شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات پی سی پی(PCP) (/forumdisplay.php?fid=11)
+--- موضوع: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting (/showthread.php?tid=147)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6

معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - AIRKING - 2011-02-05 08:17 PM

با سلام.
امروز قصد معرفی اسلحه ای دارم که به جرات میتونم بگم در بین اسلحه های پی سی پی تک هست و اولین و بالاترین اولویت من برای خرید.
اسلحه اشتر ال جی 110 هانتینگ.[تصویر: steyr110huntbig.jpg]

میدونم دل همتون اب شد.
این اسلحه دست ساز هست و از کیفیت ساخت بسیار بسیار بالایی برخورداره.میتونیم بگیم بوگاتی ویرون تفنگ های بادی هست.
زیبایی و طراحی منحصر به فرد این اسلحه خارق العاده هر بیینده ای رو مجذوب خودش میکنه.
همخوانی بسیار زیبای فلز و چوب نمی ذاره شما به راحتی از کنار این شیئ با ارزش رد بشین.
از زیبایی های ظاهری که بگذریم به زیبایی های باطنی این اسلحه فوق العاده میرسیم.
وزن این اسلحه بدون دوربین 3 کیلو 100 گرم و طول کل اسلحه در کالیبر 5.5 1 متر و طول لوله اون 55 سانت .نوع ماشه mechanisch که ماشه مسابقه ای به حساب میاد و در زبان عامیانه بهش میکنه ماشه الکترونیکی.من خودم با این جور ماشه ها کار کردم.وزن لازم برای کشیدن این ماشه چیزی در حد لمس کردن اون هست.:angel: این نوع ماشه بسیار دقیق و بدون لرزش هست.ارتفاع این اسلحه هم 185 میلیمتر هست.
قنداق این اسلحه طوری طراحی شده که به راحتی در دست قرار میگیره و شما میتونید زیر گونه خود رو نیز تنظیم کنید [تصویر: Steyr-Hunter-kolf-1.jpg&w=124&h=89]
این اسلحه از دقت فوق اعلعاده بالایی برخوردار هست و میتونم بگم یه تفنگ مسابقه ای در سطح المپیک هست که قدرتش رو زیاد کردن.این یه گروپ توی 50 متر هست دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیگه خودتون تا اخرش بخونید.
این اسلحه با 3 قدرت در اختیار علاقه مندان قرار میگیره.16 و 24 و 40 ژول.
در تبلیغات این اسلحه نوشته شده:بالاترین دقت شلیک و شکار در کمترین شلیک.
صدای شلیک در این اسلحه بر خلاف بقیه پی سی پی ها بسیار پایین هست.
سیستم رگلاتور این اسلحه طوری ساخته شده که بیشتر فشار به ساچمه و کمترین حجم هوای از دست رفته رو شامل میشه.
ایمنی به کار رفته طوری هست که شما بعد از هر شلیک باید تفنگ رو از ضامن خارج کنید همچنین جنس فلز این تفنگ نیکل ابکاری شده و الومنوم مخصوص در برار خوردگی هست :angel:
به ادعای سازنده طراحی رنگ این اسلحه طوری انتخاب شده که موجب رم کردن شکار نشه:angel: و بیشترین مانور هم روی کیفیت ماشه که تنها چند هزارم ثانیه از زمان فشار دادن تا شلیک فاصله هست , و کیفیت قطعات و کیفیت دقت در شلیک ,می باشد.
سیستم ریل برای نصب دوربین منحصر به فرد بوده و سیستم شلیک هم تک تیر هست.
حجم کپسول 300 بار بوده که میتوان تا 200 بار شارژ کرد.
در مورد کرونگرافی متاسفانه نتونستم چیزی پیدا کنم.
شما کیفیت ساخت رو به راحتی میتونید در این عکس ببینید[تصویر: Hunt%20Steyr%20LG110%20March%202.5-25%20%289%29.jpg]
[تصویر: steyr110huntbig.jpg]
دقت این اسلحه از 5 ستاره 5 بوده و هندلینگ نیز 5 .[تصویر: LG110_Hunting.jpg]

