تهران و اصفهان هست حدود 20 درصد کاهش صدا بیشتر دارند و روی دقت هم تاثیر ندارند من هم گفتم یه امتحانی بکنم . Khansariha (226)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - emperatoor - 2013-07-17 09:40 PM

مرسی امیر آقا از راهنماییتونKhansariha (8)
سایلنسرهای دست سازی که دارید واقعا کاربردی اند و دقت رو کم نمیکنند؟ الآن تقریبا چه قیمتی اند؟
سایلنسر جدیدی که گفتید به همه مدلهای هاتسان میخوره؟
چند خریدید؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - masoud_kh1 - 2013-07-17 11:45 PM

آقا سعید من چیزی ندیدم!
[/quote]
بیشتر دقت بفرمایید متوجه منظورم خواهید شد.هر گونه بازاریابی و مقدمه چینی برای خرید و فروش از طریق این تاپیک دارای محدودیت هست.لذا دوستان نمی بایست از طریق پ.خ اقدام به اطلاعرسانی در خصوص داشته های خودشون کنند.تنها اگر آدرس فروشگاههای معتبر که کالای مورد نظر رو موجود دارن، در همین تاپیک قابل معرفی هست.
مطمئن باشید این راهکار در بلند مدت به نفع جمیع دوستان انجمن خواهد بود.شاید کار کمی یرای عموم سخت بشه اما جلو خیلی فرصت طلبیها گرفته میشه.همونطور که قوانین راهنمایی و رانندگی دست و پاگیر هست اما رعایتش در نهایت امنیت و آسایش رو به همراه داره

[/quote]

ممنون از تذکرتون/من اطلاع نداشتم/Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - nobody2000 - 2013-07-18 01:07 AM

(2013-07-17 09:40 PM)emperatoor نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مرسی امیر آقا از راهنماییتونKhansariha (8)
سایلنسرهای دست سازی که دارید واقعا کاربردی اند و دقت رو کم نمیکنند؟ الآن تقریبا چه قیمتی اند؟
سایلنسر جدیدی که گفتید به همه مدلهای هاتسان میخوره؟
چند خریدید؟

سلام دوست عزیز
سایلنسرهای دستسار واقعا کاربری دارند و حتی در بعضی موارد خیلی بهتر از مورد کارخانه ای و فابریک جواب میدهند .
بله این سایلنسرها به اکثر تفنگهای موجود در بازار منجمبه همه هاتسانها میخوره و فقط برای سوماترا و یکی دو تفنگ دیگه نیاز به یه قطعه تبدیل کوچک دارند .

در مورد آقای رودی هم میدونم خودشون در ساخت سایلنسر بسیار دقیق و با دقت عمل میکنند و چند مدل جدید هم که زدند گویا حتی روی خود سایلنسر هم حکاکی داره و از نظر زیبایی هم کم نزاشتند .من اون چند مدل هم که در تهران و اصفهان بصورت عمده تولید میشوند را تست کردم شاید براتون جالب باشه بدونید از نظر طراحی و شکل و عملکرد دقیق مثل هم هستند .ایشون گویا برای دیانا P1000 هم جدیدا یه مدل سایلنسر زدند .

مشخصات یک سایلنسر خوب هم :

1- صدا را به میزان مطلوب کم کنه .
2- روی دقت تاثیر نزاره یعنی شلیک بدون سایلنسر و با سایلنسر هر دو یک جا بخوره در فاصله مورد نظر
3- وزن سایلنسر کم باشه .
4- جنس بکار رفته خوب باشه و رزوه سایلنسر در اثر باز و بست کردن به کرات خورده نشه.
5- اگر قیافه هم داشته باشه مثلا همرنگ تفنگ ( 90 درصد مشکی ) هم باشه که بهتر .

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mohandesjavid - 2013-07-19 12:07 PM

(2013-07-16 02:30 PM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 01:23 AM)BurstFire نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-07-16 01:14 AM)armankhan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان.من خریدار یک عدد دیانا مدل 52 یا 54 کالیبر 5.5 هستم.البته فقط اگر اسلحه بدونه تعمیر و در حد آک و کم کارکرد باشه خریدارم.لطفا اگر کسی فروشندست پ.خ بده.ممنون

یه 54 توی بازارچه سایت هست که تفنگ تمیزی هم هست اینم آدرسش:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون دوست من.من t06 میخوام ولی اون تفنگ t05 هستش

سلام برادر

من 5 شنبه چهارباغ اصفهان بودم2تا 54 دیانا دست دوم t06 دیدم با دوربین گامو در حد آک میگفت 1700
فکر کنم تا 50 یا 100 هم بشه تخفیف گرفت