شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بچه های استان8(کرمون) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: بچه های استان8(کرمون) (/showthread.php?tid=1526)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2015-01-20 04:39 AM

کاوه جان به این دلیل بهش میگن هشت که در گذشته ها که کشور رو تقسیم بندی میکردن به شکل استان، کرمان هشتمین استانی بود که نامگذاری شد

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2015-01-20 07:45 PM

این هم از عکس های امروز برای آقا کاوه و دوستانKhansariha (8)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mik - 2015-02-17 12:35 AM

با سلام
دوستان کسی خبری از آقای پاینده دارد چند بار عصر رفتم دم در مغازشون نبودن اطلاعی ندارید که چه مشکلی پیش آمده؟

RE: بچه های استان8(کرمون) - Kalashnikov - 2015-02-17 02:43 AM

با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.

آقا من يك پيشنهاد دارم !

بچه هاي كرمان تو واتس آپ و يا غيره ( پيشنهاد از شما ) همه بهم متصل بشوند و آخرين اخبار در مورد شكار رو با هم به اشتراك بگذارند و يا قرار ملاقات و يا تجربيات و....

نظر دوستان چيست ؟

ممنونم.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2015-03-12 07:50 PM

درود بر دوستان کرمونی گل گلاب فکر خوبیه من تابع جمعم تا نظر بقیه چی باشهKhansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2015-03-12 09:05 PM

درودKhansariha (8)

اگه پایه باشین...., از نظر منم فکر بدی نیست

RE: بچه های استان8(کرمون) - aminrahimi - 2015-06-20 02:28 PM

سلام خدمت همه هم استانی های عزیز
به نظر شما با انصاف ترین واسلحه فروشی تو شهرمون کرمان کیه حقیقت میخوام اسلحه بخرم گلوله زنی پیش همشون سر زدم حالا بازم نظر جمع دوستان خواستم بدونم
ممنون از همه هم استانیهاKhansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - Kalashnikov - 2015-06-20 08:02 PM

(2015-06-20 02:28 PM)aminrahimi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت همه هم استانی های عزیز
به نظر شما با انصاف ترین واسلحه فروشی تو شهرمون کرمان کیه حقیقت میخوام اسلحه بخرم گلوله زنی پیش همشون سر زدم حالا بازم نظر جمع دوستان خواستم بدونم
ممنون از همه هم استانیهاKhansariha (256)

با سلام.

برو پيش پاينده ولي از يك كيلومتري عارف و ايراني رد نشي.

ممنونم.
با سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان.

آقا من يك پيشنهاد دارم !

بچه هاي كرمان تو واتس آپ و يا غيره ( پيشنهاد از شما ) همه بهم متصل بشوند و آخرين اخبار در مورد شكار رو با هم به اشتراك بگذارند و يا قرار ملاقات و يا تجربيات و....

نظر دوستان چيست ؟

ممنونم.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2015-06-29 09:39 PM

با درود فراوان بنده موافقم بقیه دوستان هم نظرشون رو بفرمایند

RE: بچه های استان8(کرمون) - gaskin - 2015-06-30 11:21 AM

سلام خدمت هم استانیهای عزیز
آقا کسی میدونه کرمون خودمون برنو بلند خوب کجا گیر میا د یا اگه اطلاعات درمورد برنو بلند دارید بگین ما هم استفاده کنیم
برنو بلند چجور تفنگیه