شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو وایپرمکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو وایپرمکس (/showthread.php?tid=1510)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: گامو وایپرمکس - Neo - 2015-09-15 10:36 AM

ولی باید دید محصولات نیترو پیستون گامو چجوری در اومده .. خیلی ها میگن برگشتی واسه تعمیرش خیلی کم بوده ... من ایندفعه دنبال یه نیتروپیستون خوب میگردم ولی نمیدونم بهترین چیزی که با حدود ۷۰۰ تا ۸۰۰ میشه تهیه کرد کدوم مدل هستش

RE: گامو وایپرمکس - shat - 2015-09-28 11:34 PM

دوستان در مورد وایپر مکس همین رو بگم که از وقتی که خریدم
هر هفته پنج شنبه ویا جمعه از صبح زود تا بعد از ظهر باهاش بیرونم
نه گپ شل شده نه سایلنسر و نه چیز دیگه
تنها چیزی که به نظر من این اسلحه به صورت فابریک کم داره بند حمایل هست
که اونم من با یه کفش قنداق و یه بند حمایل حلش کردم
یه تیکه چرم دادم به کفاشی بهش پرچ کرد
یه سر بند حمایل رو میبندم به اون چرم کفش قنداق یه سرش رو هم میبندم
به لوله خیلی شیک و مجلسی
از لحاظ دقت هم خوبه یعنی میتونم یه سیگار رو به صورت عمود بزارم و از فاصله 25 تا 30 متر
بزنمش ولی از لحاظ قدرت چون اسلحه دیگه ای نداشتم نمیتونم نظر بدم
با دوربین بوشنلی هم که روش بستم و رنگ مشکی که داره رخ بسیار زیبای پیدا
بخاطر همینم اسمش رو گذاشتم سیاوش
با راهنمای های دوست خوبم اقا محراب میخوام روش نیترو پیستون بندازم
به خواست خدای یکتا هر وقت اینکار رو کردم حتما حتما نتیجه رو اعلام میکنم
تا سایر دوستان هم استفاده کنن

RE: گامو وایپرمکس - moeinasghari - 2016-01-17 11:53 PM

حیف وایپر مکس نیست تاپیکش داره خاک میخوره Khansariha (48)Khansariha (48)

RE: گامو وایپرمکس - moeinasghari - 2016-02-28 11:52 AM

دوستان یه گامو وایپر مکس دارم دنبال جک نیترو براش هستم کسی سراغ نداره

RE: گامو وایپرمکس - shat - 2016-02-28 05:58 PM

درود دوست من
بعد از چندبار یواشکی اومدن رفتن ایندفعه غافلگیر شدم
یه دوست دیگه هم وایپرمکس داره
به نظر من تو این انجمن در حق این نوع سلاح اجهاف شده
البته فکر میکنم شادو ضهن افراد رو نسبت به خانواده گامو مخدوش کرده
از حق نمیشه گذشت که خانواده اصیل دیانا یه چیز دیگس

RE: گامو وایپرمکس - moeinasghari - 2016-02-28 11:40 PM

(2016-02-28 05:58 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست من

دوست خوب من بنده
یه گامو وایپر مکس اکبند کپ فلز پیدا کردم دلم نیومد نخرمش تقریبا یه دوماهی میشه خریدم قدرتش خوبه دقت عالی داره تا 60 متر با دوربین کلاغو زدم فریز شده با ساچمه هاتسان 10 گیرینی البته تفنگ من کالیبر 4.5 هست به دنبال جک نیترو هستم تا یه تستی کنم ببینم چجوری میشه
(2016-02-28 05:58 PM)shat نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
درود دوست من

من به شخصه اصلا از تفنگ های با وزن بالا خوشم نمیاد حتی اگه تو جهان بهترین باشن

RE: گامو وایپرمکس - climber7043 - 2016-03-01 08:54 AM

وایپر مکس بسیار سبک، خوشدست و همچنین دقیقه. ضمنا قدرتش در حد دیانا ۳۵ هستش و جون میده یه بند بنداری روش باهاش بری کوه ش... کبک.

RE: گامو وایپرمکس - romin - 2016-03-03 01:01 AM

(2016-03-01 08:54 AM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
وایپر مکس بسیار سبک، خوشدست و همچنین دقیقه. ضمنا قدرتش در حد دیانا ۳۵ هستش و جون میده یه بند بنداری روش باهاش بری کوه ش... کبک.

در اینکه وایپر سلاح خوبی هست شکی نیست ولی اینکه بگیم بریم ش.... کبک یا تیهو در حق کبک زلم زیادیه گاهن یا خیلی زیاد با تک نخجیر هم از پس ش...این پرنده باهوش بر نیامدیم

RE: گامو وایپرمکس - moeinasghari - 2016-03-03 02:23 PM

(2016-03-03 01:01 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-03-01 08:54 AM)mohsen7043 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در اینکه وایپر سلاح خوبی هست شکی نیست ولی اینکه بگیم بریم ش.... کبک یا تیهو در حق کبک زلم زیادیه گاهن یا خیلی زیاد با تک نخجیر هم از پس ش...این پرنده باهوش بر نیامدیم

خیلی ها هستن با شادو کبک زدن دلیل نمیشه با نخجیر نزنی با بادی نمیشه زد
(2016-03-03 01:01 AM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

به قول یکی از دوستان کبک زرنگه به خاطر همین میخواد یه بی تی 65 بخره از راه دور شکار کنه

RE: گامو وایپرمکس - climber7043 - 2016-03-03 04:20 PM

سلام بچه ها.
من خودم دیدم طرف با تفنگ تک عقاب ترکیه ای کالیبر ۱۶ به طرف کبک شلیک کرده و خورده به کبک و نیوفتاده و کسی هم دیدم با گامو وایپر مکس ۴.۵ با ساچمه پرومگنوم تو فاصله ۳۰ متری زده به کبک و کبک درجا فریز شده. تفنگ بادی به دلیل اینکه ساچمه اون از خان لوله رد میشه و میچرخه انرژی ساچمه متمرکز تر از شاتگان هستش و ممکنه تو بعضی شکارها حتی از شاتگان بهتر عمل کنه.
پس نباید تفنگ بادی رو تو شکار دست کم بگیریم.
کبک اکثر اوقات در حال دویدنه به خاطر همینه که میگن شاتگان بهتره و در کل تفنگ بادی مثل وایپر مکس واسه ش... تو کوه عالیه.
تفنگی هستش که هم سبکه و هم قوی.