شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بچه های استان8(کرمون) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: بچه های استان8(کرمون) (/showthread.php?tid=1526)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: بچه های استان8(کرمون) - Kalashnikov - 2013-11-18 12:02 AM

با سلام.

دوستان مي توانند يك قرار ملاقات شكار و كوه بزارند !

با تشكر.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2013-12-04 12:10 PM

با سلام به کرمونی های گل گلاب دوستان در مورد قرار ملاقات جاش با من فقط باید زحمت بکشید ی تکه پا بیاین رفسنجان جای خوبی میبرمتون ضرر نمیکنیدKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2013-12-05 05:39 PM

(2013-12-04 12:10 PM)mozahem نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به کرمونی های گل گلاب دوستان در مورد قرار ملاقات جاش با من فقط باید زحمت بکشید ی تکه پا بیاین رفسنجان جای خوبی میبرمتون ضرر نمیکنیدKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)
سلامKhansariha (8)
کدوم منطقه از رفسنجان برای شکار میری؟
خدا نگهدارشون باشه این رفسنجونیا... در هر خونه ای بری یکی یه دونه شکارچی توش هست Khansariha (290)
هفته های اول پروانه هم که کل منطقه با خاک یکسان میشه به لطف تعداد زیاد بر و بچه ها
کجاها میری ...اگه زیاد دور نباشه و یه هفته اجازه سر خاروندن بهمون بدن شاید اومدیمKhansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - nasergafari - 2014-01-11 12:44 AM

سلام
بچه های کرمون چکار میکنین بابا الان یه ماه وخورده ای اینجا داره خاک میخوره.منم که شدم عامل نفوذی هم اینجام هم تاپیک بچه های یزد.بیایین پرچمو بدین بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - Kalashnikov - 2014-01-11 11:56 PM

(2014-01-11 12:44 AM)nasergafari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
بچه های کرمون چکار میکنین بابا الان یه ماه وخورده ای اینجا داره خاک میخوره.منم که شدم عامل نفوذی هم اینجام هم تاپیک بچه های یزد.بیایین پرچمو بدین بالاKhansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

با سلام.

100% تائيد ميشه.

تنبل ترين تاپيك تاپيك كرمان هست.

آقات يك قرار ملاقات بزارين جنگل قائم !

چطوره ؟

با تشكر.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-02-01 03:49 PM

با سلام و درود فراوان به دوستان گل کرمانی ببخشید من قرار ملاقات میزارم ولی جاش رو نمیگم اخه از اخرین اری که تو سایت نبئدم دو ماهی میگذره (اینترنتم قطع بود) اول ازهمه در جواب اقای کلاشنیکف نه دوست من همه شون اینجوری نیستند مخصوصا الان که بعضی نواحی شکار ممنوع هم شده دیگه کسی به اون صورت شکار نمیکنه دومین نکته دو هفته پیش ی جایی پیدا کردم نزدیک کرمان که واقعا منطقه غنی بود از شیر مرغ تا جون الدمیزاد توش پیدا میشده به قدری که اهالیش توی زمین های کشاورزی نزدیک خونشون تله میگذاشتنند قوچ میگرفتند خودم هم وقتی اول صبح رسیدم صدای کبک از همه جا به گوش میرسید در ضمن فک نکنم شکار ممنوع باشه.اگر پایه اید برنامه ای بریزیم بریمKhansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-03-12 01:19 PM

با سلام اینجا منطقه شکار ممنوع منصور اباد حدود 30 کیلومتری رفسنجان نکته جالب درموردش اینه که این منطقه توسط شکارچی هایی که قبلا در همین منطقه شکار میکردند قرق شده و حالا دارند ازش محافظت میکنند داستانش هم این بوده که زمانی دیدند بر اثر شکار بیش از حد داره نسل شکار هاش از بین میره به فکر افتادند و گروهی رو تشکیل دادند و شروع به پاسبانی از این منطقه رو کردند بنده هم تازگیا بهشون پیوستم و الان بر این منطقه بالغ بر 200 راس قوچ و میش و30 راس کل وبز وچند صد عدد کبک و تیهو .... است که همشون به لطف این مردان غیور است که هنوز زنده اند و در ارامش به حیات خودشون ادامه میدند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-03-21 12:25 AM

نوروز 1393 بر همه ی هم استانیهای عزیز گرامی باد تعطیلات سری هم به ما بزنید خوشحال میشیمKhansariha (48)

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2014-04-30 08:07 AM

ﺩﺭﻭﺩ
ﺍﺯ ﺩﻭﺳﺘﺎﻥ ﻛﺴﻲ ﺭﻭﺯ ﺟﻤﻌﻪ ﺩﺭ ﻣﺴﺎﺑﻘﻪ ﺗﻴﺮﺍﻧﺪﺍﺯﻱ ﺗﺮﺍﭖ ﺩﺭ ﻛﺮﻣﺎﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﻣﻴﻜﻨﻪ؟

RE: بچه های استان8(کرمون) - rezamslm - 2014-04-30 09:53 AM

سلام هم استانیهای عزیزKhansariha (48)
یه کاری برام پیش اومده احتمالا بزودی میام کرمان. لطفا آدرس چندتا مغازه درست و حسابی بهم بدین برا خرید لوازم جانبی تفنگ بادی از قبیل ساچمه و دوربین و کفش قنداق و بند و زاج و اینجور چیزا.....
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)