شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - climber7043 - 2016-09-21 11:49 PM

سلام به دوستان عزیزKhansariha (8)
گالاتیان تیپ 4 ، کالیبر 5/5 ، آکبند ، لوله والتر ، به همراه هاردکیس ، ایراستریپر ، دوربین 3_12*44 اپتیما میلدات، پارالکس و لایت دار ، دوعدد خشاب ، بند و قفل ماشه و یک دست اورینگ به قیمت 2/500/000.
[تصویر: IMG-201609210741.jpg]
دوستان ارزش خریدن داره یا همون مدل معمولی که نوری وارد کرده 1/850/000 بهتره؟

RE: هاتسان گالاتیان - mhas - 2016-09-22 11:38 AM

شک نکن که ارزش خریدن داره.حداقلش اینه که اگه یبار خاستی اورینگی چیزی عوض کنی بدون دردسر اضافی و تمیز بازش میکنی.قدرتشم دست خودته دوس داشتی کم میکنی دوس داشتی زیاد میکنی.کیفیتشم مطمئن باش بهتره.(هیچ ارزونی بی حکمت نیس)

RE: هاتسان گالاتیان - romin - 2016-09-22 02:50 PM

از بین تمام سلاح های هاتسان من این سلاح رو قبول دارم چون همه چیز میزونه . اورگونامیک . قالب یک تیکه . لول بلند . قدرت 50 ژولی .ماشه اش ی مقدار پیچیده بود واسه ما در کل قیمت 2500 زیاده ی ذره به خاطر لول والتر بودنشه . اوایل که این سلاح رو خریدم هیچی اضافه نداشت 2200 خریدم لول والتر هم نبود ایر استریپر هم نداشت . در کل سلاح خوبیه واسه من Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - gafele - 2016-11-12 11:03 AM

سلام دوستان
بین دو تفنگ BT65 و گالاتاین های شرکتی کدومو پیشنهاد میدید؟
با تشکر و احترام

RE: هاتسان گالاتیان - mehdijoon - 2016-12-13 06:14 PM

گالاتیان هم مثل هاتسان،پیچ سفت کردن فنر چکش داره،از ییرون اچار بخوره،عکسی ،چیزی برای راهنمایی لطفا
ممنون از پاسخ دهنده

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2016-12-13 11:55 PM

(2016-12-13 06:14 PM)mehdijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گالاتیان هم مثل هاتسان،پیچ سفت کردن فنر چکش داره،از ییرون اچار بخوره،عکسی ،چیزی برای راهنمایی لطفا
ممنون از پاسخ دهنده

سلام
بله داره
ابتدا پد گونه را باز کنید. سپس پیچ الن خور را عکس جهت عقربه ساعت بچرخونید تا قنداق باز شود. میرسید به بوش فلزی که مسول نگه داشتن قنداق است. این بوش دایره شکل با دوتا پیچ الن خور در کناره ها به کپ بسته شده. باید باز شن تا به سوراخی برسید که میتونید جهت بالاتر رفتن قدرت یا پایین امدن قدرت ازش استفاده کنید.
چون این پیچ در انتهای فنر قرار گرفته با سفت کردن اون باعث پایین امدن قدرت و با باز کردن یا خلاف جهت عقربه ساعت چرخوندن باعث بالاتر رفتن قدرت خواهید شد.
توضیحش طولانی شد اما کار سخت و زمانبری نیست.
(2016-11-12 11:03 AM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
با تشکر و احترام

سلام
خوب گالاتیان تفنگ ارزنده تری هست منتها گالاتیان و بی تی شرکت به دلیل پرچ دار شدن امکان افزایش قدرت ندارند و نهایتا 35 تا 38 ژولند. این مقدار قدرت برای گالاتیان مناسب و دقیق هست اما برای بی تی به نظر من کم میباشد پس اگر بین این دو محصول نمایندگی دودل هستید بی شک گالاتیان را انتخاب کنید.

