شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
ساخت ماشه براي تفنگ چینی زیرتاشو b3-1 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: مباحث و مقالات آموزشی (/forumdisplay.php?fid=30)
+--- انجمن: ساخت ابزارالات مختلف (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- موضوع: ساخت ماشه براي تفنگ چینی زیرتاشو b3-1 (/showthread.php?tid=1519)

ساخت ماشه براي تفنگ چینی زیرتاشو b3-1 - karegarm - 2013-06-12 01:58 PM

با عرض سلام خدمت تمامي دوستان و اساتيد
با توجه به اينكه اين نوع تفنگ از ماشه واقعا نا كارآمد و بسيار خطرناكي بهره ميبرد و خيلي از دوستان از اين تفنگ استفاده ميكنن شروع به باز كردن اين تاپيك كردم و از تمامي دوستان و اساتيدي كه در اين زمينه آشنايي دارند خواهشمندم كه در اين تاپيك تبادل نظر كرده تا در نهايت موفق به ساخت يك ماشه ايمن براي آن شويم و به اميد خدا به توليد برسانيم و پرچم Khansariha (256) را هم باز بالا ببريم
با تشكر

RE: ساخت ماشه براي تفنگ چینی زیرتاشو b3-1 - mhrSB - 2013-06-12 02:40 PM

(2013-06-12 01:58 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با توجه به اينكه اين نوع تفنگ از ماشه واقعا نا كارآمد و بسيار خطرناكي بهره ميبرد و خيلي از دوستان از اين تفنگ استفاده ميكنن شروع به باز كردن اين تاپيك كردم و از تمامي دوستان و اساتيدي كه در اين زمينه آشنايي دارند خواهشمندم كه در اين تاپيك تبادل نظر كرده تا در نهايت موفق به ساخت يك ماشه ايمن براي آن شويم و به اميد خدا به توليد برسانيم و پرچم Khansariha (256) را هم باز بالا ببريم
با تشكر

سلام دوست عزیز
منم این را شنیدم بعضی از مدل های زیرتاشو چینی همچین مشکلی را دارند،و بعضی مواقع هم صدماتی به دست تیراندازی و مخصوصا انگشتان زده اند.Khansariha (226)
ولی توی این 10 سالی که من b3-1 (اصل)دارم به هیچ وجه همچین مشکلی(رد کردن)به وجود نیامده،و توی تاپیک بی3 هم برای بعضی از دوستان که سوال پرسیده بودن با عکس گرفتن از سیستم ماشه و قرار دادنش توی اون جا گفتم که سیستم ماشه این گونه هست و باعث میشه که به هیچ وجه رد نکنه(کلا غیر ممکن هست رد کنه)مگر این که همه فلزات سیستم چکاننده بشکنه و اون جوری هست که فقط امکان رد کردن اسلحه وجود داره.Khansariha (8)
برای این که یکم اطمینان هم داشته باشین عرض میکنم.من یک بار تفنگ را مسلح کردم و دسته کوکینگ را برنگرداندم جاش(اگه دسته بیش از 10،15 سانت باز بشه این قفل اتوماتیک عمل میکنه و نمیزاره ماشه عمل کنه)و هرچقدر که توانستم روی ماشه زور زدم(و ماشه از رگلاژش هم درامد)ولی اصلا رد نکرد.
اینم ادرس اون صفحه توی تاپیک بی3 که توضیحات دادم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

فقط باید یک عذر خواهی بکنم،چون اون موقع یکم ناشی بازی دراورده بودم و کیفیت عکس ها بالاست و صفحه بد باز میشه(تایمش هم گذشته و نمیتوانم ویرایشش کنم و عکس با سایز کمتر بزارم)Khansariha (8)Khansariha (367)
یکی از دوستان هم توی چت باکس یک سوالی کرد،مبنی بر این که ایا میشه برای 62 هم همین کار را کرد.
جوابش این هست که باید سیستم ماشه بی3 را روی اون نصب کرد و برای این که ضامن دستی هم باشه،باید جای اون قطعه فلز(که وسطش شیار بود)یک سیستم دیگه ای باشه که با دست کار کنه،در صورتی که الان با پایین امدن دسته کوکینگ کار میکنه.
و در اخر باز هم معذرت میخواهم به خاطر سایز عکس ها توی اون تاپیک که زیاد است.
Khansariha (8)

RE: ساخت ماشه براي تفنگ چینی زیرتاشو b3-1 - arashne - 2013-06-13 12:01 AM

چینی های کمر شکن که سیستم ماشه به مراتب بدتری دارن! من مجبور شدم بشینم کلی سوهان بزنم که ماشه مطمئن بشه اما در عوض باید با ماشه کشتی بگیری که شلیک کنه!

(2013-06-12 01:58 PM)karegarm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
... از ماشه واقعا نا كارآمد و بسيار خطرناكي بهره ميبرد و خيلي ....

بهره نمی بره! رنج می بره!!!!!