شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - AIRKING - 2014-11-05 06:16 PM

نشد یه چیزی بیارن ،بعد یه مدت خرابش نکن.
با این اوصاف بهتره فعلا از خرید محصولات هاتسان از نمایندگی صرف نظر کنیم.Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-11-05 07:23 PM

(2014-11-05 05:35 PM)romin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام . گالاتیان بنده رو یکی از دوستان گرنو کردند که حدود 34 تا 37 ژول بود فرستادم برای ذکر علی فقط تانک رو سوزنش رو عوض کنه 30 هزار هم هزینه تعویض گرفته ولی ای کاش دست نمی زدم با یک خشاب به 150 بار می رسه همون 35 ژول برای ما کافی بود وصد بار ای کاش دیسکاوری می خریدم خیلی برام سنگینه
بله داداش به خاطر قدرت زیاد مصرف هوای بالایی داره اگه قدزت کمتر واستون کافی بود که at44 میخریدید که هم تقریبا نصف قیمت گالاتین هست و خوب مسلما سبکتر هم هست و چون گالاتبن شما لولش والتر نیست at44 از تفنگ شما دقیقتر هم هست کلا تو ایران اگه بدون تحقیق و مطالعه کامل چیزی بخرید اینجور مشکل پیش میاد.
من پیش خودم حساب میکردم که اگه پول دوربین و تفاوت لول والتر را از گالاتین کم کنیم الان نمایندگی داره از بازار گرونتر میفروشه بعد من ساده یک ماهه منتظرم ذکر علی at44 به قیمت ۱ تا ۱.۲ میلیون و من بدو بدو برم بخرم.Khansariha (172)

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-05 08:18 PM

با سلام به دوستان ، وقتى اقا رامين گفتن با ٣ تا خشاب فشار مخزن شون ١٤٠ ميشه من تعجب كردم ، چون منم گالاتيان دارم با ٢ خشاب تقريبا به ١١٠ و ١٢٠ ميرسه ، من زياد تو بادى سررشته ندارم ، چند بارم تلفنى مزاحم كيوان جان شدم و كلى هم سرشون و درد اوردم خيلى خيلى كمك و راهنمايى كردن ، اول زياد باهاش حال نكردم و نتونستم ارتباط برقرار كنم چون به خاطر گرون شدن و كمياب شدن فشنگ خفيف ميخواستم بار و فشار كارى رو باندازم رو سر اين گالاتيان بدبخت ( فكر كنيد از پشت خفيف رمينگتون با فشنگ ٣٢ گرينى cci , بشينى پشت گالاتيان ) ، كيوان جان تو جريان هست ، ولى كم كم سطح توقعاتم رو از اين تفنگ كردم و واقعيت يك سلاح بادى رو پذيرفتم و شروع كردم با تمرين و كاركردن با اين سلاح ، الان كه نزديك ٦ ماه باهاش كار ميكنم ، خيلى خيلى ازش راضيم ، توانايى و قلقش تو دستم امده ، واقعا واسه شكار ساخته شده ، هم دقتش عاليه ، هم قدرتش ، از لحاظ وزن حق با دوست محترم هست ، سنگينه ، ولى واسه من به خاطر جثه و فيزيك بدنى عاليه ، از خريدش الان راضيم ، البته بايد از كيوان جان تشكر كنم اگه راهنمايى و توضيحاتش نبود تو همون هفته اول ردش كرده بودم ، شما هم يكم به تفنگت وقت بده باهاش كاركن ، زود نتيجه گيرى نكن ، من تو شكار و فواصل دور كم از اين گالاتيان معجزه و هنر نديدمKhansariha (219)

