شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: موضوعات مرتبط (/forumdisplay.php?fid=58)
+--- موضوع: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه (/showthread.php?tid=1468)

صفحه ها: 1 2 3

مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - ahp2009 - 2013-05-08 01:13 PM

سلام به دوستان
کسی میدونه شرایط و ضوابط دریافت مجوز پروانه فروشگاه اسلحه چیه؟

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - ln 1 - 2013-05-09 08:19 AM

از اون کارهای خاصه . معمولا از افراد بازنشسته سازمان مهمات یا اطلاعات استفاده میشه خارج از این نیست . در مواردی البته سابقا به تعمیرکارهای سلاح قدیمی که بدون مجوز فعالیت میکردن اجازه این کار داده شد. در کمترین حالت پیدا کردن مغازه با شرایط خاصش هفت خان رستم داره

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - baracuda - 2013-05-09 10:14 AM

درسته منم ازیکی از اسلحه فروش ها پرسیدم اون هم دقیقأ حرف شمارو زد وگفت باید خیلی بند پ کلفتی داشته باشی که بتونی مجوز دریافت کنی

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - mster - 2013-05-09 10:25 AM

ایا فروشگاه سرفا تفنگ بادی هم مجوز هفت خانی میخواد یا با مجوز فروشگاه های ورزشی قابل انجامه ؟
Khansariha (8)
چون اکثر جاها لوازم ورزشی ها هم تفنگ بادی رو میفروشن

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - arash1324 - 2013-05-09 10:48 AM

سلام
تاجايي كه من درجريان هستم فقط براي سلاح هاي شكاري ساچمه زني و گلوله زني مجوز مي خواد . اينجا دوستان در الماس شرق مشهد فروشگاه تفنگ بادي و لوازم شكار دارند كه من مجوزي نديدم حتي چندين مورد ديدم كه مغازه و لوازمشون رو واگذار كردن بدون مشكلي . Khansariha (8)
البته چون تو مجتمع تجاري هست اين احتمال هست نياز به جواز نباشه ( براي بادي و لوازم شكار ) ولي مغازه هاي بيرون مجتمع در حاشيه خيابان به احتمال زياد جواز كسب ميخواد . ولي مجوزي ( مثل فروشگاه هاي مجاز ساچمه زني و گلوله زني ) صرفا براي فروش لوازم شكار و تفنگ بادي نياز نيست .

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - alborzshop - 2013-05-09 11:15 AM

سلام
فروشگاه لوازم ماهيگيري و شكار (به غير از اسلحه شكاري و مهمات) از زير مجموعه هاي صنف خرازي و ورزشي هستش.
من هم چون در اين كار هستم و پروانه كسب دارم براي جواز فروشگاه اسلحه هم اقدام كردم.
البته بدون داشتن پروانه كسب هم ميتوني تقاضاي مجوز فروش اسلحه بدي.
براي اين كار بايد به اداره مهمات بري و فرم تقاضا و مدارك مورد نياز(عكس ، مدرك تحصيلي ، ... ) را بدي.
بعد از اين پرونده سازي ميگن برو بهت خبر ميديم !!! Khansariha (214) (من بعد از دوسال هنوز منتظرم هر چند ميدونم غير ممكنه!!)
همونطور كه دوستمون هم گفت اين جوازو به هر كسي نميدن و بايد حتما" نظامي باشي.
در ضمن در هر شهر به تعداد خاصي جواز ميدن و اينطور نيست كه براي ده نفر در يك منطقه كه واجد شرايط هم هستند مجوز صادر بشه.

ارادتمند همه دوستان

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - daneshyar - 2013-07-18 11:26 PM

دوستان ما یه بند پ نسبتا کلفت داریم گفتا شاید بشه ازش استفاده کرد و مجوز فروشگاه اسلحه بگیریم.

حالا دوستانی که اطلاع دارن یه راهنمایی به ما بکنن که از کجا باید شروع کرد؟

یا بهتر بگم این اداره مهمات وابسطه به کجاس ارتش یا سپاه و چجوری میشه رفت اونجا؟

کسی میدونه مغازش چه شرایطی باید داشته باشه یعنی حتما باید مال خودت باشه یا اجاره هم میشه؟

اون وقت هرجایی میتونه باشه یا نه؟

توی توی شهر ما یه چند تایی بیشتر مغازه سلاح نداره اونم توی نقط مختلف شهر پراکندن.
یکی 2 تا که فقط تو کار بادین داخل پاساژن و شکاریا توی خیابون های نسبتا پرت شهر.

و مهمتر از همه چه قدر سرمایه میخواد؟

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - bastami - 2013-07-18 11:50 PM

سلام عزیز
باید آدم شما خیلی خیلی خیلی با نفوذ باشه،چون عده ی زیادی متقاضی هستن و سالهاست که توی نوبتن و مقادیر زیادی اسکناس برای اینکار نیاز داری!!منظورم برای شروع کار مخصوصا زمانی که سهمیه فشنگ و مهمات و همچنین تفنگ توزیع میشه!!!!Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - mehrann - 2013-09-20 11:36 AM

دوستاني كه تجربياتي در اين ضمينه دارند ممنون ميشم به اشتراك بزارنKhansariha (8)

RE: مجوز دریافت پروانه فروشگاه اسلحه - asman - 2013-11-23 09:43 AM

سلام به همگی به نظر بنده بهترین ومهیج ترین شغل دنیاست اما دست ما کوتاه و خرما برنخیل خداییش اونایی که این شغلو دارن ازخوشحالی شبا چجوری خوابشون میبره من نمیدونم/یاحقKhansariha (8)