شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
هاتسان گالاتیان - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: محصولات خانواده هاتسات و رنجر HATSAN products (/forumdisplay.php?fid=9)
+---- انجمن: محصولات پی سی پی (PCP) (/forumdisplay.php?fid=83)
+---- موضوع: هاتسان گالاتیان (/showthread.php?tid=1411)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - smart - 2014-09-08 03:13 AM

(2014-09-01 01:24 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش مثل همه نوع هاتسانهای دیگه هست
کوپل شارژ که به تلنبه یا مخزن متصل میشه و قطعه پلاستیکی سر مخزنو میچرخونید تا سوراخ محل شارژ معلوم بشه و سپس کوپل شارژ را تا انتها درون سوراخ قرار میدین و عمل شارژ انجام میشه البته تلنبه با کپسول کمی فرق میکنه واسه باد کردن با کپسول باید حتما حواستون به مانومتر باشه و شیر کپسول خیلی کم و به ارامی باز بشه که فشار مخزن تفنگ از ۲۰۰ بار بالا نزنه

خب فکر نکنم جراتش داشته باشم از توضیحات شفاهی دوستان مشکلم حل کنم چون قطعاتش برام مثل پازل می مونه.
بآید از اینترنت آموزش تصویری دانلود کنم.
دوستان بهترین ساچمه برای گالاتیان کاربین چیه؟یا کلا گالاتیان؟
ساچمه ۲۲ گرینی رنجر چطوره؟خیلی براش سنگین نیست؟بهش آسیب نمیزنه؟
توی چند متری دوربین صفر کنم خوبه؟Khansariha (367)

RE: هاتسان گالاتیان - AIRKING - 2014-09-16 07:00 PM

با سلام.
قیمت مدل های مختلف اگر دوستان اطلاع دارن بفرمایند.
دیدم یکی از کاربران به قیمت 220 یه مدل گالاتیان خریده بودن
ممنون از همکاری دوستان

RE: هاتسان گالاتیان - AIRKING - 2014-09-16 10:07 PM

با سلام.
امروز با پیگیری هایی که انجام شد متوجه شدم یه تعداد گالاتیان با قیمت های خیلی خوب وارد شده و در فروشگاه هاتسان فروش میره .اما چند تا از دوستان مطالبی فرمودن من جمله اینکه سوزن اسلحه ها عوض شده و قدرت از 50 یه 35 تنزل پیدا کرده؟
و این شبه به وجود اومد که آیا لوله های این اسلحه ها همون مدل های قبلی است یا با افزایش مجدد قدرت به 50 ژول دقت از بین میره؟
خوب امیدوارم جواب های قانع کننده و منطقی برای این سوال ها وجود داشته باشه و یادمون نره که همیشه باید از کسانی که در شکستن قیمت ها با روش های صحیح اقدام میکنند حمایت و تشکر کنیمKhansariha (8)

RE: هاتسان گالاتیان - adak - 2014-09-16 10:42 PM

(2014-09-16 10:07 PM)AIRKING نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام.
امروز با پیگیری هایی که انجام شد متوجه شدم یه تعداد گالاتیان با قیمت های خیلی خوب وارد شده و در فروشگاه هاتسان فروش میره .اما چند تا از دوستان مطالبی فرمودن من جمله اینکه سوزن اسلحه ها عوض شده و قدرت از 50 یه 35 تنزل پیدا کرده؟
و این شبه به وجود اومد که آیا لوله های این اسلحه ها همون مدل های قبلی است یا با افزایش مجدد قدرت به 50 ژول دقت از بین میره؟
خوب امیدوارم جواب های قانع کننده و منطقی برای این سوال ها وجود داشته باشه و یادمون نره که همیشه باید از کسانی که در شکستن قیمت ها با روش های صحیح اقدام میکنند حمایت و تشکر کنیمKhansariha (8)

