شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
گامو وایپرمکس - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده گامو Gamo products (/forumdisplay.php?fid=8)
+---- انجمن: محصولات فنری (/forumdisplay.php?fid=73)
+---- موضوع: گامو وایپرمکس (/showthread.php?tid=1510)

صفحه ها: 1 2 3 4

گامو وایپرمکس - nasergafari - 2013-06-06 02:28 PM

سلام دوستان
راستش هرچی گشتم اطلاعاتی ازاین اسلحه تو انجمن پیدا نکردم این بود که موضوع جدید زدمو گفتم دوستانی که این اسلحه رو داشتن تجربیات خودشون رو بگن تا بچه ها استفاده کنن.برای شروع یه سری اطلاعات درمورد این اسلحه میزارم:
اسلحه کمرشکنه وباسیستم فنرپیستون مسلح میشه.
ماشه قابل تنظیم.
ضامنم داره.
دارای عرق گیر روی بدنه که باعث جلوگیری ازلغزش وقرارگیری بهتر تو دست هنگام نشونه گیری میشه.
ضربه گیر ته قنداق داره.
طول سلاح111سانتیمتره وطول لوله45.7سانتیمتره.
قدرتشم یه چیزی حدود 24ژوله اونچیزی که من دیدم نمیدونم والاKhansariha (226)
درمورد دقتشم چیزی پیدا نکردم اساتیدی که تجربه استفاده دارن لطفا بگن دقتش در چه حدی هست.
قیمتشم 750000-760000هست
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکسشه از سایت سمس گرفتم.
پیروز باشیدKhansariha (8)

RE: گامو وایپرمکس - I.V.O - 2013-06-07 09:16 AM

سلام
دقت وقدرتش با شادو فرقی نداره (16 ژول )
یادش بخیر پارسال همین موقع قیمتش 300 بود Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)

RE: گامو وایپرمکس - اشکان - 2013-08-09 11:22 PM

سلام دوستانKhansariha (8)
فرصتی دست داد تا با اسلحه وایپر مکس دوستم کالیبر 5.5 تیراندازی کنیم این اسلحه را به مبلغ 320000تومان خرید و با حرفهای فروشنده که این مدل قویتر از شادو است و سرعت بیشتری دارد و ...در آن زمان قانع شد از آنزمان تاکنون حدود نیم بسته ساچمه گامو مچ زده بود ، یعنی اسلحه در حد نو مانده بود که امروز مقایسه ای بین این اسلحه و شادو خودم که کالیبر 4.5 است انجام شد
از لحاظ دقت من تفاوتی بین وایپر مکس و شادو احساس نکردم
سایلنسر یا چیزی که به عنوان سایلنسر سر لوله بسته شده تفاوتی در صدا ایجاد نمی کرد چون همانطور که مستحضر هستید صدای شلیک در بادی فنری ناشی از برخورد فنر و پیستون است اگر هم این قطعه برای زیبایی یا بالانس جلوی تفنگ باشد ارزش این اختلاف قیمت را ندارد300هزارتومان گرانتر از شادو1000
اما ارگونومی آن کمی از شادو بهتر بود ضمن اینکه ریل مناسب برای دوربین ، پد گونه از امتیازات آن بشمار میرود و نیز ماشه طلایی رنگ آن هم زیباست
قدرت : 23.68 ژول هم که برای آن گفته شده هم بنظر اغراق آمیز میاید که شاید از کرونوگرافی باساچمه های بسیار سبک باشددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در آخر توصیه من به دوستانی که خواهان این مدل هستند کالیبر4.5 این مدل می باشد و نظر شخصی خودم با در نظر گرفتن اختلاف قیمت زیاد ، شادو هزار کالیبر 4.5 را ترجیح می دهم.
این هم نقشه فنی وایپر مکس [تصویر: 13760777601.jpg]

RE: گامو وایپرمکس - mahde - 2013-09-11 06:32 PM

باسلام به همه دوستان
من تازه عضواين سايت شدم واقعا سايت خوبيه
به تازگي يه دونه وايپرمكس خريدم
بايد خدمت دوستان بگم كه قدرتش خيلي بيشتراز شادو1000هستش
نميدونم دوستان چجوري ميگن كه قدرتش با شادويكيه
تخته نئوپان1.5 سانتي روتو فاصله 15 متري مثل دريل سوراخ كرد
دقتش هم والا خيلي خوبه
البته اگه از ساچمه هاي مگنوم استفاده بشه
با تشكرKhansariha (214)

RE: گامو وایپرمکس - sarvirani - 2013-11-11 01:43 PM

والا من نمیدونم چرا بعضی ها فکر میکنن مشت نشونه خرواره
من خودم حدود 100 تا تیر با یه وایپر مکس 5.5 زدم
خودم که به هیچ عنوان نمیتونم سمت هیچ موجود زنده ای شکیک کنم واسه همین یه سکه 50 تومنی از این طرح جدیدا جسبوندم رو یه تخته نئوپان از حدود 12 متری بهش شلیک کردم
سکه کنده شد و افتاد دود دومتری جلو خودم سوراخ نشده بود ولی خیلی شیک و مجلسی له شده بود جایی هم که سکه رو روش چسبونده بودم قشنگ روی نئوپان فرورفتگی درست شده بود
حالا اگه میگید قدرتش با شادو1000 یکیه باس بگم دو شادو 1000 شوما گرم که آخرشه

RE: گامو وایپرمکس - Arthas - 2013-11-27 03:41 PM

سلام دوستان من تازگی ها یه گامو وایپر مکس خریدم،به نظر شما اسلحه خوبی هست؟ آیا دقت و قدرتش از شادو و ویسپر ایکس بیشتره؟
کسی میدونه دقیقا قدرتش چند ژول هست؟

RE: گامو وایپرمکس - nasr - 2014-01-04 05:39 PM

دوستان من یدونه وایپر مکس 177. دارم زیاد باش تیر ننداختم زیر 500 ولی هرچی زدم نه نگفت...

از فاصله حدودا 40 متری خرگوش زدم. 17 18 متری کبک زدم. 25 متری خرگوش زدم یه کلیپم از شکار پرنده تو قسمت کلیپ ها گذاشتم...

سلاح خوبیه درسته گه به پای دیانا نمیرسه ولی منو راضی کرده... از روز اول یه بوشنل 9 زومه انداختم روش تا حالا هم دو بار تنظیمشو بهم زده..

تو فاصله 22 متری هم گروپی داد اندازه یه سکه 100 تومنی

RE: گامو وایپرمکس - yahya.r - 2014-09-22 05:51 PM

(2014-09-22 02:26 PM)ayal نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان کسی قیمت به روز گامو وایپر مکس رو میدونه؟
وایپر مکس رنگ مشکی هم داره؟
قیمت به روز شادو 1000 چنده؟
دوستان کسی قیمت به روز تو دسته اطلاع بده ممنون

با سلامKhansariha (8)
دوست عزیز سوالت رو توی تایپیک گزارشی از قیمت های بازار مطرح کن قطعا سریعتر به جواب خواهی رسید موفق باشید

RE: گامو وایپرمکس - joyandeh - 2014-11-05 08:44 PM

تواين رنج قيمت چي بهتر وايپر مکس؟

RE: گامو وایپرمکس - broning - 2014-11-05 09:16 PM

من این اسلحه رو داشتم از لحاظ قدرت با شادو تفاوت نداره اون پد گونه هم بعد مدتی کدر میشه و خاک به خودش میگیره و ماشه ی طلایش بعد مدتی رنگش میره و مشکی میشه