هاتسان گالاتیان - cacciatore - 2014-11-05 11:51 PM

(2014-11-05 08:18 PM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام به دوستان ، وقتى اقا رامين گفتن با ٣ تا خشاب فشار مخزن شون ١٤٠ ميشه من تعجب كردم ، چون منم گالاتيان دارم با ٢ خشاب تقريبا به ١١٠ و ١٢٠ ميرسه ، من زياد تو بادى سررشته ندارم ، چند بارم تلفنى مزاحم كيوان جان شدم و كلى هم سرشون و درد اوردم خيلى خيلى كمك و راهنمايى كردن ، اول زياد باهاش حال نكردم و نتونستم ارتباط برقرار كنم چون به خاطر گرون شدن و كمياب شدن فشنگ خفيف ميخواستم بار و فشار كارى رو باندازم رو سر اين گالاتيان بدبخت ( فكر كنيد از پشت خفيف رمينگتون با فشنگ ٣٢ گرينى cci , بشينى پشت گالاتيان ) ، كيوان جان تو جريان هست ، ولى كم كم سطح توقعاتم رو از اين تفنگ كردم و واقعيت يك سلاح بادى رو پذيرفتم و شروع كردم با تمرين و كاركردن با اين سلاح ، الان كه نزديك ٦ ماه باهاش كار ميكنم ، خيلى خيلى ازش راضيم ، توانايى و قلقش تو دستم امده ، واقعا واسه شكار ساخته شده ، هم دقتش عاليه ، هم قدرتش ، از لحاظ وزن حق با دوست محترم هست ، سنگينه ، ولى واسه من به خاطر جثه و فيزيك بدنى عاليه ، از خريدش الان راضيم ، البته بايد از كيوان جان تشكر كنم اگه راهنمايى و توضيحاتش نبود تو همون هفته اول ردش كرده بودم ، شما هم يكم به تفنگت وقت بده باهاش كاركن ، زود نتيجه گيرى نكن ، من تو شكار و فواصل دور كم از اين گالاتيان معجزه و هنر نديدمKhansariha (219)

آقا مهدي فكر كنم با اين تفاسير گالاتيان شما از سري قبل از واردات سفارش ايران باشه ؟ با دوربين و لوله والتر؟ وارد كننده و نماينده مجاز ايران لطف كردن و دست تو اسلحه بردن تا قيمت رو كاهش بدن ! نتيجش رو هم كه دوستان اعلام كردن...

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-06 12:10 AM

بله ، تفنگ من لول والتر هست ، دوربين اپتيما هم داخل هارد كيس بود ، بسيار با كيفيت و شكيل ، خيلى خيلى راضيم ، الان ٦ ماه دارم ، كوچكترين مشكل يا عيبى نداشته ،

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-06 10:22 AM

من گالاتيان وارداتي نوري رو كرنو كردم، كمتر از 25 ژول قدرت داره، اورينگ دور لوله و داخل لوله(هر سه اورينگ) نشتي شديد داره، كيفيت لوله بسيار معمولي هستش، قنداق و بچه قنداق از كيفيت پاييني برخوردار هستش، (تصاويرش رو تو يه سايت ديگه گذاشتم) دوربين نداره، فقط چند قطعه اي كه گفتم رو داره، دوستاني كه قصد تهيه گالاتيان رو دارند حتماً تحقيق زيادي انجام بدند، راستي گالاتيان وارداتي با نام آتي 44گالاتيان وارد ميشه، اگر هم اصرار بر خريد گالاتيان داريد سعي كنيد اصل تركيه رو تهيه كنيد،
(2014-11-06 12:10 AM)مهدى١٣٦١ نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله ، تفنگ من لول والتر هست ، دوربين اپتيما هم داخل هارد كيس بود ، بسيار با كيفيت و شكيل ، خيلى خيلى راضيم ، الان ٦ ماه دارم ، كوچكترين مشكل يا عيبى نداشته ،
آقا مهدي من 99درصد احتمال ميدم تفنگ شما لول والتر نباشه، هاتسان خريد لوله هاش از والتر بسيار كم هست، واين خريد رو فقط جهت مثبت شدن استعلام مشتريان انجام ميده، و بسيار بعيده اين تفنگهاي محدود وارد ايران بشه، اين تعداد كم لوله هاي والتر به احتمال زياد فقط روي تفنگ هاي نمونه و يا سفارشيش ببنده،
مجدداً عرض ميكنم اين فقط احتمال و نظر شخصي حقير بود

