شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
آشپزی با گوشت شکار حلال - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: آشپزی با گوشت شکار حلال (/showthread.php?tid=153)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: آشپزی با گوشت شکار - kavehatm - 2012-10-26 08:08 PM

(2012-10-26 07:36 PM)old.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (48)
اینم همون کبابی که عرض کردم خدمتتون
آبلیمو و یک حبه سیر و نمک و روشم سیخ دنبه رو می زاریم که حسابی وزن رو ببره بالا
بفرمایید نان داغ گوشت شکار داغ Khansariha (8)
می خوام شغلم رو عوض کنم بزنم تو کار رستوران خخخخخ

نوش جونت . اما خودمونیم ها اگه زدی تو کار رستوران یک کمی ذغالش رو کم کن ورشکست می شی ها ... پدر بیامرز برا دو تیکه گوشت لطیف شکار 1 کیلو ذغال ریختی ؟ Khansariha (158)

RE: آشپزی با گوشت شکار - old.hunter - 2012-10-26 08:27 PM

آخه برادر اون 4 تیکه که ته دل 6 نفر رو نمیگیره Khansariha (226)
باید جفتش مرغ هم کباب می کردم یا نه Khansariha (214)
اونم پشت بندش از من چای زغالی می خواستن
حتما باید عکس اونا رو هم می زدم ههههههههه
چی بگم والله Khansariha (8)

RE: آشپزی با گوشت شکار - kavehatm - 2012-10-26 08:32 PM

آهان پس به قول بعضی ها ! این فقط استارتر بوده و غذای اصلی مرغ کباب و دسر چای ذغالی . والا اگه من بودم بهت 10 می دادم .

RE: آشپزی با گوشت شکار - farshadppl - 2012-11-05 02:26 PM

دوستای گلم سلام من یک هفته هم نمیشه که به جمع شکارچی ها پیوستم و فعلا هدفم فقط دودکش و حلب و ایناست و پس فردا یک برنامه شکار با دوستام دارم
خواستم بدونم گوشت قمری چجوریه؟؟ خوشمزس واقعا؟؟ چون چیزی که اینجا زیاده قمری و گنجشکه و گنجشکو شنیدم خیلی لذیذه!

RE: آشپزی با گوشت شکار - esijoon - 2012-11-05 03:04 PM

(2012-11-05 02:26 PM)farshadppl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستای گلم سلام من یک هفته هم نمیشه که به جمع شکارچی ها پیوستم و فعلا هدفم فقط دودکش و حلب و ایناست و پس فردا یک برنامه شکار با دوستام دارم
خواستم بدونم گوشت قمری چجوریه؟؟ خوشمزس واقعا؟؟ چون چیزی که اینجا زیاده قمری و گنجشکه و گنجشکو شنیدم خیلی لذیذه!

دوست عزیز قمری رو اگه شهری باشه فکر نکنم خوشمزه باشه چون خیلی خوراک خوبی گیرش نمیاد ولی اگه قمری وحشی باشه ( از اینایی که گله ای میپرند) خیلی خوشمزه هستند...گنجشک هم که دیگه معرف حضور هست...

بزن سر سیخ و کباب کن و بزن بر بدن و حال کن و جای ما رو هم خالی کن

یا علیKhansariha (8)

RE: آشپزی با گوشت شکار - farshadppl - 2012-11-05 03:21 PM

(2012-11-05 03:04 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2012-11-05 02:26 PM)farshadppl نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز قمری رو اگه شهری باشه فکر نکنم خوشمزه باشه چون خیلی خوراک خوبی گیرش نمیاد ولی اگه قمری وحشی باشه ( از اینایی که گله ای میپرند) خیلی خوشمزه هستند...گنجشک هم که دیگه معرف حضور هست...

بزن سر سیخ و کباب کن و بزن بر بدن و حال کن و جای ما رو هم خالی کن

یا علیKhansariha (8)

بسیار ممنون از لطف شما پس میریم تو کار همون گنجشگ و کبوتر چاهی
یا علی

RE: آشپزی با گوشت شکار - اشکان - 2012-11-05 05:03 PM

سلام خدمت دوستان
هروقت ما گنجشگ می زنیم چون اکثراً در اثر عبور ساچمه بدنشان متلاشی می شود و معمولاً هم زیاد می زنیم
پس از پاک کرده آنهارا چرخ نموده و همراه با ادویه فراوان و آرد نخودچی با آنها کباب شامی درست می کنیم که خیلی خوش می شود ، به امتحانش میارزد .جاتون خالی پریروز جمعه خوردیم . شنیدم آبگوشتش هم خیلی خوش مزه می شود .

RE: آشپزی با گوشت شکار - Tomcat14 - 2012-11-05 10:19 PM

سلامKhansariha (8)
دوستان اين گنجشك هاي شهري يه مزه ي بدي ميدن!!!يا به خاطر تو شهر زندگي كردنشونه يا اينكه من زياد خوردم ديگه زده شدم!!!
واسه كباب كردنشون(سيخ زدن) چه كار كنم؟؟(چي بهشون اضافه كنم يا تو چي بخوابونم؟؟؟)

RE: آشپزی با گوشت شکار - DAGGER - 2012-11-05 10:34 PM

(2012-11-05 10:19 PM)Tomcat14 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامKhansariha (8)
دوستان اين گنجشك هاي شهري يه مزه ي بدي ميدن!!!يا به خاطر تو شهر زندگي كردنشونه يا اينكه من زياد خوردم ديگه زده شدم!!!
واسه كباب كردنشون(سيخ زدن) چه كار كنم؟؟(چي بهشون اضافه كنم يا تو چي بخوابونم؟؟؟)
سلام
آقا کنجشک تو هوای گرم یکمی بوی زغم میده ولی وقتی فصل میره به سرما بهتر میشه و بهترین کار برای کباب معمولی کنجشک خوابوندن توی پیاز قرمز ریز شده با یگمی جعفری و فلفل سیاه زیاده بعدش هم کباب روی ذغال اونم یکمی آبدار
چه شود....!
[تصویر: 13521421661.jpg]
[تصویر: 13498082421.jpg]

RE: آشپزی با گوشت شکار - Tomcat14 - 2012-11-05 10:50 PM

سلام دوبارهKhansariha (8)
بهروز جان دهن مارو كه حسابي آب انداختي!!!Khansariha (399)
راستي اينارو كي زده؟؟؟نسلشونو بلند كرده!!خخخخخ(ما هر بار به 5الي6 تا بسنده ميكنيم)
ولي اونايي كه شما عكسشو گذاشتي يكم بزرگن(تصوير اوليه)جريان چيه؟؟رنگشونم كه......