شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

هاتسان گالاتیان - M.H.ABBASSI - 2015-10-26 01:08 PM

سلام دوستان اگر براي شما مقدور است دو گروپ در ٥٠ متري با گالاتيان معمولي ولوله شرودد ارائه كنييد
ممنونم

Patriot

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-10-27 02:18 AM

(2015-10-25 11:21 PM)akbarsf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده تصمیم به خرید گالاتیان دارم ، ولی بین گالاتیان با لوله معمولی و کاربین گیر کردم ، سوالم اینه که اگه لوله معمولی رو همراه با سایلنسر اصل بخرم بهتره یا مدل کاربین ؟ در کدوم انتخاب صدا خیلی کمتر خواهد شد؟ دقت در مدل معمولی بیشتره یا کاربین؟
ممنون میشم دوستان و اساتید جواب بدن تا از سردرگمی دربیام، مخصوصا از آقای شقاقی که تجربه بسیاری در پی سی پی های هاتسان دارند، خواهش میکنم که این دو مدل گالاتیان رو از هر لحاظ بررسی کرده و راهنمایی کنند
با سپاس

Sent from my LG-D800 using Tapatalk
سلام
من بیشتر مدلهای گالاتین را داشتم
اگه از نمایندگی خرید میکنید سعی کنید حتما لول معمولی که بلند هست خریداری کنید مدلهای کارابین به خاطر کوتاه بودن لول دقت کمتری دارند و همینطور قدرت کمتری ،البته اگه مدلهای وارداتی که لول لوتاروالتر مچ گرید روی کارابینها هست بخرید بسیار دقیق هستند ولی شرکتی ها نه
در مورد صدا بدون شک سایلنسر صدا را خیلی بیشتر از شرود مدلهای کارابین کم میکنه یعنی اگه شما مدل معمولی به همراه سایلنسر بخرید صدای به مراتب کمتری از مدل کارابین خواهید داشت و از طرفی طول مدل معمولی به همراه سایلنسر خیلی بلند و دست و پا گیر میشه که این مورد در خصوص کارابین وجود نداره
مورد بعدی اینکه گالاتینهای شرکتی روی قدرت ۳۵ ژول تقریبا تنظیم شدن و دقت و تعداد شات قابل قبولی دارن و عده ای از دوستلن قدرت را به وسیله سوزنی که نمایندگی در اختیارشون گذاشته بود به قدرت فابریک گالاتین یعنی حدود ۶۰ ژول تغییر دادن که دقت تفنگ افتضاح شده بود و بالاجبار به حالت قبل برگردوندن اینم لازم دونستم عرض کنم

هاتسان گالاتیان - M.H.ABBASSI - 2015-10-27 08:05 AM

سلام
لطف كنييد كرنو گالاتيان با رگولاتور جديد را ارائه فرماييد
ضمنا اين رگولاتورا كي موجود ميشه؟

Patriot

Re: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-10-27 08:13 AM

با سلام خدمت دوستان
اون پیچی که توی عکس گذاشته شده توسط دوستمون دیده میشه کارش چیه؟برای تنظیم فنر چکشه؟
برای ضعیفتر کردن فنر باید چیکار کرد؟

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-10-27 05:05 PM

(2015-10-27 02:18 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-25 11:21 PM)akbarsf نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده تصمیم به خرید گالاتیان دارم ، ولی بین گالاتیان با لوله معمولی و کاربین گیر کردم ، سوالم اینه که اگه لوله معمولی رو همراه با سایلنسر اصل بخرم بهتره یا مدل کاربین ؟ در کدوم انتخاب صدا خیلی کمتر خواهد شد؟ دقت در مدل معمولی بیشتره یا کاربین؟
ممنون میشم دوستان و اساتید جواب بدن تا از سردرگمی دربیام، مخصوصا از آقای شقاقی که تجربه بسیاری در پی سی پی های هاتسان دارند، خواهش میکنم که این دو مدل گالاتیان رو از هر لحاظ بررسی کرده و راهنمایی کنند
با سپاس

سلام
اگه از نمایندگی خرید میکنید سعی کنید حتما لول معمولی که بلند هست خریداری کنید مدلهای کارابین به خاطر کوتاه بودن لول دقت کمتری دارند و همینطور قدرت کمتری ،البته اگه مدلهای وارداتی که لول لوتاروالتر مچ گرید روی کارابینها هست بخرید بسیار دقیق هستند ولی شرکتی ها نه
در مورد صدا بدون شک سایلنسر صدا را خیلی بیشتر از شرود مدلهای کارابین کم میکنه یعنی اگه شما مدل معمولی به همراه سایلنسر بخرید صدای به مراتب کمتری از مدل کارابین خواهید داشت و از طرفی طول مدل معمولی به همراه سایلنسر خیلی بلند و دست و پا گیر میشه که این مورد در خصوص کارابین وجود نداره
مورد بعدی اینکه گالاتینهای شرکتی روی قدرت ۳۵ ژول تقریبا تنظیم شدن و دقت و تعداد شات قابل قبولی دارن و عده ای از دوستلن قدرت را به وسیله سوزنی که نمایندگی در اختیارشون گذاشته بود به قدرت فابریک گالاتین یعنی حدود ۶۰ ژول تغییر دادن که دقت تفنگ افتضاح شده بود و بالاجبار به حالت قبل برگردوندن اینم لازم دونستم عرض کنم

