شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - rezakaraj - 2013-06-21 01:09 PM

جالبه که همراه سلاح Air Stripper برای افزایش دقت موجود میباشد به نظر من هم دوربینش هم کاملا جوابگو هستش (البته اقا بابک از دوربین زوم 24 اش روی تفنگش نمیتونه بگذره) اگر اشتباه نکنم گفته بودی کپسول شارژ هم همراه سلاح هستش.
اقا بابک باید فکر خرید چند بسته جی اس بی 18 گرین هم باشی تا گالاتین خودش رو حسابی نشون بده.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - nobody2000 - 2013-06-21 03:06 PM

کپسول شارژ همراه تفنک نیست و باید جداگانه خریداری بشه .

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - snipershadow - 2013-06-21 05:17 PM

رضا جان سلام
گپسول همراه تفنگ نیست و جدا خریداری شده.فقط با هم اومده.ساچمه هم گرفتم که البته الان دارم دنبال یه تلمبه هم میگردم از اون 4 سوراخه های گان پاور که اسماعیل داره.دوربین خودشم که وضوح خیلی خوبی داره.اما لیپرز چیز دیگس.Khansariha (8)

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - unique - 2013-06-22 07:35 AM

محصولات گالاتيان در سايت آمريكايي هاتسان هستش و در سايت تركي خبري از گالاتيان نيست.
يعني هاتسان توي امريكا هم كارخونه داره؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - nobody2000 - 2013-06-22 08:00 AM

سایت ترکی هاتسان خیلی دیر به دیر به روز میشه .
کارخانه هم همان ترکیه میباشد .

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - yashar - 2013-06-22 08:18 AM

(2013-06-22 08:05 AM)MAX نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام.میشه بگیدAir Stripper چیه؟Khansariha (226)
یه چیزی شبیه سایلنسر البته کوتاه و نازک تر که به انتهای لوله بسته میشه.کارش این هست که بعد اینکه ساچمه از لوله خارج شد توربولانس (چرخش هوا پشت ساچمه ) رو به شدت میاره پایین و در اصطلاح ساچمه پایدار تر میشه و دقتش تو فواصل بالا بیشتر میشه.
تو بعضی تفنگهای شرودد بارل که من فقط تو وایرخ 100 fsb دیدمش ,ابتدای همون روپوش لوله که لوله زیرش هست, چندتا سوراخ ریز هست که این هم همون کار رو انجام میده.در کل یکی از دلایل بالا بودن دقت وایرخ 42 ژولی تو فواصل بالاتر همین چندتا سوراخ هستش Khansariha (8)

(2013-06-22 07:35 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
محصولات گالاتيان در سايت آمريكايي هاتسان هستش و در سايت تركي خبري از گالاتيان نيست.
يعني هاتسان توي امريكا هم كارخونه داره؟

نه دوسته من کارخونه تو آمریکا نداره .دیستروبییوتر یا همون نماینده انحصاری داره که از اونجا به سایر کشورهای قاره آمریکا جنس میفرستن.
مثل همون دوربین بوشنل که تولیدات از چین میاد آمریکا و فقط از اونجا به کل کشورها صادر میشه.واسه همین تفاوت قیمت هم نزدیک دوبرابر میشه. در کل واسه آمریکا کلی سود داره.
تو اروپا هم انگلیس هست که جنسها رو تو دست داره و مستقیم از چین میگیره پخش میکنه به کل اروپا

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - unique - 2013-06-22 09:35 AM

(2013-06-20 07:35 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم اوانیکس بلیزار 2 داشتم که رد کردم رفت با توجه به اینکه هاتسان at44 قبلا داشتم با خریده این اوانیکس سرم به سنگ خورد.اگه قرار بود واسه بالا بردنه دقت تفنگم فنر داخلش رو عوض کنم که قدرت بیاد روی 40 ژول که تلورانس شاتها بیاد پایین چه لزومی داشت که اوانیکس بخرم ؟!! همون at44 بیشتر من رو راضی میکرد.
اقا ياشار من نفهميدم بالاخره شما اين اسلحه رو قبول داريد يا اوانيكس رو؟

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - yashar - 2013-06-22 10:30 AM

