شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-11 09:22 AM

گالاتیان جناب سفارش ایران وضعیتش خراب تر از این چند مورد هستش، حتماً تا فردا چندتا از عکسهاشو میذارم،
اصلاح میکنم جناب نوری

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-11 10:51 AM

به غیر از دوربین این قطعه(ایراستوپر) هم حذف شده که قیمتش رو تو بازار 100هزارتومن گذاشتند
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: هاتسان گالاتیان - KRALMAGNUM - 2014-11-11 12:04 PM

دوست عزیز این عکسای که گذاشتی باید با میکروسکب نگاشون کنیم
خخخ
درسته میگن کوچیک نه اینقدر که معلوم نباشه چی به چیه.
یا علی.

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-11 12:10 PM

راستش عکس هارو تو سایت دیگه آپ کرده بودم، نمیدونم چرا از اونجا ذخیره کردم اینقدر بند انگشتی شده، اصلش فکر کنم تو دوربین باشه، مجدد آپ میکنم، Khansariha (108)

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2014-11-11 01:20 PM

(2014-11-11 11:58 AM)mmahdighomi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این هم چندتا عکس
وضعیت خان بسیار ضعیف، حتی وقتی با تفنگ رامبو 300تومانی مقایسه شد خراب تر بود
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

زیبایی مونتاژ و دقت در برش کاری

وضعیت اورینگ ها در تفنگ آک

قطعه ای که ضامن خشاب روش سوار شده رو دقت کنید، چند میل از یک طرف بالاتر هستش و طرف دیگه چند میل پایین تر

این هم نشانه مخصوص جناب نوری که روش حک کرده

این چندتا تصویر رو داشتم و بخاطر فرمایش آقا صادق تو این سایت هم گذاشتم تا دوستان مقایسه کنند

البته تصاویر که کوچیکه نمیشه قضاوت کرد ولی:
زیبایی و مونتاژ و برشکاری سلاح من هیچ مشکلی نداشته و مثل عروسکه مخصوصأ زاج لوله.
اورینگها چک نکردم فک کنم ار قسمت خشاب نشتی داشته باشه چون یبار اتفاقی توجه منو به خودش جلب کرد و به نظرم هوا خارج شد و چون شناختی روی مکانیزمش نداشتم بیخیالش شدم.الان هم منزل نیستم که تفنگم چک کنم تا ایشالا یک هفته دیگه.
این مورد کج بودن دکمه خشاب موافقم و از همون اول که گرفتم چشمم بهش می افتاد دلچرکی می شدم و حتی برای یکی از اعضای سایت و فعال همین تاپیک پ خ فرستادم که یه عکس از اون قسمت سلاحش بذاره که جوابی ندادنKhansariha (8) منم دیدم قسمت مهمی نیست کاریش نداشتم.
حالا امیدوارم یه بحث جدید نشه فقط خواستم بگم مال من کاربین هست و آقا مهدی مال شما طبق عکسی که زحمت کشیدید گذاشتید کاربین نیست ولی شماره سریال شما نشون میده سال و ماه تولیدش با مال من یکیهKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - Cayalouss.The.Removal - 2014-11-11 01:45 PM

اینکه نوشتن ای تی 44 گالاتین بعلت اینه که به اسم ای تی باید وارد میشد...اینکه 30 ژوله بخاطر اینه که مشکل قانونی قدرت برطرف بشه که سوزن اصلیش هم همراهش هست و اگه بگین مطمئنا ازتون دریغ نمیکنن..من خودم بشخصه رفتم پیش آقای ذکر علی زمان مسابقه و سلاح هارو وارسی کردم...آدم مردن داره باید راستشو گفت...اینکه میگن ساخت چینه و ... درست نیست...کیفیتش با قبل هیچ تفاوتی نداشت حتی ماششم که میگفتن قابل تنظیم نیست قابل تنظیم بود.....من نظر شخصیمه که فرقی نداره فقط مشکل دقتش بخاطر اون 30ژول بودنشه چون لول هاتسان بنظر من با قدرت بالا سازگارتره...من شخصا قطع به یقین مطمئنم تفاوتی با قبلیا نداره از نظر کیفی و کاملا مشابه با سری های قبله....Khansariha (399)

