شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-06-09 12:37 AM

داداش گروپ گیری اصولی خیلی مراحل داره که تاپیک مخصوص خودش رو داره و اگه اونو بخونید بهترین راه هست ولی در حدی که رفتار تفنگتون دستتون بیاد اینجوری که اول مخزن را تا ۱۸۰ پر کنید و یدونه شلیک خالی انجام بدین و سپس هدف را در فاصله ۲۵ متری که واسه گالاتین خوبه قرار بدین و اسلحه را در جایی تا حد امکان ثابت بگذارید که لرزش دست کمترین اثر را روی هدف گیری بزاره و سپس سعی کنید بهترین ساچمه ای که موجود دارید را از توی جعبه سالمترینها را جدا کنید و یه خشاب پر کنید و دقیقا یک نقطه را هدف گرفته و ۵تا تیر شلیک کنید ،کاری نداشته باشید تیر کدوم طرف نقطه نشونه گیری میخوره شما فقط همون نقطه را هدف گرفته و ۵ تا تیر شلیک کنید،این کاررا دو بار تکرار کنید تا دو عدد گروپ ۵ تیری واسه مقایسه داشته باشید ،اابته اگه جایی که گروپ میگیرید باد نباشه خیلی بهتره.
برای تنظیم دوربین هم تاپیک وجود داره که خیلی خوب و واضح توضیح داده شده،باز اگه مشکلی بود پ.خ بزنید که تاپیک منحرف نشه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: هاتسان گالاتیان - saiahireza - 2015-07-11 07:53 PM

سلام.
[تصویر: galatian_i_carbine.jpg]
[تصویر: bt65sb_elite_qe.jpg]

توی لینک زیر یه معجزه اتفاق افتاده .
Khansariha (256)گروپ گیری در حد لالیگا

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Khansariha (219)این گروپ دقیقا همون چیزیه که من از یه pcp انتظار دارم.
ولی نمیدونم bt65 یا گالاتیان این توانایی رو داره یا نه??????????????!.

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2015-07-12 12:54 AM

من نتونستم لینک باز کنم

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2015-07-12 01:47 AM

کاربر سیاحی ,
اشاره شما به گروپ گرفته شده توسط یک سلاح دیگه و مقایسه آن در تاپیک سلاحی دیگر بدون تست عملی و صرف مطرح کردن داشتن توانایی یا نداشتن ان توسط گالاتیان یا bt65 زیاد جالب نبود. بهتر نبود یک تست با سلاح مورد نظر در فاصله مطرح شده می گرفتید و با گروپ مذکور مقایسه میشد!؟
از قضا بنده هم در ان مکان همراه تیرانداز بودم و شرایط تیراندازی رو می دانم و البته پست ارسالی و عکسها هم مربوط به خودم بود.

ممنون

RE: هاتسان گالاتیان - saiahireza - 2015-07-12 11:01 AM

(2015-07-12 12:54 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نتونستم لینک باز کنم

RE: هاتسان گالاتیان - Gohn - 2015-07-13 06:17 PM

سلام دوستان تا صبح که من تایپیک زدم به من پیشنهاد گالاتیان کارابین دادن بخاطر قدرت و کیفیت نسبت به ای تی ولی چیزی که الان اینجا خوندم دارم کلا از پی سی پی منصرف میشم بخاطر کیفیت وقدرت کم و .....

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-07-13 10:09 PM

فقط در یک بار که سال ۲۰۱۳ بود قدرت کم شده بود تا مجوز بگیره واسه واردات، همون موقع هم سوزن والو در حالت استاندارد موجود بود و رایگان تو هاردکیس قرار داشت،
مطمن باش همونی هست که تو کاتولوگ هست، چون گالاتیان با قیمت بالاش ارزون تو ایران اومد ( بخاطر نمایندگی) دوستان که بار رو ازاد میاوردن و تفنگی که نصف گالاتیان ارزش داشت رو دو برابر قیمت گالاتیان میفروختند( البته مجبور بودن که صرف داشته باشه) نسبت به این تفنگ کم لطفی کردن،
از دوستانی که گالاتیان دارند، حالا که اب از اسیاب افتاده بپرسید چطور تفنگیه،،،Khansariha (256)

RE: هاتسان گالاتیان - Gohn - 2015-07-14 08:10 AM

ممنون دوست باید همین کار کنم که فرمودین ولی کدوم صداش کمتره با خفه که جدا نصب میشه یا شرود بارل که لوله یتیکه هست اگه اشتباه نگفته باشم

RE: هاتسان گالاتیان - peisaz - 2015-07-14 10:04 AM

(2015-07-13 10:09 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فقط در یک بار که سال ۲۰۱۳ بود قدرت کم شده بود تا مجوز بگیره واسه واردات، همون موقع هم سوزن والو در حالت استاندارد موجود بود و رایگان تو هاردکیس قرار داشت،
مطمن باش همونی هست که تو کاتولوگ هست، چون گالاتیان با قیمت بالاش ارزون تو ایران اومد ( بخاطر نمایندگی) دوستان که بار رو ازاد میاوردن و تفنگی که نصف گالاتیان ارزش داشت رو دو برابر قیمت گالاتیان میفروختند( البته مجبور بودن که صرف داشته باشه) نسبت به این تفنگ کم لطفی کردن،
از دوستانی که گالاتیان دارند، حالا که اب از اسیاب افتاده بپرسید چطور تفنگیه،،،Khansariha (256)

سلام به دوستان
یکی از دوستان به نام کاربری mehdighomi این تفنگ را داشتند و مشکلات زیادی داشت. اگر ایشان لطف کنند و سال ساخت را بفرمایند بهتر میتوان در مورد این سلاح اظهار نظر کرد

RE: هاتسان گالاتیان - adak - 2015-07-14 12:24 PM

(2015-07-14 10:04 AM)peisaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2015-07-13 10:09 PM)garshasb نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به دوستان
یکی از دوستان به نام کاربری mehdighomi این تفنگ را داشتند و مشکلات زیادی داشت. اگر ایشان لطف کنند و سال ساخت را بفرمایند بهتر میتوان در مورد این سلاح اظهار نظر کرد

درود

دوست گرامی
اقا مهدی از دوستان بنده هستند و مشکلات اون تفنگ رو هم در جریانم که البته بعد از سرویستوسط اقای توکل کاملا درست شد و بعد هم پس از نصب رگولاتور راندمان خوبی داشت، ولی این دلیل نمیشه که کلا گالاتیان بد باشه شخصا تجربه وایرخ 100 اکبندی رو داشتم که بالای 8 متر تلرانس شلیک داشته ولی ایا این دلیل میشه که همه وایرخها اینطور باشن، که خیر. شخصا مدل کارابین سری قدیمی رو مدتها داشتم که بسیار هم دقیق بود و با اکثر ساچمه ها هم خوب میزد. در کل فارغ از وزن ، ساختار سلاح متناسب با قیمت امروز اون کاملا معقول و مقبوله.

موفق باشید