دوست عزیز اگر بافلهای لول شرودد را خارج و یک پارچه نخی بدور نمد های دور بافلهای توری بکشید، بسیار بی صدا میشود حتی از سایلنسر فابریکی که با این روش تقویت شده باشد. درثانی نشتی در شروددها حتی به مقدار کم باعث ایجاد صدای زیادی موقع شلیک میشود.
اینکه صدای لوله کوتاه بلند تره باعث این شایبه میشود.
صددرصد در مورد تغیر سوزن و پایین اومدن دقت باهاتون مخالفم چون برعکس دقت بالاتر میرود، دوستانی در همین سایت هستن که تعویض سوزن انجام شد و بقول خودشون تبدیل به بهترین گالاتیان ایران شده.
فرقی بین هاتسانهای وارداتی و غیر نیست هردوش برای انتخاب جلوم بود طی تست هیچ فرقی نداشتند شاید در صد متر اختلافی دیده بشود و کلا هاتسانها برای دقت بیشتر به رگولاتور احتیاج دارند تا لوله

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-10-28 02:15 AM

با سوزن 50 ژولی از 200 تا 100 بار چندتا شات میده؟
مدل کاربین با سوزن 36 ژولی از نظر دقت عالیه.به تازگی سوزن 50 ژولی نصب کردم که تا این لحظه با ساچمه چیتا نتیجه خوبی نگرفتم و دارم تلاش میکنم تا تفنگ رام بشه.اما فعلا نمیتونم قضاوت کنم

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-10-28 07:28 AM

(2015-10-28 02:15 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سوزن 50 ژولی از 200 تا 100 بار چندتا شات میده؟
مدل کاربین با سوزن 36 ژولی از نظر دقت عالیه.به تازگی سوزن 50 ژولی نصب کردم که تا این لحظه با ساچمه چیتا نتیجه خوبی نگرفتم و دارم تلاش میکنم تا تفنگ رام بشه.اما فعلا نمیتونم قضاوت کنم

دادا بسته به تنظیم پیچ پشت چکش از دو خشاب ۷۰ ژولی تا ۸۴ شات ۳۰ ژولی سوزن فابریک متغیر هست
ارادتKhansariha (8)
البته در حالت دیفالت سه خشاب تقریبا ۵۵ ژولی با گرین 22 میدهد.
اگر میتونید تفنگ رو بفرستید نمایندگی تا دقتش برگرده. بیستم به بعد یه خورده کارم زیاد میشه اینکه اگر میشه تا قبل از بیستم همین ماه تفنگ رو بفرستید نمایندگی.

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-10-28 09:59 PM

(2015-10-27 08:05 AM)SAAZEARA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
لطف كنييد كرنو گالاتيان با رگولاتور جديد را ارائه فرماييد
ضمنا اين رگولاتورا كي موجود ميشه؟

Patriot

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ادامه کرنوگرافی با ژول بالای چهل هم خواهم گذاشت.
ارادت

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-10-28 11:57 PM

(2015-10-27 05:05 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-10-27 02:18 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
با سپاس

سلام

دوست عزیز اگر بافلهای لول شرودد را خارج و یک پارچه نخی بدور نمد های دور بافلهای توری بکشید، بسیار بی صدا میشود حتی از سایلنسر فابریکی که با این روش تقویت شده باشد. درثانی نشتی در شروددها حتی به مقدار کم باعث ایجاد صدای زیادی موقع شلیک میشود.
اینکه صدای لوله کوتاه بلند تره باعث این شایبه میشود.
صددرصد در مورد تغیر سوزن و پایین اومدن دقت باهاتون مخالفم چون برعکس دقت بالاتر میرود، دوستانی در همین سایت هستن که تعویض سوزن انجام شد و بقول خودشون تبدیل به بهترین گالاتیان ایران شده.
فرقی بین هاتسانهای وارداتی و غیر نیست هردوش برای انتخاب جلوم بود طی تست هیچ فرقی نداشتند شاید در صد متر اختلافی دیده بشود و کلا هاتسانها برای دقت بیشتر به رگولاتور احتیاج دارند تا لوله

سلام مجدد
صدای کارابینها را به صورت فابریکی عرض کردم خیلی بیشتره در مورد تیون تفنگ و بافل و شرود که خیلی کارها میشه انجام داد
در مورد تغیر سوزن نظر شخصی نبود دوستان داشتن و دقیقا به همون شکلی که عرض کردم به مشکل خوردن و چند روزی هم روی این مشکل کار کردیم و در نهایت به همون تنظیم قبل برگردونده شد.
من چون خودم تعداد زیادی هاتسان داشتم کلا این نوع تفنگ را خوب میشناسم تفنگهای وارداتی و نمایندگی تفاوتی با هم ندارن ولی اون تفنگهایی که لول والتر دارن با ساچمه های معمولی خیلی به وضوح دقت بالاتری از مدلهای لول معمولی دارن ولی با ساچمه jsb تفاوت زیادی ندارن این تفاوت در فاصله زیر ۵۰ متر هم کاملا مشهود هست بالاتر که بماند و در نهایت لول کوتاه دقت و قدرت کمتری نسبت به لول بلند با همون مشخصات ساخت داره و گالاتینهای کارابین وارداتی لول والتر مچ گرید دقیقتربن نوع گالاتین موجود در ایران هستند و با اینکه لول کوتاه تر هستند به خاطر مچ گرید بودن حتی از مدلهای بلند والتر که مچ گرید نیستن دقت بهتری دارن ،کلا تاثیر لول از اون چیزی که تصور میشه خیلی بیشتره
در مورد تفنگهای نمایندگی چون لولشون نه والتر هست و نه مچ گریدو ساده دارن لول بلندشون دقت بهتری داره و با تست به خود من ثابت شده

RE: هاتسان گالاتیان - feredisin - 2015-11-16 08:10 AM

سلام
آقا تو رو خدا یکی بیاد آب پاکی رو بریزه رو دستمون
بلاخره کدوم؟؟؟؟؟؟؟؟ لوله کوتاه یا لوله بلند
الان یه هفتس درگیر این مسئاله ام
اولویتم .......
ممنون از اساتید