حرف اخر.
اگر شما به دنبال یک اسلحه رویایی با کیفیت ساخت برتر و دقتی در حد اسلحه های مسابقات تیر اندازی و زیبایی منحصر به فرد و شکار ,همه و همه با هم هستید من این اسلحه رو پیشنهاد میکنم.قیمت این اسلحه 1.500 یورو هست.
امیدوارم این اطلاعات به دردتون خورده باشه.
یه نکته که الان یادم اومد .من چند سال پیش با مدل کوچکتر این اسلحه یعنی ال پی 110 معمولی کار کردم و تونستم توی 100 متر گروپی به شعاع 2 سانت بگیرم.وقتی این موضوه رو توی یه سایت تفنگ بادی مطرح کردم همشون من رو مسخره و متهم به دروغ گویی کردن و چون من نمی دونستم که باید برای حرفم عکس می گرفتم و فکر نمی کردم اینطور در برابرم جبهه گیری بشه حسابی خورد تو ذوقم.اما الان همون اقایونی که یه روزی من رو مسخره کردن و به من تهمت دروغگویی زدن می بینن که میشه با یه پی سی پی در فاصله 100 متر یه گروپ س یا 4 سانتی گرفت .یادمه یکی از همین اقایون پر مدعا به من گفت اگر این حرفی که میزنی صحیح باشه من ,تو رو با هزینه شخصی خودم میبرم توی مسابقات فیلد تارگت (البته مسخره کرد)و یه اقای دیگه که همه میشناسیمش کلی توهین به من کرد .
در هر صورت حالا همونایی که اون موقع من رو مسخره کردن فهمیدن که کار سختی نیست.یا شایدم علت مسخره کردنشون این بوده که خودشون یا هنوز با اسلحه های پر قدرت پی سی پی شلیک نکرده بودن یا توی اون فاصله جرات گرفتن گروپ نداشتن یا اینکه اصلا بلد نبودن توی فواصل بالا گروپ بگیرن.ببخشید بحث قشنگ این اسلحه با درد دل من به انحراف رفت .
یا علی
یا علی

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - ALIANA-54-T06 - 2011-02-05 08:53 PM

جلال جان ممنون از تاپیکی که زدی و البته دست گذاشتی روی رویای اول من :heart::)
من هم توی این مدت خیلی ازش عکس و مطلب جمع کردم و راسیتش یک کرنوگرافی درست حسابی ازش میخواهم که هنوز گیر نیاوردم
الویت های رویاهام برای PCPتا این لحظه
1- STEYR 110 LG
2-وایرخ 100S
3-؟ :D

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - Cz452 - 2011-02-05 11:39 PM

جلال جان ممنون بابت اين پست
ولي خدا رو خوش نمياد اينجوري حال ما رو ميگيري:D
راستي توي ايران پيدا ميشه؟
قيمتش چنده؟

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - esmaeil1356 - 2011-02-06 06:50 AM

جلال جان
انشاا... خريدي داداش يه تير هم بده ما باهاش در كنيم شايد به دلمون نشست رفتيم
يدونه خريديم

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - mehrshad - 2011-02-12 07:17 PM

خیلی خوشگله!
ولی فکر کنم برسه دست من و شما 4-5 چوق آب میخوره!

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - farzzin - 2011-02-12 07:51 PM

آقا جلال این تفنگارو نشون ما نده از تفنگمون سیر میشیم:D:D

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - Cz452 - 2011-02-13 02:43 PM

قيمت اين اسلحه طبق پيگيري كه من از هيئت تيراندازي كردم 2200000 تومن است
در اين دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم ميتونيد مدل هاي متفاوت تر از اين كه آقا جلال معرفي كردند ببينيد

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - AIRKING - 2011-02-16 03:12 PM

با سلام و تشکر از همه دوستان که لطف دارن به بنده.
مدل های دیگه این شرکن البته به جر LG 110 بقیه همگی برای مسابقه هستن و به درد شکار نمی خورن و قیمت هاشون هم بالای 3 تومان هست.
این مدل قیمتش 2 تا 2.5 هست.البته نمیدونم میارن یا نه.
یا علی

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - masih.hunter - 2011-02-16 05:47 PM

بسیار سلاح خوبیه منم راجبهش تحقیق کردم ولی در کل وایروخ100 رو بیشتر میپسندم .

RE: معرفی اسلحه styer lg 110 hunting - vasily - 2011-09-17 10:35 PM

دوستان طبق گفته شرکت زوبین وارد کننده اسلحه های styer در ایران به احتمل زیاد این سلاح برای نمایشگاه آبان 90 عرضه بشه . البته هنوز دقیقا معلوم نیست.اینها بخشی از اظهارات مدیر فروش شرکت زوبین در این خصوص بود