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-11 02:23 PM

آقا عرفان شما با اين تفنگ شليك كرديد؟ از هم باز كرديد؟ لوله تفنگ رو با مدل هاي خارجي مقايسه كرديد؟ شما اين تفنگ رو خريداري كرديد؟
من تمام موارد بالا را انجام دادم و نظرم رو نوشتم، من اشتباه ميكنم كاربر مومني هم به تازگي تهيه كردند، شما وقتي به عنوان يك كاربر حرفه ايي داريد اين تفنگ رو تأييد ميكنيد بايد جوابگوي كاربراني باشيد كه بيش از دو ميلون تومان هزينه ميكنند و بعدش متوجه ميشن اشتباه كردند، چرا نمايندگي در جواب آقاي مومني گفتند نشتي از سمت خشاب گالاتيان ها طبيعي هستش؟؟ جداً طبيعي بوده و نمونه قبلي ها هم نشتي داشتند؟ زاج كاري روي نمونه هاي قبلي هم به صورتي بوده كه جاي سمباده كشي پيدا بوده؟
درضمن ماشه قابل تنظيم هست و مطمئن هستم كار چين نيست، فقط سفارشي بي كيفيت توليد شده

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-11-11 03:10 PM

(2014-11-11 01:45 PM)erfan401 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینکه نوشتن ای تی 44 گالاتین بعلت اینه که به اسم ای تی باید وارد میشد...اینکه 30 ژوله بخاطر اینه که مشکل قانونی قدرت برطرف بشه که سوزن اصلیش هم همراهش هست و اگه بگین مطمئنا ازتون دریغ نمیکنن..من خودم بشخصه رفتم پیش آقای ذکر علی زمان مسابقه و سلاح هارو وارسی کردم...آدم مردن داره باید راستشو گفت...اینکه میگن ساخت چینه و ... درست نیست...کیفیتش با قبل هیچ تفاوتی نداشت حتی ماششم که میگفتن قابل تنظیم نیست قابل تنظیم بود.....من نظر شخصیمه که فرقی نداره فقط مشکل دقتش بخاطر اون 30ژول بودنشه چون لول هاتسان بنظر من با قدرت بالا سازگارتره...من شخصا قطع به یقین مطمئنم تفاوتی با قبلیا نداره از نظر کیفی و کاملا مشابه با سری های قبله....Khansariha (399)
سلام عرفان جون
داداش مشکل اصلی همینه که چرا مشتری باید درخواست کنه تا سوزن اصلی را بدن،اصلا مشتری باید از کجا بدونه که اینا تو تفنگ دست بردن،اینا باید خودشون موقع خرید همه چیز را واسه مشتری توضیح بدن و سوزن اصلی را هم تقدیم کنن و از مشتری بپرسن که اگه مایل هست همونجا واسش عوض کنن
که در مورد تجربه خرید هیچ کدوم از دوستان این صحبتها اتفاق نیفتاده بلکه دوستی میگفت تا نگفتم کرنو کردم زیر بار نرفتن؟؟؟ شما خودت را نگاه نکن که به همه چیز هاتسان واردی و ایشون دیده شما کاملا سر در میاری واست همه اینها رو گفته درستش اینه که واسه مشتری که میره مغازه و یا اینترنتی خرید میکنه و مثل شما بلد نیست هم کل این مطالب را کامل توضیح بده،که خوب مسلما تا امروز که اینطور نبوده.
در ضمن من فکر میکنم ذکرعلی زمان مسابقه بهترین و تمیزترین تفنگهای موجودش را اورده نه اونایی که میده دست مشتری ولی به قول شما ادم مردن داره من کل این تاپیک را از اول خوندم کسی نگفته ساخت چینه و همینطور نگفتن ماشه تنظیم نداره صحبتهایی که بوده در مورد والتر نبودن لول و نداشتن دوربین و ایراستریپر بوده که خوب واقعیت داره و همینطور بیکیفیت بودن بعضی قسمتها که اونم دوستان عکسهاشو گذاشتن ،در مورد قدرت هم والا من از شما میشنوم با افزایش قدرت لول هاتسان دقیقتر میشه خود منم با ۳ تا هاتسانی که داشتم که هم لول معمولی و هم والتر داشتن هر وقت فشار مخزن پایین میومد تفنگ به طور محسوس دقیقتر میشد و دوستی هم که همین گالاتین ذکر علی را خریده بود در پست ۲۱۶ همین تاپیک نوشتن که تا قدرتش کم بود خوب میزد و وقتی سوزن عوض شد و قدرت به مقدار واقعی رسید گروپش خیلی باز شده
عرفان جان با این تفاسیر فکر نمیکنم گالاتین نمایندگی جایی واسه دفاع باقی گذاشته باشه.

