شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو وایپرمکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو وایپرمکس (/showthread.php?tid=1510)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: گامو وایپرمکس - moeinasghari - 2016-03-04 01:14 AM

(2016-03-03 04:20 PM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام بچه ها.
من خودم دیدم طرف با تفنگ تک عقاب ترکیه ای کالیبر ۱۶ به طرف کبک شلیک کرده و خورده به کبک و نیوفتاده و کسی هم دیدم با گامو وایپر مکس ۴.۵ با ساچمه پرومگنوم تو فاصله ۳۰ متری زده به کبک و کبک درجا فریز شده. تفنگ بادی به دلیل اینکه ساچمه اون از خان لوله رد میشه و میچرخه انرژی ساچمه متمرکز تر از شاتگان هستش و ممکنه تو بعضی شکارها حتی از شاتگان بهتر عمل کنه.
پس نباید تفنگ بادی رو تو شکار دست کم بگیریم.
کبک اکثر اوقات در حال دویدنه به خاطر همینه که میگن شاتگان بهتره و در کل تفنگ بادی مثل وایپر مکس واسه ش... تو کوه عالیه.
تفنگی هستش که هم سبکه و هم قوی.

من خودم وایپر مکس دارم راضی ام تا 60 متر کلاغ رو فریز کرد با ساچمه دراگون 10 گرینی