شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: فروشگاه سایت (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- انجمن: خرید و فروش کالاهای دست دوم (/forumdisplay.php?fid=28)
+--- موضوع: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) (/showthread.php?tid=1533)

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - behnamhunter - 2014-01-05 06:44 PM

نیازمند تفنگ بادی 100 الی 150 تومن . نخندید میخوام کادو بدم.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Tomcat14 - 2014-01-05 09:03 PM

اقا بهنام یه چینی b3یا62 کارتونو راه میندازه که از شهر خودمون میتونین پیدا کنید،قیمتشم همین حدوده!
چون فرمودید میخواهید کادو بدید عرض کردم وگرنه کسی تفنگ دست دومم کادو نمیده!خخخخخخخ

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - KRALMAGNUM - 2014-01-05 09:40 PM

دوستا قیمت دوربین تاساکو 3/9*40 الان چنده ؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - msrs - 2014-01-05 10:56 PM

سلام به دوستان
کسی هست که قصد فروش دیانا 56 داشته باشه؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - whitewolf - 2014-01-06 11:28 AM

سلام نیازمند یه مگنوم 1000 بهقیمت 300 350 هستم دست 2 تمیز باشه
ممنونمKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)
برا یکی از دوستام میخام گفتم برات تو سایت میزارم شاید گیرت اومد
ممنون از کمک شما

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Huntsman - 2014-01-07 12:41 AM

سلام
دوستان اگر ساچمه جی اس بی 4.5 با وزن 8.44 گرین سراغ دارن و میتوانند قبول زحمت نمایند لطفا در خصوصی اعلام کنن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - shecarchi - 2014-01-08 04:00 PM

با سلام

از دوستان كسي دوپايه چيني خوب از اينا كه شبيه دوپايه هريس هست جايي سراغ نداره؟

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - Farshadbenjamin - 2014-01-08 09:34 PM

با عرض سلام خدمت دوستان گرامى ، من دنبال سوماترا ٢٥٠٠ يا سرى ١٣٠ ژول تك تير هستم ترجيحا نو يا دست دوم تميز. كسي ميتونه منو راهنمايي كنه؟
بسيار سپاس گزارم

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - mehrbod - 2014-01-09 12:41 AM

دوستان عزیز من دنبال وایرخ 100 هستم ترجیحا 12 خان fsb اگر دوستان کسی سراغ داره لطفا اعلام کنه

با تشکر...

RE: اعلام نیاز برای خرید سلاح و ملزومات(جدید) - royall - 2014-01-09 12:43 AM

من فردوسی بودم یه مغازه وایرخ داشت.
منم نه قیمت گرفتم نه به مدلش دقت کردم.
شما یه سر فردوسی هم بزنید.