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-06 11:22 AM

دوست محترم ، روى لول تفنگ نوشته barrel made by lothar walther , من اتفاقا ٤ ماه پيش استانبول بودم ، تمام راسته اسلحه فروش ها رو گشتم ، اتفاقا گالاتيان هم زياد تو ويترين داشتن ، دقيقا همين بودن ، يك فروشنده هم همين نوشته روى لول رو نشون داد و گفت مى خواهى بخرى دقت كن حتمان لولش لوتار والتر باشه و اين نوشته روش باشه ، مسئله دوم شما يك سر به تاپيكى كه دوستان در همين مورد باز كردن بزن ، توضيحات طولانى و نتايج مكاتبات رو با شركت لوتار والتر نوشتن ، حالا شما چه طور (تفنگ و لول رو نديده) و از كجا به اين نتيجه رسيدين لول تفنگ من لوتار والتر نيست مشتاق هستم بدونم،اين لول اگه ساخت ازبكستان هم باشه ، من از عملكردش خيلى خيلى راضيم ، اصل كار و هدف نهايى زدن و دقته كه اين سلاح كم نمياره

RE: هاتسان گالاتیان - mmahdighomi - 2014-11-06 11:37 AM

ناراحت نشيد، مباركتون باشه، من دقيق خوندم، اما شما هم اگر دقيق ميخونديد من چندبار نوشتم احتمالاً، حالا كه ميفرماييد خودتون از استانبول خريد كرديد پس ميتونه از همون تفنگ هاي خواص و سفارشي باشه، نگفتم صد در صد !!!! خوب شما از همون 1 درصد هستيد ديگه

RE: هاتسان گالاتیان - مهدى١٣٦١ - 2014-11-06 12:34 PM

نه چرا ناراحت بشم ، ريس جمهور و وزير و ميشه نقد كرد ، اينكه تفنگه ، در ضمن من يادم نمياد جايى نوشته باشم تفنگ از استانبول خريدم و اوردم !!! تفنگ رو همين جا خريدم ، اگه لولش لوتار والتر نباشه روش نمينوشتن !! تازه اگه نوشتن و أرم زدن راحته خوب روى همين تفنگ وارداتى هم ميزدن !! اگه نه چرا نزدن ؟؟؟!!! ثانيا خيلى مسئله رو بزرگ ميكنيد ، اتفاقا اقا كيوان توضيحات كامل دادن ، هاتسان ميره خريد كلى و تعداد بالا خريد ميكنه و قيمت لول خيلى خيلى كم واسش در مياد ، در ضمن مگه لول بادى چه الياژ و كيفيت خاصى داره كه بايد خيلى از نظر شما گرون باشه ، اين چيزها تو اين مملكت گرون پيچيده است ، اونور اب همچين اش دهن سوز نيست ، الان دوستم يه تفنگ رمينگتون 700BDL , قنداق فايبر در كاليبر ٢٧٠ و دست دوم در حد نو نو خريده ٤٠٠ دلار ، خدا پدرت و بيامرزه از نظر شما يه لول تفنگ بادى چند در مياد !!!! تازه اگه نبود مجبور نبود روش بنويسه ، تو تركيه هم همين نوشته رو لول بود ، چيز خاص و اضافه ترم نبود ، حالا شما مى فرماييد نيست ، ماهم ميگيم نيست ، اگه كار خود تركيه است ، دمشون گرم كه اينقدر پيشرفت كردن ، دست راست شون رو سر من Khansariha (219)Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2014-11-06 01:25 PM

من گالاتیان کاربینی که از نمایندگی آقای نوری گرفتم راضی ام. انصافآ دقتش برای شکار عالیه هرچند روی لوله اش هیچی ننوشته. وزنش برای رودست داشتن زیاده حتی خود من که بدنسازی کار میکنم گروپ خیلی خوبی از رودست داشتن نمیگیرم ولی میتونم باهاش شکار بزنم.
من به این نتیجه رسیدم حیفه تفنگی که دقیق میزنه بدون تکیه گاه شلیک بشه و مدتیه تمرین میکنم که هدشات کنم چون اینجوری پرنده پرشکن نمیشه و وجدان آدم راحت ترهKhansariha (256)