شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی Airarms 510 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده ایر آرمز Air arms products (/forumdisplay.php?fid=124)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=126)
+---- موضوع: معرفی Airarms 510 (/showthread.php?tid=15)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

RE: معرفی Airarms 510 - ALIANA-54-T06 - 2015-08-30 08:25 PM

(2015-08-30 07:31 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرنوگرافی در minimum قدرت AA S510 xtra fac کالیبر 22. :
- فشار شروع : حدود 30 بار
- فشار پایان : حدود 140 بار
- ساچمه مورد استفاده : JSB 14.35 گرینی (برای قدرت پایین مناسب تر بود)
.....
ممنون صادق جان Khansariha (8)
ولی فکر کنم یک اشتباه تایپی داریم
فشار شروع 30 بار ؟!!!!!! Khansariha (214)

RE: معرفی Airarms 510 - صادق قرنجیکی - 2015-08-30 08:59 PM

(2015-08-30 08:25 PM)ALIANA-54-T06 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-08-30 07:31 PM)صادق قرنجیکی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کرنوگرافی در minimum قدرت AA S510 xtra fac کالیبر 22. :
- فشار شروع : حدود 30 بار
- فشار پایان : حدود 140 بار
- ساچمه مورد استفاده : JSB 14.35 گرینی (برای قدرت پایین مناسب تر بود)
.....
ممنون صادق جان Khansariha (8)
ولی فکر کنم یک اشتباه تایپی داریم
فشار شروع 30 بار ؟!!!!!! Khansariha (214)
درسته علی جان ، زحمت ادیت رو بکشید ! Khansariha (48)
فشار حدود 180 بار بود ! در ویرایش آخر این اتفاق افتاد داشتم میرفتم بیرون برای تهیه مایحتاج زندگی مجردی (سیب زمینی و تخم مرغ)
ممنون میشم بعد از اصلاح پست های اخیر رو هم حذف کنید.Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - royall - 2015-09-08 03:19 AM

باعرض سلامKhansariha (8)
با توجه به پست های اخیر اقاصادق در مورد میزان تلورانس شات های اس 510 در رنج متوسط و مینیموم قدرت بنده هم برسی هایی محدود و در سطح دانش خودم انجام دادم که امیدوارم برای دوستان مفید باشه
شاخص پیچ فشارشکن (تنظیم قدرت) رو همان طور که اقا صادق هم فرمودن به حالت عمود قرار دادم و همزمان مشغول کرنوگرافی و گروپ گیری شدم که نتایج به شرح زیر هست
[تصویر: AA-S510-22-overview-Amlash08.jpg]
متاسفانه به دلیل عدم دسترسی به کپسول جهت شارژ سلاح،کرنوگرافی از فشار حدودا 150 بار شروع شده و در فشار 130 بار افت کاملا مشهود بود و دلیلی برای ادامه ی ازمایش ها وجود نداشت.
در فرصت مناسب مجددا همین تست رو از فشار 200 بار انجام خواهم داد
[تصویر: Capture.png]
میانگین قدرت خروجی حدودا 31 ژول هست
همان طور که مشاهده میکنید تلورانس شات ها در این رنج قدرت بسیار کمتر از ماکزیموم قدرت هست
با توجه به کرنوگرافی های انجام شده در ماکزیموم قدرت به صورت میانگین در هر 10 شات(یک خشاب) در حدود 7 متر بر ثانیه تلورانس وجود داره در حالی که تلورانس در قدرت متوسط در خشاب اول (فشار 150 بار) طبق کرنوگرافی که انجام شد 2 متر بر ثانیه و در خشاب دوم (فشار حدودا 140 بار) 4 متر بر ثانیه هست،یعنی میانگین 3 متر برثانیه تلورانس در هر خشاب
همزمان با کرنوگرافی گروپ 25 شاتی و یک گروپ 10 شات به صورت جداگانه در فاصله ی 25 متری گرفتم که به نظر خودم گروپ های خوبی نیستند البته با توجه به این که تمرکز روی نتیجه کرنوگرافی بوده انتظار گروپ جمع تری رو نداشتم
[تصویر: DSC-0267.jpg]

RE: معرفی Airarms 510 - Vicxtor - 2015-09-18 08:27 PM

درود دوستان... Khansariha (8)

قبل از هر چیز از صادق عزیز تشکر ویژه دارم از وقت و حوصله که گذاشتن و واقعا به من افتخار دادن که در خدمتشون بودم... Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

از زحمات علی اقای عزیز هم واقعا ممنونم که همیشه با گروپ ها و بررسی هاشون تاپیک رو پربار کردن... Khansariha (8)Khansariha (8)

آخر دو هفته ی پیش فرصت کوتاهی دست داد که با ایرآرمز برای دومین بار اقدام به گروپ گیری کنم در ۲۵ متر. البته حدود یک ماه پیش هم یک گروپ گیری ۵ تایی در ۴۰ متر هم انجام شد که عکس اون رو میگذارم...
البته در ۲۵ متر قرار بود حداقل ۶ گروپ ۵ تایی از فشار ۱۸۰ بار هم بگیرم از سلاح که آمدن دو بیمار اورژانسی باعث شد که به تاریکی هوا بخورم و... Khansariha (226)

گروپ ها :

[تصویر: S510-01.jpg]

[تصویر: S510-02.jpg]

Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: معرفی Airarms 510 - N.Sniper - 2016-10-16 11:32 PM

رو این سلاح میشه رگولاتور نصب کرد؟

RE: معرفی Airarms 510 - garshasb - 2016-10-17 10:59 AM

(2016-10-16 11:32 PM)NHunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو این سلاح میشه رگولاتور نصب کرد؟

روی هر تفنگ پی سی پی میشه رگولاتور نصب کرد منتها این تفنگ با داشتن ولوم قدرت و دقتی که داره احتیاجی به رگولاتور نداره خصوصا اینکه مخزن برای نگهداشتن رگولاتور باید سوراخ بشه و از فابریکی دربیاد. شما از فشار 180 تا 150 ولوم قدرت را یک درجه کم کنید و سپس مجدد روی ماکس ولوم بگذارید تا تلورانس و دقتی بهتر از قبل داشته باشید.

RE: معرفی Airarms 510 - arashx - 2018-08-16 07:20 PM

سلام.
ماشالا ادم روی هر تاپیکی دست میزاره جوهر کیبورد کلا خشک میشه از بس که قدیمی شدن.
من چند وقت پیش تازه کار بودم.
از موقعی که وقتش بود تفنگ عوض کردم.
اوایل از این تفنگ خوشم نمیومد مخصوصا به خاطر قیمتش ولی الان که میگذره به این نتیجه رسیدم که باید یکی ازش رو میخریدم.
البته نه هر مدلی. فقط s510 ultimate sporter مناسب هست. رگلاتور مخصوصش هم که جدیدا اومده.
شاید دلیلش این بود که قیمتش هر روز به روز بیشتر میشه و اون قیمتی که واقعا باید داشته باشه کم رنگ میشه. خب منم رفتم و تفنگی خریدم که با توجه به قیمت یکسانش در ایران قیمت جهانی بیشتری داشته باشه.
ولی الان که یکی نخریدم پشیمونم. تفنگ باید با ادم حرف بزنه و دقیق باشه. این تفنگ با کیفیت و دقتی که داره همونیه که ادم باید داشته باشه.