شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: هاتسان گالاتیان - moeinmmn - 2014-09-17 07:44 PM

سلام دوستان ، گالاتیان من ساچمه هارو گاز میگیره و دامنه هاشونو بدجور کج میکنه، فکرکردم از اون اورینگای دور خشابه اونارو تعویضم کردم با یه مدل قوی تر ولی به نتیجه ای نرسیدم، لطفا کمکم کنید!!!!

RE: هاتسان گالاتیان - mhrSB - 2014-09-17 07:50 PM

(2014-09-17 07:44 PM)moeinmmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان ، گالاتیان من ساچمه هارو گاز میگیره و دامنه هاشونو بدجور کج میکنه، فکرکردم از اون اورینگای دور خشابه اونارو تعویضم کردم با یه مدل قوی تر ولی به نتیجه ای نرسیدم، لطفا کمکم کنید!!!!
شما به چند مورد توجه بکنید.
1-با دقت،ارامش و ظرافت ساچمه ها را داخل خشاب بگذارید.
2-با یک میله ای ساچمه را توی خشاب هول بدین که دامنه با دست تماس نداشته باشه(له نشه)
3-اگه اورینگ اذیت میکنه اونو با سایز برابر و یا حتی گوشته کمتر(داخلش برابر باشه ولی گوشته کمتر باشه)و از جنس سیلیکونی(ژله ای)تعویض بکنید.
4-وقتی گلندن را میکشین اونو با ارامش برگردانید(متاسفانه من خودم همیشه سریع برمیگردانم)Khansariha (226)
بعد از این اعمال شاهد افزایش دقت هم خواهید بود(من مقایسه بین 2 خشاب انجام دادم و تغییر ملموث بود)
موفق باشینKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-09-17 10:20 PM

دوستان گالاتین کارابین در حد 30 درصد صداش از لول معمولی کمتره و هنوز صداش زیاده و اصلا به اندازه سایلنسر کم نمیشه
ولی دقتش از لول معمولی به وضوح بهتره هر دو رو داشتم و اینو صدر در صد میگم ولی صحبت در مورد لول والتر گالاتین معمولی و لول مچ گرید والتر کارابین هست
در مورد لولهای خود هاتسان اطلاعی ندارم چون گالاتین کارابین لول 45 سانتی داره اگه لول حسابی نباشه ممکنه مشکل ایجاد کنه

RE: هاتسان گالاتیان - کوهنورد - 2014-09-17 10:32 PM

(2014-09-17 07:44 PM)moeinmmn نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام :
دوست عزیز مواظب باشید یه وقت دستتون رو گاز نگیره !!!!!خخخخخخخخخ
گذشته از شوخی ، عکس از ساچمه گاز زده !!!!!!بگذارید ببینیم چه شده .
ولی اورینگ کلفت تر و قوی تر شاید کار رو خرابتر کنه . همون اورینگ قبلی رو بندازید ولی به خشاب اسپری سیلیکون بزنید و ببینید چقدر نرم و روان تغذیه سلاح انجام میشه ، ساچمه هم آسیب نمیبینه .
موفق باشید

RE: هاتسان گالاتیان - romin - 2014-09-17 10:32 PM

کدوم قسمت گالا تیان سریع خراب می شه یعنی احتمال خراب شدن کدوم قسمت وکدوم اورینگ بیشتر ه . چون در نظر دارم اورینگ های یدک رو اماده داشته باشم

RE: هاتسان گالاتیان - peisaz - 2014-09-23 10:23 AM

سلام
کلیپی در آپارات وجود داره که یک نفر در ایران گالاتیان را رگوله کرده. آیا اطلاعاتی از این کار در سایت هست؟
برای من بسیار جالب بود و سرعت های خروجی با دقت بسیار بالایی به هم نزدیک بود.

RE: هاتسان گالاتیان - royall - 2014-09-23 10:30 AM

یکی از کاربران سایت همسایه ریگولاتور سفارشی میسازند.این گلاتیان هم به دست اون بنده خدا رگوله شده که کرنوگرافی و گروپ هاش واقعا عالیه !

RE: هاتسان گالاتیان - romin - 2014-09-24 10:58 PM

دوستان گالاتیان بنده در 200 بار تا 140 بار 3 خشاب خالی می کنه . من دستگاه کرنو گراف ندارم با این حساب حدودا چند ژول قدرت داره البته می دونم گالاتیان حدود 53 ژول هست ولی می خوام بدونم ترتیبش باید چگونه باشه هر شات باید چند بار از دست بده

RE: هاتسان گالاتیان - dieselpower - 2014-09-24 11:22 PM

داداش صد در صد گالاتین شما ۵۳ ژولی نیست باید کرنو کنید ببینید چجوریه

RE: هاتسان گالاتیان - romin - 2014-09-24 11:41 PM

به این موضوع که 53 ژول نیست اطمینان دارم ولی می خام بدونم که اگر 53 ژول باشه باید 3 خشاب رو از 200 بار تا چند بار خالی کنه ترتیب به چه صورت