(2013-06-22 09:35 AM)unique نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-06-20 07:35 PM)yashar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من خودم اوانیکس بلیزار 2 داشتم که رد کردم رفت با توجه به اینکه هاتسان at44 قبلا داشتم با خریده این اوانیکس سرم به سنگ خورد.اگه قرار بود واسه بالا بردنه دقت تفنگم فنر داخلش رو عوض کنم که قدرت بیاد روی 40 ژول که تلورانس شاتها بیاد پایین چه لزومی داشت که اوانیکس بخرم ؟!! همون at44 بیشتر من رو راضی میکرد.
اقا ياشار من نفهميدم بالاخره شما اين اسلحه رو قبول داريد يا اوانيكس رو؟
100% این تفنگ رو.شک نداشته باشید ! بحث مزیت ها هستش اینجا. اوانیکس رو وارد کردیم و تعمیرش هم کردیم.من نمیدونم چرا بعضی ها طرف اوانیکس رو نگه میدارن ؟!! البته یه مسئله مهمی هست اونم اینکه بله تا یه زمانی که تنها برند برتر تو ایران اوانیکس بود و غیره ولی الان دیگه ما تفنگی مثل دایستیت یا fx یا airarms و فالکن و وایرخ 100 رو کار کردیم و دسته دوستان هم هست.پیامد این مسئله این هست شما ارزشهاتون رو رو کفه ترازو میذارید و مطمئنا کفه به سمته اوانیکس سنگینی نخواهد کرد!!! یعنی این مقایسه اوانیکس با برندهای برتر دیگه باعث میشه که نظره آدم تغییر کنه.بنده خودم وایرخ های قدیمی رو پسند نمیکردم ولی الان با این 42 ژول که تازه تولید شده و تکنولوژی جدیدی که روی تفنگ پیاده کرده مطمئناً حرفهای زیادی واسه گفتن داره.وظیفه ما و مدیران آپدیت شدن هست و دادنه اطلاعات دست اول.بنده خودم کم به سایت سر میزنم چون متاهلی و مسئولیت داریم بالاخره :) ولی در کل قرار نیست اوانیکس از اول خوب بوده الانم خوب باشه ! این خوب گفتن ناشی از کم تجربه گی ما در استفاده از برندهای دیگه هست .
من همونطور که عرض کردم مطمئنم که همین هاتسان گالاتیان معادله بازار رو عوض خواهد کرد.در کل مزایاش نسبت به اوانیکس یکی دوتا نیست.از همه مهمتر متاسفانه اکثر خریدارها که در تماس هستیم یا تو همین سایت لطف میکنن مطلب مینویسن , اولین حرفی که میزنن و سوالی که میپرسن این هست که این تفنگ چند ژول داره !!!!! یعنی اولین ملاکشون قدرت هست ! خان کشی ,وزن ,ماشه,جنس لوله واینکه ساخت کدوم شرکته , حتی جنس قنداق هم مهمه و ارگونومی واینکه تو این تفنگ چه تکنولوژی جدیدی بکار رفته رو در نظر نمیگیرن.
همونطور که عرض کردم رو روپوش لوله وایرخ چندتا سوراخ کوچولو هست که میتونه دقت تفنگ رو متحول کنه .به نظره من مسئله مهم اینا هست نه 70ژول قدرتی که توازنی با حجم کپسول نداشته باشه و خودشم بدونه سیستمی که مقدار خروجی باد از والو رو تو کنترلش داشته باشه !! نتیجه مطمئنا تفنگی میشه که از 200 بار فشار 5 شلیک اول رو صلواتی میزنه ! بعد تازه شروع میکنه به دقیق زدن که هوا تموم میشه ! این نشد یعنی :)
ضمنا ای کاش موقع خرید تفنگ ,دوستان این رو در نظر بگیرن که قدرت استاندارد که همه قسمت تفنگ رو تو توازن نگه میداره 40 ژول هست نه 70 ژول !
مثل همین برندهای برتر pcp مثل وایرخ و دیانا مدل p1000 و اکثر تولیدات fx و airarms . همیشه این تفنگها خریدارش رو اذیت نمیکنه چون اکثر فاکتورهای مناسب رو چه واسه شکار ویا هدف زنی تو خودش موجود داره.
سرتون رو دردآوردم ببخشید :) عشق به تفنگ و خدمت به دوستان هست که اینجوری سرم رو میندازم پایین با شوق مینویسم.
موفق باشید

در ضمن بحث اوانیکس رو یک جانبه در نظر نمیگیرم که دوستان بگن در حق اوانیکس کم لطفی میکنی :) بحث من روی مدل بلیزارد هست و مدلهایی که رایج هستن و همه میخرن.
از همه مهمتر اکثر تفنگها تا 25 متری با ساچمه مناسب و شرایط استاندارد گروپ خوبی میدن! بحث بنده رو تفنگهایی هست که تو 50 متر واقعی (نه 50 متر بعضی دوستان که رنج فاینر بزنی 25 متر هم نمیشه) گروپ 5 میلیمتری میده مثل وایرخ 100 fsb با قدرت 42 ژول که با یکی از مدیران محترم آزمایش کردیم و چشامون از حدقه در اومد از خوشحالی و تعجب.

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-06-22 04:21 PM

مبارک باشه بابک جان بسیار خرید خوبی انجام دادید انشالا به زودی بتونیم شما و سلاح زیباتون رو از نزدیک زیارت کنیم

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - snipershadow - 2013-06-23 04:41 PM

ممنونم سهیل جان انشالا قسمت شما باشه هرچه سریعتر.
من در خدمتت هستم.Khansariha (8)