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-11 03:57 PM

كيوان تمام فرمايشات شما درسته جاى بحث هم نداره ، نگفتن تمام حقيقت درسته دروغ گفتن حساب نميشه ، ولى رفع مسئوليت نميكنه ، از نظر اخلاقى و ديدگاه اجتماعى هم زشت و ناپسنده ، مثل اينكه شما بخواهى ماشين تو بفروشى و در ماشين رو كه تصادف داشتى بأمهارت تعويض كرده باشى ، طرفم بياد دست به بدنه ماشين بكشه و نفهمه و بپسنده و شما هم صداش رو درنيارى ، ايا اين نگفتن حقيقت كم از دروغ گفتنه ؟ مثلا در جواب بگى اقا خيالت راحت همه جاى ماشين بدون تصادفه !! نتيجه هر دو مسير عدم گفتن حقيقت و گفتن دروغ به يك جا ختم ميشه ، اونم ضرر مشترى و خالى شدن جيبش ، اينجا هم تو اين قضيه همينه ، همه كه تفنگ بادى باز و pcp باز كه نيستن ، يه چيزى شنيدن يا ديدن ، خواستن برن بخرن ، مثل خود من كه اصلأ سررشته از بادى ندارم ، از ١٩ سالگى ٢لول و بعد گلوله زن و بعد خفيف خريدم ، تازه الان ٦ ماه گالاتيان گرفتم ، تازه اونم با راهنمايى كسى و بهش اعتماد كردم ، بدون كوچكترين شناختى ، خداپدرشم بيامرزه يه گالاتيان اصل با كيفيت داد كه همه جوره راضيم ، خوب الان يه بنده خدايى از من بپرسه من ميگم گالاتيان محشره شك نكن برو بخر ، خوب من يا اون بنده خدا از كجا بدونيم اين گالاتيان وارداتى سوزن والوش اينه ، لولش اونه ، زاجش بى كيفيته ، خشابش چه ميدونم نشتى داره و ساير مشكلات و كم و كاستى هاى ديگه ؟؟!!! من تو خانه يا محل كارم نشستم ، دوستم زنگ ميزنه فلانى گالاتيان هست ، اقاى فلان وارد كرده بگيرم خوبه ؟ منم ميگم بگير كه محشره ، بعد يه همچين مشكلاتى در بياد !!!! ادم ديگه ميترسه كسى رو راهنمايى كنه !!! اين فروشنده و وارد كننده محترم بايد يك نمونه گالاتيان خوب و با كيفيت رو هم بزاره كنار اين تحفه ايى كه وارد كرده و تمام كمبود و كاستى لوازم و كيفيت قطعاتش رو هم بگه ، اگه طرف دوست داشت و توان ماليش نرسيد و راضى بود همين كيفيت نازل رو انتخاب كنه ، ولى اگاهانه ، ادم تا جاى اين دوستان نباشه و ٢مليون ٢٠٠ از جيبش نداده باشه سخت ميتونه دركشون كنه ، هم پول بدى هم جنس بى كيفيت گيرت بياد ، هم بدويى دنبال تعميرش ، تازه جواب كلفت و سربالا هم بشنوى ، خدايى خيلى زور داره ، Khansariha (290)

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-11 04:33 PM

من 2500 دادم بابت تفنگ، فرض ميكنم از من دزديدن، از شما دوستاني هم كه با ديد باز به تحليل اين تفنگ سفارش ايران پرداختيد و متعصبانه اقدام به تأيد يا رد مطالب نكرديد نهايت تشكر رو دارم، مطمئن باشيد اگر يك نفر هم از واقعيت مطلع بشه و فريب نخوره اجر و ثوابش پاي شما هستش، اما واااي به حال....
به اميد اينكه روزي با افتخار بگيم فلان تفنگ سفارش ايران هستش و بهتر از نوع اروپاييش(حتي به سفارش همين وارد كننده)Khansariha (256)