RE: هاتسان گالاتیان - HamidArgha - 2017-05-20 10:59 PM

(2017-05-20 08:53 PM)adelrenjer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت اساتید و دوستای عزیز و حرفه ای واقعا کفم میبره میبینم انقد اطلاعاتتون در مورد پی سی پی ها و تیون اون ها بالاست.
من میخوام گالاتیان بخرم تو گجت کمپ زده 1850مدل lll &IV .
حالا چند تا سوال که برام پیش اومده . الان این تفنگ ها مجوز میخوان؟ بخصوص 5.5اون ؟ اگه مجوز نمیخواد تو کجا تو کدوم قانون قید شده که مدرک دستم باشه بهم گیر ندن . اخه هر جا محیط زیست تفنگ بادی از دست ما گرفت. گفته شانس اوردی 5.5 نبودش وگرنه تفنگتو میگرفتیم ازت!!!
دوما کپسول که روی تفنگه میشه از کجا یه دونه اضافه تهیه کرد پرش کنیم تا تو ش... همراهمون باشه و قیمتش چقدره ؟
سوما من تجربه تیر اندازی به مرغابی بدون اغراق در 60 &70متر بدون دوربین هدشات داشتم .این گالاتیان رو برا ش... هایی از جمله کبوتر وحشی. مرغابی و اردک و غراب و در کل پرنده های بزرگ جسه تو فواصل بالای 50 متر میخوام . یعنی. قابلیت هد شات رو توی فواصل 80 داره . یا اینکه قدرت اینکه به بدنشون بخوره فریز کنه رو داره؟
Khansariha (8)
دوست عزیز بحث ش... در انجمن ممنوع هست وهمینطور ش... با هر نوع تفنگ بادی هم ممنوع هست.در مورد کالیبر4/5و5/5 هر دو ازاد هستند ولی نه برای ش...!!!هر که میگه 5/5 مجاز نیست از قانون خبر نداره ولی خب مجاب کردن مامورین برای رجوع به قانون خودش کار اسونی نیست!در مورد مخزن تفنگ هم یدکیش گیر میاد ولی معمولا دوستان یه کپسول شارژ همراهشون بیرون میبرن واسه هدف زنیKhansariha (214)

RE: هاتسان گالاتیان - esmaeil1356 - 2017-05-21 06:50 AM

(2017-05-21 01:51 AM)adelrenjer نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز ممنون از تذکر شما. باشه بحث ش... نمیکنیم و میدونم ش... الان ممنوعه .شاید باورت نشه ولی من الان حدود 4 سالی هست که اسلحه ندارم و فروختم و به خاطر درگیری در کار اصلا وقت یه ماهی گیری رفتن ندارم . یهو دلم برا تیر اندازی فواصل بالا تنگ شده گفتم با وجود زیبایی این اسلحه و قیمت مناسبش گفتم تهیه اش کنم و تیر اندازی در فواصل بالا کنیم و تو فصل ش... اونم اگه برا همه ازاده ماهم یه تفریحی بریم وگرنه بنده و امثال بنده به قوانین پای بندیم در کل حرفم رو اصلاح میکنم منظورم از هدشات یا فریز کردن قدرت و دقت این اسلحه در فواصل بالا و داشتن گروپ زیر سه سانت در بالای 50 تا 80 متره . یا علی
دوست عزيز
كلا ش.... با سلاح بادي ممنوع هست و مربوط به فصل ش... يا غير فصل ش... نميشه

RE: هاتسان گالاتیان - adelrenjer - 2017-05-21 12:28 PM

پس با این شرایط از خرید صرف نظر میکنم.این همه پول بدم باهاش در نوشابه بزنم خخخخخخ .ماهی گیری میریم که مجوزم نخواد. اوکی ممنون از راهنمای هاتون . یا علی
و خیلی بهتره که یه اطلاع رسانی در این مورد بشه چون خیلی از دوستان مثل بنده از این موضوع بی اطلاع هستند و ممکنه براشون مشکل ایجاد بشه از زحماتتون متشکریم.

RE: هاتسان گالاتیان - Rain - 2017-12-27 01:31 AM

(2016-12-13 11:55 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2016-12-13 06:14 PM)mehdijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از پاسخ دهنده

سلام
بله داره
ابتدا پد گونه را باز کنید. سپس پیچ الن خور را عکس جهت عقربه ساعت بچرخونید تا قنداق باز شود. میرسید به بوش فلزی که مسول نگه داشتن قنداق است. این بوش دایره شکل با دوتا پیچ الن خور در کناره ها به کپ بسته شده. باید باز شن تا به سوراخی برسید که میتونید جهت بالاتر رفتن قدرت یا پایین امدن قدرت ازش استفاده کنید.
چون این پیچ در انتهای فنر قرار گرفته با سفت کردن اون باعث پایین امدن قدرت و با باز کردن یا خلاف جهت عقربه ساعت چرخوندن باعث بالاتر رفتن قدرت خواهید شد.
توضیحش طولانی شد اما کار سخت و زمانبری نیست.
(2016-11-12 11:03 AM)gafele نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان
با تشکر و احترام

سلام
خوب گالاتیان تفنگ ارزنده تری هست منتها گالاتیان و بی تی شرکت به دلیل پرچ دار شدن امکان افزایش قدرت ندارند و نهایتا 35 تا 38 ژولند. این مقدار قدرت برای گالاتیان مناسب و دقیق هست اما برای بی تی به نظر من کم میباشد پس اگر بین این دو محصول نمایندگی دودل هستید بی شک گالاتیان را انتخاب کنید.

جناب گرشاسب سلام به تجربتون با چند دور سفت کردن پیچ چکش میتونم از ۵۳ ژول به ۴۰ تا ۴۴ ژول برسم؟