شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-06-07 08:23 PM

[تصویر: qaxb_2.jpg]
[تصویر: nygn_1.jpg]
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

********************************************************************************​***********************************
دوستان عزیز خواهش میکنیم عکس با حجم و ابعاد بالا رو به صورت فایل یا آدرس بفرستید .
با تشکر

RE: هاتسان گالاتیان - alitker - 2015-06-07 08:38 PM

الان این انباری خونتونه یا زاغه ارتش؟؟؟؟؟ Khansariha (367) Khansariha (290)

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-06-07 08:59 PM

ببخشید که باید دستگاه رو عوض میکردم تا فنت فارسی داشته باشم،
بنده ۳۴ سال دارم و از ۹ سالگی عشق تفنگ داشتم و خواهم داشت، کوچیک بچهای قدیمیه سایت هم هستم. اولین PCP من کندر بود ۶ ساله پیش، لولش تاب برداشت ، تعمیر کردم ولی از ۱۰۰ متر بالاتر دیگه مثله قبل ، ساچمه قدرت و دقت قبل رو نداشت تو ۲۰ متر کرنو میکردم هیچ فرقی نبود ولی تو مسافت بالا معلوم بود بالستیک عوض شده، واسه همین ردش کردم. روی لوله لوتاروالتر کنده کاری شده بود، روی cp88 هم بود، عکسهایی رو که گذاشتم ارشیو ۵سالست بالای ۳۰ قبضه سلاح داشتم، ۶ماه هم واسه کسب مهارت فقط بخاطره علاقه نه مادی شاگرد حسین اقا مسلح بودم، اخرشم یه دیانا ۴۸/۵۲ ماله موقعی که دیوار برلین بود داشتم یادگاری گذاشتم پیشش، الان هم خودم تفنگهامو تییون یا تعمیر میکنم، چون سرم شلوغ شده دیگه نمیرسم برم دونباله عشقم تو خ فردوسی، واسه همین راه مجازیشو انتخاب کردم، اگر هم در این رابطه کاری داشتید به دیده منت و با کمال میل، ساکن تهرانم خ ملاصدرا aten.7@hotmail.com ,ایی بزنید شماره بدم ، تشریف بیارید،
اینجا هم فقط دنبال دوست میگردم و تازه اومدم به جمعتون ، شما را مشته نمونه خروار میگیرم و از هر استادی که ناخواسته دلگیرشون کردم و شما عذر میخوام. بنده با نام کاربری atenدر سایت نمایندگی هاتسان مطالبی نوشتم از جمله با اغلب ساچمه ها و هر سه پیسیپی هاتسان خواستید سری بزنید برای انتخاب ساچمه،

RE: هاتسان گالاتیان - alitker - 2015-06-07 09:29 PM

نام کاربری aten رو من زیاد دیدم اونجا.بیوگرافی کاملی بود خوشحال شدم از آشناییتون.
حالا یه سوال اون سگه فروشیه؟؟؟؟؟ Khansariha (115)
Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (256)Khansariha (256)

RE: هاتسان گالاتیان - garshasb - 2015-06-07 09:41 PM

سلام خوشحالم از اشناییتون، اقا میچل پسرمه و بخاطر شاخص اونجا گذاشتم ۶ سالشه و بازه زمانیه ۴ یا ۵ ساله رو اثبات میکنه، فقط از اون نظر تو عکسه، وگرنه اگه یک روز از عمرش مونده باشه با دنیا عوضش نمیکنم، بقدری باهوشه که تو بیابون فقط از جایی که میگه باید بری وگرنه اعتراض میکنه، من برای ارامش سفر های با چادر ۶ روزه میرم و فقط توکلم اول خدا بعد اقا میچله.

RE: هاتسان گالاتیان - صادق قرنجیکی - 2015-06-08 12:11 AM

موندم چی بگم , توصیه و تذکر , همه ماشاا... یا همسن خودم هستند و یا بزرگتر و یا کاربر قدیمی تر , تاپیک گالاتیان بود ها ....
دوستان خودشون اقدام به پاک کردن پست ها بکنند و امیدوارم اعضای جدید هم قوانین رو با تامل بیشتری مطالعه کنند و در عمل به آنها کوشا باشند.
سپاس Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - ALIANA-54-T06 - 2015-06-08 01:00 PM

ضمن تبریک و خوش آمد گوئی به آقای گرشاسب امیدوارم از تجربیات شما در ضمینه تعمیرات سلاح نیز بهره ببریم Khansariha (8)
خب دوستان راهنمائی لازم را برای انتخاب موضوعات و تاپیک مربوطه را فرمودند و بنظرم تنها موضوع بزرگی سایز عکس هم رعایت شود دیگه چیزی برای یادآوری نخواهیم داشت ان شالله دوستان مطابق قوانین از سایزهای پائیین تر (زیر 800 پیکسل) استفاده خواهند کرد . متشکرم Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - alisheykhani - 2015-06-08 09:51 PM

سلام دوستان
من یه گالاتیان3 از استانبول خریدم و اولین اسلحه ای هست که دارم. دیروز یه نگاه داخل لوله انداختم دیدم که 12 خان داره، میخوام بدونم که آیا همه مدلهای گالاتیان 12 خان هستند؟

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2015-06-09 12:00 AM

همه مدلهای هاتسان at,bt,گالاتین دارای لوله ۱۲ خان هستند

RE: هاتسان گالاتیان - alisheykhani - 2015-06-09 12:08 AM

دوست عزیز من تجربه در تست اسلحه ندارم، میخوام از سلاحم گروپ بگیرم ولی راه صحیحش رو نمیدونم، همچنین برای تنظیم دوربین هم مشکل دارم، لطفا راهنماییم کنید.