شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
صندوق نظرات و پیشنهادات - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: بحث ازاد (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- انجمن: بحث آزاد (/forumdisplay.php?fid=29)
+--- موضوع: صندوق نظرات و پیشنهادات (/showthread.php?tid=151)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - FMJ - 2014-12-30 11:26 PM

باسلام
بنظر من قراردادن هرگونه عکس شکار متعلق به اعضا یا دیگران اهداف واقعی اینگونه انجمن ها رو کمرنگ میکنه.
بنده تا دلت بخواد از خودم و دوستان عکس شکار و... دارم ولی تا امروز باین عقیده رسیدم و سخت پایبندم که:
عشق به سلاح
عشق به تیراندازی
عشق به طبیعت
برتر و بالاتر و لذت بخش تر از
عشق به شکار
است.
باتشکر.

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - mohammadtir - 2014-12-31 03:59 AM

(2014-12-30 10:42 PM)Ali نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان عزیز هنوز اون مسیله قبلی کامل حل نشده و گاها بعضیا پیگیر اون مسیله میشن،به نفع خودمون(شما و ما)هست که چنین تاپیکی موجود نباشه.
هنوز یادم نرفته که بخاطر یک حیوون(که شکار شدنش هم کاملا اشتباه محض بود و خودمون هم محکومش کردیم و برخوردی داشتیم که دیگه طرف این کارو نکنه)کم مونده بود ملت بیان تقاضای اعدام اون دو نفر رو بکنند.پس سری که درد نمیکنه دست قصاب نباید دادش Khansariha (399)
Khansariha (8)

با سلام
من کاملا حرف این دوستمون رو تایید میکنم
ی روز همراه پدرم رفته بودم پارک جنگلی چیتگر تهران
ی هدف گذاشته بودم و با تفنگ بادی گامو شادو 1000 داشتم بهش تیر میزدم که یهو سر و کله ی محیط زیست و پلیس پارک پیدا شد و من رو گرفتن بعنوان مضنون شکارچی سنجاب
فکر کردن من یکی از اون دو نفری هستن که دوستمون بهشون اشاره کرده
خلاصه یک شب بازداشتگاه و فرداش دادسرا
بلاخره فهمیدن که من از اونها نیستم و جالبیش اینجا بود که کلید کرده بودن که کالیبر 5.5 مجوز میخواد تا دادسرا از محیط زیست استعلام بگیره و به پلیس 118 عوارضی اعلام کنه و تفنگ منو پس بدن ی یک هفته ای طول کشید
نکنید از این کاراااااااا دوستان نکنید
اخه چرا باید این بلا بخاطر کارهای غیر اخلاقی ی سری دوستان سر من بیاد
Khansariha (172)

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - shahabjadidi - 2015-01-06 03:28 PM

سلام خدمت تمامی مدیران و دوستان و اساتید و اعضاء محترمKhansariha (8)
آقا من امروز یه نگاهی به پروفایلم انداختم دیدم سال 91 عضو شدم.ارسال مفید هم داشتم چند تا تاپیک رو حذف کردن مدیران محترم کلا من ناپدید شدم!!!خخخ
ارسال های مفیدم رفته زیر خط فقر!!!به قول فامیل دور من دیگه حرفی واسه گفتن ندارم!!!خخخخخKhansariha (8)
با پوزش از اینکه طنز آمیز نوشتم ولی در کل به نظرم اگه میشه یه فکری به حال این موضوع بکنیمKhansariha (8)

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - guilanshekar - 2015-01-06 03:36 PM

خوب از اين به بعد ميشه ارشيو گذاشت كه امثال ماهايي كه ارسال خوب داريم خخخخخ بتونيم ارسالهالاي خوبمن رو بازيابي كنيم

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - mmohammadi - 2015-01-06 09:41 PM

سلام دوستان عزیز
میشه خواهش کنم اگر کسی از دوستان دفترچه معرفی سلاح های نخجیر را داره عکس بگیره از تمامی صفحاتش و توی سایت بذاره؟
البته نه دفترچه جدیدش، جدیدش رو خودم دارم
اون دفترچه قدیمیش که انواع طرح های مختلف رو با نقش و نگارشون نشون داده میگم
مثل طرح های طبیعت و باستانی و اسلیمی و استتار و...
با تشکر

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - saheb - 2015-01-06 11:36 PM

یه سیستمی هست که باتوجه به حجم و فشار کپسول و حجم و فشار سیلندر هوای تفنگ ، محاسبه میکنه چه چندبار میشه با یه کپسول غواصی، فشار تفنگ رو از یه حدی به یه حد بیشتر رسوند مثلا از ۱۰۰بار به ۲۰۰ بار...
این قابلیت اگه مثل قسمت تبدیل واحد به انجمن اضافه بشه خیلی خوب میشه
باتشکر

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - key - 2015-02-25 09:04 AM

سلام
تاپيك معرفي سلاح بادي نوريكا تو بخش ساير سلاح هاي گازي و CO2 قرار گرفته . اول اينكه با توجه به افزايش تعداد اين سلاح در بازار كه اخيرا داره مشاهده ميشه و احتمالا تا چند وقت ديگه كاربران اون هم افزايش پيدا خواهند كرد و تنوعي كه داره، مديران زحمتي بكشند و براي اون هم مثل گامو و هاتسان و ... يه تاپيك مجزا باز كنن كه اين برند از اين آوارگي در بياد. دوم هم اينكه اگر هم تصميم بر اين شد كه فعلا بخش مجزا نداشته باشه حداقل به بخش ساير سلاحهاي فنري و نيتروپيستون فرستاده بشه چون اين سلاح گازي يا CO2 كه نيست !! در كل تاپيك ساير سلاحهاي گازي و CO2 نياز به يه خونه تكاني اساسي داره براي مثال يه تاپيك از Daystate توش هست در صورتي كه اين برند خودش يه بخش مجزا هم داره و شده دوباره كاري. البته من نظرم رو پيشنهاد اوله Khansariha (8) يه پيشنهادم هم اينه كه براي تپانچه هاي بادي ورزشي هم يه بخش كاملا مجزا با هويت مستقل ايجاد بشه چون در اين مورد هم پراكندگي مطلب ديده ميشه

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - صادق قرنجیکی - 2015-02-25 11:02 AM

دوست عزیز از پیشنهاد و البته انتقاد شما ممنون و سپاسگزاریم و ان شا ا... این موارد توسط مدیران و ناظمین مسئول بر طرف شود. اما در نظر داشته باشید که بیشتر اوقات تاپیک های مذک.ر توسط اعضای انجمن ایجاد می شود و در اینجا شناخت اعضا از نقشه سایت و تالارهای انجمن برای ایجاد یک موضوع جدید مهم است و باید به آن توجه شود.
Khansariha (8)

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - abdanan - 2015-02-26 12:30 AM

با سلام خدمت مدیریت محترم اگر بشه کاری کرد دوستانی که انلاین هستند قابل رویت برای دیگر اعضا باشند خوب بود در سایت همسایه این امر وجود داره کاربران راحت متوجه میشن که چه کسی انلاین هست . باتشکر.Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: صندوق نظرات و پیشنهادات - rezamesi - 2015-02-26 12:33 AM

سلام خدمت جناب علیزاده

این چیزی که شما فرمودین تو همین سایت موجود هست / اون قسمت آمار انجمن که پایین صفحه هستش اولین کادر گوشه سمت راست جلوی نوشته افراد آنلایل [ لیست کامل ] درج شده و میتونین افراد آنلاین رو مشاهده کنین