شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - m.movahed202 - 2014-02-01 09:54 AM

[/quote]
سلام
فردوسي ، پاساژ صداوسيما،فروشگاه ديانا داره ولي قيمتشو نپرسيدم.

[/quote]

ببخشید اصلاح میکنم
پاساژ سیما
منم فکر میکردم صدا سیما هست ولی وقتی رفتم و خودم تابلو رو خوندم نوشته بود پاساژ سیما

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - majidmirnejad - 2014-02-01 12:13 PM

دوستان ينده هم يه...
ویرایش ناظم:دوست گرامی برای فروش اجناس حتما باید قبلا به مدیر فروش سایت SOHEIL-GUNSMITH پیام بدید تا تاپیک فروش براتون ایجاد کنه.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - m.movahed202 - 2014-02-01 12:15 PM

(2014-02-01 12:13 PM)majidmirnejad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان ينده ...

اینجا واسه اینه که بگید چی میخواید
نه اینکه بگید چی رو نمیخواید
تاپیک فروش جداگانه ست و قوانین خودش رو داره

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - vahidba - 2014-02-01 01:01 PM

نیازمند یک کپسول 4 یا 6 لیتری و 300 بار هستم + کیت شارژی که به سوماترا بخوره ...

ترجیحا مشهد
کسی اشنا نداره ؟ و قیمت ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - unique - 2014-02-01 01:32 PM

بدادم برسيد
گيج 300 بار روي تلمبه ايرمسترم شكست.چندتا مغازه اي كه توي شهرمون اين لوازم رو ميفروختن گشتم ولي هيچكدوم نداشتن گيج 315 بار كپسولهاي اكسيژن به قيمت 10000 داشتن ولي اين مدلي نداشتن.
هركي برام تهيه كنه عمري دعاگوش خواهم بود

Re: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2014-02-01 07:43 PM

سلام....دوستان کسی کولیس با قیمت مناسب سراغ داره؟
اگر دیجیتالی باشه که چه بهتر...منظورم از قیمت مناسب همون ارزون بودا...نهایت 30-40 تومن...ممنون

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Cayalouss.The.Removal - 2014-02-01 08:51 PM

دادا هیچی هیچی نخوای چول بدی باید 60ت چول بدی تا یچیز با دقت و به چول خرج کردن بیرز بخری....Khansariha (399)

Re: RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - esijoon - 2014-02-01 08:56 PM

(2014-02-01 08:51 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دادا هیچی هیچی نخوای چول بدی باید 60ت چول بدی تا یچیز با دقت و به چول خرج کردن بیرز بخری....Khansariha (399)

عرفان جان شیراز دیجیتالش هست میگه 47 تومن....ولی خوب گفتم شاید ارزون ترش هم باشه

Sent from my GT-S5830 using Tapatalk 2

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Vicxtor - 2014-02-01 08:56 PM

سلام دوستان... Khansariha (8)
پایه های ویور و پیکانتینی توی بازار ایران هست؟ کسی اطلاع داره؟ اگه آره از کجا میشه تهیه کرد؟
Khansariha (8)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - unique - 2014-02-01 08:59 PM

يعني كسي نميخواد به داد من برسه؟
كاري نكنيد كه ما هم به شهرهاي بزرگ مهاجرت كنيم.
به داد ماهاي محروم هم برسيد.
گيج ميخوام.