شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بچه های استان8(کرمون) - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: قرارها و ملاقات ها (/forumdisplay.php?fid=38)
+--- موضوع: بچه های استان8(کرمون) (/showthread.php?tid=1526)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-07-12 10:22 AM

درود بر گل پسرای کرمونی اقایون این چه وضعشه نه قرار ملاقاتی نه حرفی صحبتی خیر سرمون هم استانی هستیم بیاید ی قرار بزاریم الان که تابستون هم هست و اکثرا بیکارید اگه میتونید بیایید رفسنجون من جایی رو بلدم اگه نه ی جایی رو انتخاب کنیم که فاصله همه ازش یکسان باشه کم کوه و تپه هست؟؟؟ والاKhansariha (8)Khansariha (256)

RE: بچه های استان8(کرمون) - rezamslm - 2014-07-12 11:21 PM

هللو مستر mozahem
دور همی که بی شکار مزه نمیده الانم که فصلش نیست. تازه ماه رمضونم که هست کوهنوردی هم که ......
راستی 52 مبارکا باشه Khansariha (219) چه کالیبری خریدی؟ چند؟ راستی وایروخ رو چیکار کردی؟

RE: بچه های استان8(کرمون) - mik - 2014-07-12 11:39 PM

سلامی دوبارهKhansariha (48)Khansariha (48)
گفتم تا تنور داغه ما هم یک استفاده ای ببریم:
رشته کوه های جبالبارز اگر اشتباه نکنمKhansariha (214)
زمستان 92:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-07-13 09:17 AM

(2014-07-12 11:21 PM)rezamslm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هللو مستر mozahem
دور همی که بی شکار مزه نمیده الانم که فصلش نیست. تازه ماه رمضونم که هست کوهنوردی هم که ......
راستی 52 مبارکا باشه Khansariha (219) چه کالیبری خریدی؟ چند؟ راستی وایروخ رو چیکار کردی؟

سلام رضا جان راست میگی فعلا نمیشه در مورد تفنگ هم ممنون کالیبر 5.5 گرفتم وایرخ رو پارسال مرداد ماه فروخته شد راستیتش مال خودم نبود امانت 2 3 ماهی دستم بود قیمتم 1430 شانس ما گرون شده بود Khansariha (290)

RE: بچه های استان8(کرمون) - nasergafari - 2014-08-05 02:15 PM

سلام بر برو بکس کرمونKhansariha (8)
بچه ها یه چند روزی دارم میرم سیر جون پیش داییم میخوام اگر بشه یه قراری چیزی بزاریم با بچه های سیرجون همدیگه رو ببینیم یه بیابونی هم بریم حالا چند نفر پایه هستند

RE: بچه های استان8(کرمون) - mozahem - 2014-08-05 09:41 PM

درود ناصر جان کدوم طرف سیرجون؟؟به طرف شهربابک یا اونطرف؟؟؟

RE: بچه های استان8(کرمون) - mik - 2014-08-05 11:55 PM

سلام و درود خدمت همشهری های گلم
دوستان فقط اگر سیرجان میرید حدود ده کیلومتر مانده به شهر از طرف جاده بردسیر به تابلوهای راهنمایی رانندگی دفت کنید همگی یک چهار پاره نه تایی خرجشون شده تا ورودی شهر من خودم تا حالا دقت نکرده بودم یکی از اشناها بهم نشون داد و گفت همه این ها از پاریز میان می گن شکار داره هیچی هم نمیزنن عصبانیتشون هم سر تابلوهای بیچاره خالی می کنن به هر حال خوش باشید

RE: بچه های استان8(کرمون) - NEMESIS - 2014-08-06 12:29 AM

نگید این حرفها رو بند خدا ناصر پشیمون میشه از سفر...خخخخخ

اتفاقا من هم توجه کردم به این موضوع و اگر واقعا دلیل این کارشون همین باشه که شما گفتین باید یه آلارمی چیزی بزاریم واسه ساعات پایانی روزهای مجاز شکار توی فصل که دور و بر این جاده ها آفتابی نشیم خخخخخخخخ

آقا ناصر هر کجا که میری خوش بگذرهKhansariha (8)

RE: بچه های استان8(کرمون) - Kalashnikov - 2014-08-06 01:21 AM

با سلام و عرض ادب.

آقا دوستان چند نفر بشوند يك قرار جنگل قائم بگذاريم با هم آشنا شويم.

ممنونم.

RE: بچه های استان8(کرمون) - nasergafari - 2014-08-08 11:29 PM

سلام
اقا کلاشنیکوف شرمنده اسم شریفتو نمیدونم شرمنده داداش من همون روز ساعت 8شب راه افتادم رفتم و متاسفانه به اینترنت دسترسی نداشتم تا الان از طرف شهربابک اومدم یه چند روز بودم و دوباره برگشتم
اقا مرتضی گل والا از طرف شهربابک تابلو ها مشکلی نداشت خخخ در ضمن بابا زشت جاهله از چارپاره بترسه من خودم زرندی هستما
فدای همه بروبچ کرمونKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)