شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting (/showthread.php?tid=147)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - صادق قرنجیکی - 2013-11-27 07:43 AM

من تعجب می کنم وقتی همیار یا ناظم انجمن پست می ذاره و تذکر رو هم می گن باز...... من نه اهل گروپم و نه ادعای شکارچی گری ، ولی این سایت و انجمن و دوستان عضوش برام مهمه و روزی هیچی نباشه یه نیم ساعتی وقتم رو توش می گذرونم و بشه و وقت داشته باشم بیشتر ، وقتی هم پست های جدید رو چک می کنم دوست دارم چیز جدیدی یاد بگیرم ،والا اینو فهمیدم هر از چند گاهی (که متاسفانه نمیشه ترتیب رو حدس زد) یه بحثی راه میفته از سایت همسایه ، بابا والا بلا همسایه باید از دست همسایه در امان باشه ، همانطور که آقا مهدی هم گفتن دوست عزیز بحث و ادعای اونجا به اینجا هیچ ربطی نداره و واقعا خواستید که جواب بدید یه پی ام به آقایون بفرستید و کپیش رو هم برای خودت و یا اسکرین شاتش رو نگهدارید برای خودتون ، ول کنید جون ما Khansariha (367)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - ALIANA-54-T06 - 2013-11-27 08:41 AM

دوستان این موضوعات و ارسالهای آخری همانطور که ناظم محترم تذکر دادند ربطی به ما نداره و بزودی پاک خواهند شد لطفا به عنوان اصلی تاپیک برگردید.Khansariha (8)
البته نکات فنی و توانائیهای اشتایر 7.5 ژولی برای زدن هدفهای دور میتونه اینجا مورد بررسی و بحث قرار بگیره که این منافاتی با موضوع تذکر نداره . باز ممنون Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - akhahir - 2013-11-30 11:04 AM

ساير مدلهاي شكاري اين كارخانه هم در اين صفحه قابل مشاهده است
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اينم كاتالوگ مدلهاي شكاري
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - صادق قرنجیکی - 2013-12-04 01:24 PM

دوستان با توجه به اینکه خودم هم علاقه زیادی به محصولات اشتایر دارم و اینکه بعد از پست اول این تایپیک توسط آقا جلال ، پست معرفی کلی تری در رابطه با سری های هانتینگ سلاح های بادی اشتایر ایجاد نشده بود ، خودم چند روزی در مورد این سری مطالعه کوچیکی کردم که با اجازه اساتید و دوستان می خوام در اینجا درج کرده تا اگه شد توسط دوستان علاقمند ادامه بحث ادامه پیدا کنه . با تشکر از دوستانی که فایل پی دی اف کاتالوگ مدل های های پاور اشتایر رو لینک کردند.
همانطور که در پست های قبلی جسته و گریخته گفته شده شرکت اشتایر یک کمپانی معروف در زمینه تولید سلاح -بخصوص سلاح های انفرادی نظامی و شکاری - می باشد که فعالیت اون در زمینه تولید سلاح های بادی منحصر به تولید سلاح های مسابقاتی بود و در این زمینه تجربه زیادی داشته و حضور مدل های گوناگون آن در مسابقات جهانی و المپیک در کنار سایر برندها مثل فین ورک بائو ، والتر و آنشوتز دال بر کیفیت و دقت بالای این سلاح می باشد.
البته این شرکت چند سال پیش با نگاهی جدید (آغاز تغییرات جدید در اشتایر اسپرت از سال 2009 آغاز شده است ) به بازار هدف سلاح های غیر مسابقه ای و وجود پتانسیل خوب در تیراندازی تفریحی و کنترل آفت با سلاح های بادی دست به تولید سری جدیدی به نام دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
زده که مشخصه بارز آنها در تفاوت قدرت و همینطور استایل قنداق و بدنه با سری های مسابقاتی-دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
- می باشد.
این سری که مثل سری مسابقه ای با کد LG 110 شناخته می شوند ولی واژه High Power به دنبال LG 110 آمده و نشان دهنده قدرت بالاتر این مدل ها می باشد و شامل 4 مدل :

Steyr LG 110 High Power
[تصویر: 13861390953.jpg]

این مدل در دو رنگ مشکی و رنگ آلومینیم نقره ای تولید و عرضه شده است. مشخصات فنی طبق جدول زیر بوده (برگرفته از کاتالوگ خود سایت دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
)
[تصویر: 13861482991.jpg]

- لوله آبکاری شده با نیکل
- قطعات استفاده شده در بدنه از آلومینیم مقاوم در برابر خوردگی
- قنداق ارگونومیک با کیفیت بالا با امکان استفاده برای راست دست و چپ دست
- مثل سایر سری های LG110 قابلیت مسلح سازی از دو سمت راست و چپ
- مناسب برای شکارهای کوچک و دفع آفت و البته یک سلاح عالی برای رقابت های فیلد تارگت
- تولید شده در سه کالیبر 4.5 ، 0.5 و 5.5 میلیمتر

Steyr LG 110 HP Hunting
[تصویر: 13861390952.jpg]
این مدل نیز با استایل زیبا و ارگونومیک خود مناسب برای شکار می باشد. مشخصات فنی طبق جدول ذیل می باشد:
[تصویر: 13861482992.jpg]

- قنداق زیبا و با کیفیت از چوب گردو همراه با جای گونه ارگونومیک و Adjustable
- گواهی کیفیت از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

