شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو وایپرمکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو وایپرمکس (/showthread.php?tid=1510)

صفحه ها: 1 2 3 4

RE: گامو وایپرمکس - andytanha - 2014-11-06 07:46 AM

من م داشتم با شادو فرقی نداره

RE: گامو وایپرمکس - smoker - 2015-04-28 08:32 AM

دوستان بلک شادو چند ژول میگن 14 ژول درست یا نه

RE: گامو وایپرمکس - shat - 2015-05-24 01:45 AM

[size=xx-largeبا سلام خدمت دوستاي گلم
من هم به تازگي عضو شدم و سلاحم هانتر مکسه
اسلحه خوبي من که ازش رازيم تازه هم کرفتمش
فقط هم تفريحي باش کار کردم
قيمتش در حدود ۶۵٠ $
ممکنه دوستاني که تجربه دارن بهم بگن چه دوربيني برا هانتر مکس مناسبه و قيمتش هم بگن عالي
فروشگاه سايت هم داره[size=xx-large]

RE: گامو وایپرمکس - Neo - 2015-09-07 12:12 AM

دوستان .. من چندین سال از شادو استفاده کردم ... وایپر مکس هم دوستم داره .. از نظر قدرت و دقت به طور محسوسی از شادو بهتره و تنها اسلحه ایی که تو این رنج میتونه باهاش رقابت کنه ویسپر x هستش .. که به نظر من چون ارزون تر از وایپره در کل میتونه بهتر باشه .. من تفاوتی محسوسی بین ویسپر و وایپر ندیدم ولی شادو از این دوتا پایین تره

RE: گامو وایپرمکس - tazekar - 2015-09-08 07:51 PM

شکل وظاهر خوبی داره ولی همه چیزش پلاستیکیهKhansariha (290)

RE: گامو وایپرمکس - YOS - 2015-09-11 05:03 PM

سلام به همه دوستان اینقدر پلاستیک رو تو سره شرکت گامو نزنید دوستمون یه جوری میگه پلاستیک یکی ندونه میگه منظورش پلاستیک کهنه است دوست عزیز درسته پلاستیکه ولی هر پلاستیکی که نیست پلاستیک جنس خوب وفشرده است سره فرصت یه مقایسه بین شادو و وایپر براتون میزارم هم ازنظر دقت وهم قدرت ببینیم چی پیش میاد Khansariha (256)

RE: گامو وایپرمکس - emino - 2015-09-11 10:39 PM

(2015-09-11 05:03 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه دوستان اینقدر پلاستیک رو تو سره شرکت گامو نزنید دوستمون یه جوری میگه پلاستیک یکی ندونه میگه منظورش پلاستیک کهنه است دوست عزیز درسته پلاستیکه ولی هر پلاستیکی که نیست پلاستیک جنس خوب وفشرده است سره فرصت یه مقایسه بین شادو و وایپر براتون میزارم هم ازنظر دقت وهم قدرت ببینیم چی پیش میاد Khansariha (256)

دوست عزیز تفنگی که با ٢٠ ٢۵٠ تا تیر گپش لولرو شل کنه پلاستیک کهنه هم نیس...
Khansariha (256)

RE: گامو وایپرمکس - YOS - 2015-09-12 10:49 AM

سلام دوست عزیز من نمیخوام طرفداری ازمدل خاصی بکنم ولی چراشادو1000 گپ پلاستیکی اینطور که شما میگید نشد یکسال پیش خودم بودالان یک ساله که دادم به دوستم تا الان مشگلی براش پیش نیومده به جز واشر پمپ وفنر تعویز شده هیچ شکستگییم براش پیش نیومده خدارو شکر.من وایپر نداشتم ولی کیفیت قطعات گامو همه تو یه رده هستن فقط از ساچمه ایرانی استفاده میشه براش باید این مدلشو بگیرم برا تجربه هم که شدهKhansariha (256)

RE: گامو وایپرمکس - Neo - 2015-09-15 09:46 AM

(2015-09-11 10:39 PM)emino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-09-11 05:03 PM)YOS نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوست عزیز تفنگی که با ٢٠ ٢۵٠ تا تیر گپش لولرو شل کنه پلاستیک کهنه هم نیس...
Khansariha (256)

من چند سال شادو داشتم .. با دیانا .. الان ویسپر دارم با دیانا ... نه شادو قطعه ایی ازش شل شد و نه ویسپر .. ضمنا ویسپر الان خیلی دقیق تر از دیانا تو روزای اولش شلیک میکنه .. حالا نمیگم کلا بهتره .. ولی انقدر هستش دقت و قدرتش باعث تعجب من شده ..
به نظر من و دوستان شرکت غولی مثل گامو با اون همه مهندس و تجربه و اسم و رسم نمیاد کاری کنه که اعتبارش زیر سوال بره و بی انصافیه که ما که حتی از آلیاژ و فرمول و درصد مواد و هیچی از جنس اسلحه ایی که فرمولش تو خود کمپانی محفوظه نمیدونیم به خودمون اجازه قضاوت از رو ظاهر میدیم ..
یه مثال میزنم :چون خودم مربی بولینگ و بیلیارد هستم اینو میدونم . توپ بیلیارد همه میدونن خیلی خیلی محکم و مقاوم در برابر ضربه و ساییدگی هستش چون همیشه در معرض ضربه های شدید و شوک و ساییدگی مداومه .جنسش میدونید چیه ؟ کاغذ و چسب و پلاستیک که با فرمول خاصی باهم ترکیب شده و همچین جنس وحشتناک محکمی رو بوجود اورده .. حالا ما بیایم بگیم این توپ کاغذیه و بدرد نخوره ؟!!!
برای تایید صحبتم یه عکس از گروپ گامو ویسپر از حدود ۳۰ متر که فاصله کمی برای گروپ نیست و مال دیروز هستش رو براتون میزارم ..
یادم رفت بگم که هدف من از حدود ۳۰ متری یه نقطه به اندازه خود ساچمه که ۵.۵ میلیمتر هستش بوده .. خودتون دقت رو قضاوت کنید .. این رو هم اضافه کنم که حالت تیراندازی نشسته با ساپورت بالشتک بود و سعی کردم خطای انسانی رو به حداقل برسونم

RE: گامو وایپرمکس - andytanha - 2015-09-15 09:58 AM

سلام دوست عزیز
در مورد محصولات گامو اون اوایل خوب بود و داشت جواب میداد الان شما برو یه گامو رو دست بگیر با گامو 5 سال پیش مقایسه کن همین چشمی نمیگم تخخصی خودت متوجه میشی
الان گامو صفر باید واشر عوض کرد همون اول یعنی حتی 1 تیر نزده
نه شرکت دیانا مال من نه گامو بخوام کل بگم دینا وایروخ و... خوبن و فقط گامو اینطوره اما خدایش اگه بخوام 400 تمن پول گامو بدم 100 میدم روش یه نوریکا دراگون بر میدارم که 100% بهتره شکی هم توش نیست