سلام

در خصوص قیمت نمایندگی تهران باید موارد زیر رو به اطلاع دوستان برسانم:
چهار مدل هاتسان گالاتیان در فروشگاه ذکرعلی نمایندگی هاتسان ارایه میشه. مدل لول نرمال و کارابین قنداق تامبهول چوبی و سنتتیک
قیمتها هم به شرح زیره (قنداقها همگی مدل تامبهول هستند
کارابین قنداق چوب 2700
کارابین سنتتیک 2400
معمولی قنداق چوب 2500
معمولی سنتتیک2200
و اما تفاوتشون با مدلهای قبلی تو بازار اینه که دوربین تو پکش نیست و لوله هم ساخت هاتسانه و لول لوتار نیست که البته اینها به سفارش خود وارد کننده است و به همان نسبت قیمت هم کاهش پیدا کرده. لازمه عرض کنم که دقت لوله های اونها طبق اعلام دوستان خوبه و قابل قبوله ولی خوب لوتار نیست و همون مقدار هم ارزونتره
در خصوص قدرت و... نیز خیر این صحبتها درست نیست و بالفرض هم که مقداری فنر چکش ضعیف شده باشد جهت رعایت قانون 40 ژول که تغییردوباره اون به حالت استاندارد هیچ گونه تاثیری روی دقت و لوله نداره
این هم اطلاعات موثق و بی غرض جهت اطلاع دوستان
درضمن تلمبه هم با گارانتی یکساله 450 هزار تومن تو همان فروشگاه ارایه میشه

ارادت

RE: هاتسان گالاتیان - smart - 2014-09-17 08:57 AM

با سلام
خیلی خوب شد که اسم تاپیک عوض شد چون مدتیه خیلی گالاتیان توسط کاربرها خریداری شدهKhansariha (8)
البته برای من AT44 GALATIAN هست خخخخخخخخخخخخ.
من تیپ یک کارابین خودم کرنوگرافی نکردم و اولش از شنیدن 35 ژول شدنشون ناراحت شدم.اما بیشتر که فکر کردم دیدم که با این قدرت در بردی که من میخوام کافیه و از اون طرف تعداد شات ها چون بیشتر شده یه مزیت برای من.به من گفته شه بود که داخل سلاح رگولاتور هست که شات ها تنظیم میکنه و من فکر میکردم قدرتش مثل bt65 بوده که حالا رگوله شده رسیده به 49 ژول در صورتی که اینجوری نبود.یکی از دوستان سفارش داده سوزنش براش رایگان فرستادن و منم باید پیگیر بشم و بگیرم

RE: پی سی پی های 2013 هاتسان - rezaff - 2014-09-17 10:06 AM

(2014-08-28 01:01 AM)smart نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان بهترین فروشگاه برای خرید گالاتیان کجاست?
امیدوارم جوابتون تبلیغ بحساب نیاد.هرکی تبلیغ شدن دوست نداره پ خ بده.
Khansariha (8)

داخل سایت نمایندگی هاتسان قیمت های خیلی خوبه. از 2200 گالاتیان داره 44 هم بین1 تا 1200 هست قیمتها قیمت نمایندگی هست البته ترکیه خیلی ارزون تره

RE: هاتسان گالاتیان - adak - 2014-09-17 10:43 AM

ای تی 44 موجود ندارن و فقط اعلام شده که در صورت وارد شدن تو اون قیمت ارایه میشه

RE: هاتسان گالاتیان - AIRKING - 2014-09-17 05:07 PM

به نظرم با توجه به فرمایش دوستان و اینکه ای تی 44 خود من لولش معمولی بود و توی فواصل مختلف واقعا خوب میزد،برای کسانی که دنبال یه تفنگ با ظاهر خوب هستن میتونه گزینه اغوا کننده ای باشه.
تفاوت دقت در مدل کاربین و معمولی در چه حده؟به نظرم اگر در خصوص دقت تفاوتی نمی کنند مدل کاربین قنداق تامهول چوبی واقعا زیباست.

RE: هاتسان گالاتیان - javadjk - 2014-09-17 06:11 PM

سلام خدمت دوستان گل

در مورد گالاتیان که بدون مگسک هست میخواستم بدونم صداش در چه حدی هست ایا به اندازه یه سایلنسر معمولی صدا رو ک میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟

[تصویر: untitled123.bmp]

RE: هاتسان گالاتیان - key - 2014-09-17 07:00 PM

(2014-09-17 06:11 PM)javadjk نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت دوستان گل

در مورد گالاتیان که بدون مگسک هست میخواستم بدونم صداش در چه حدی هست ایا به اندازه یه سایلنسر معمولی صدا رو ک میکنه یا نه؟؟؟؟؟؟

[تصویر: untitled123.bmp]
من کلیپ شلیک گالاتین شرود برل رو از ی و ت ی و ب دارم . خیلی صداش کمه . یه جورایی خوشم نیومد . اسلحه باید صدا بده مثل توپ خخخخخخخخخ . ولی نمیدونم از سایلنسر هم کمتره یا نه