- ایمنی بالا در استفاده - به صورتی که من از مشخصه ارائه شده در سایت اشتایر فهمیدم تا عمل لود تمام و تکمیل نشده-دستگیره مسلح کننده بسته نشه- امکان شلیک وجود ندارد.
- دارای ماشه دقیق و حساس اشتایر
- لوله تمام آبکاری شده با نیکل و استفاده از قطعات آلومینیم مقاوم در برابر خوردگی
- رنگ مشکی خاص در ترکیب با رنگ چوب گردو برای جلوگیری از رم و فرار شکار
- همانند سایر مدل های سری 110 قابلیت استفاده برای راست دست و چپ دست ها

این عکس ها از پست ریویوی یک کاربر روسی این سلاح برداشته شده و تبلیغاتی نیست ، می توانید به کیفیت و ظرافت تولید قطعات فلز و چوب پی ببرید :
[تصویر: 13861481421.jpg]
[تصویر: 13861481422.jpg]
[تصویر: 13861481423.jpg]

Steyr LG 110 HP Hunting5
[تصویر: 13861390951.jpg]

مشخصات فنی طبق جدول ذیل می باشد:
[تصویر: 13861482993.jpg]

- دارای قنداق ارگونومیک ( مدل تامبهول _سوراخ دار)
- این مدل بر خلاف 2 مدل قبلی که به صورت تک تیر هستند دارای خشاب بوده و قابلیت شلیک 5 ساچمه پشت سر هم را دارد. جایگذاری و تعویض خشاب نیز آسان می باشد.
- ایمنی بالا در هنگام تعویض خشاب
- 2 خشاب 5 تایی همراه با سلاح
- قابلیت شلیک سریع در حال ماندن در موقعیت شلیک -بدون برداشتن چشم از دوربین -
- طول لوله بلندتر - 650 میلیمتر - برای شلیک با دقت بالاتر و مسافت بیشتر همراه با مخزن هوای بلندتر برای افزایش میزان فشار
- تولید و عرضه در 3 کالیبر 4.5 ، 0.5 و 5.5 میلیمتر و قابلیت افزایش انرژی دهانه تا 40 ژول در کالیبر 5.5
نوع مسلح شدن در این سلاح همراه با خشاب سیستم بسیار جالبی است -این سیستم قبلا در سری های مسابقه ای تیراندازی با اسکی -سری LGB1 - استفاده شده است- به نظر شخصی خودم سیستم مسلح سازی این مدل نسبت به دو مدل دیگر کارامدتر در هنگام شکار می باشد.

و مدل فیلد تارگت این شرکت با افزایش قدرت از 7.5 تا 16 ژول و تولید تنها در کالیبر 4.5 با هدف مسابقات فیلد تارگت و بدنه کاملا ارگونومیک :
[تصویر: 13861408491.jpg]
این مدل را در یک پست جداگانه بررسی خواهم کرد.

فعلا در این پست به درج این توضیح مختصر بسنده می کنم و سعی می کنم در پست بعدی با ارایه فیلم و مستند از فروم های معتبر و مسابقات فیلد تارگت نحوه کار این 4 مدل و همینطور میزان دقت و قدرت آنها را با کمک شما اساتید و دوستان مورد نقد و بررسی قرار بدهیم.
در پایان از همه عزیزان بابت اشکالاتی که در نوشتار بنده و احتمالا ترجمه هایی اشتباه وجود داشته عذرخواهی می کنم و خواهشمند است نسبت به اعلام موارد اشتباه و یا جا افتاده به اینجانب حتما کوشش نمایید. Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - masih.hunter - 2013-12-04 01:35 PM

ممنونم صادق جان زحمت کشیدین .Khansariha (8)من به نکته اشاره کنم اشتایر در ماکسیمم وزن ماشه حساستر از 25 گرم نمیشه . دیفالتش هم چیزی در حدود 100 گرم هستش .

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - danial - 2013-12-04 06:18 PM

سلام دوستان

من مدل LG 110 HP Hunting 5.5 رو خریدم البته هنوز به دستم نرسیده . بی صبرانه منتطرم

اینم عکسش

[تصویر: 13861682931.jpg]

[تصویر: 13861683311.jpg]

اینهم سایلنسر

[تصویر: 13861683701.jpg]

فقط یه سوال: میشه با تلمبه/پمپ شارژش کرد؟ فکر کنم گرفتاریها داشته باشم واسه شارژ

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - saeedmsgh - 2013-12-04 06:36 PM

آقا دانیال قیمت رو هم بگو Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - danial - 2013-12-04 07:06 PM

(2013-12-04 06:36 PM)saeedmsgh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
آقا دانیال قیمت رو هم بگو Khansariha (8)

قیمتش 5.5 ملیون , یک بسته ساچمه جی اس بی 18.13 گرینی هم به اصطلاح اشانتیون

موفق باشی Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - rezakaraj - 2013-12-04 07:08 PM

اقا دانیال مبارکت باشه انتخاب خوبی کردی اگر منم بودم همین رو انتخاب میکردم از بین گزینه ها. من اگر بجای شما باشم از کپسول برای شارژ استفاده میکردم.Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - saeedmsgh - 2013-12-04 09:16 PM

مسیح خان بشتاب که این یه تفنگ رو نداری ....Khansariha (176)Khansariha (176)Khansariha (176)