شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
معرفی اسلحه Umarex 850 - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاح های بادی (/forumdisplay.php?fid=5)
+--- انجمن: سایر محصولات گازی و CO2 (/forumdisplay.php?fid=14)
+--- موضوع: معرفی اسلحه Umarex 850 (/showthread.php?tid=141)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - rezakaraj - 2013-04-21 02:03 PM

اقا جلال واقعا عالی شده بعد از مدتها تو سایت جیگرمون حال اومد.
11 ژول در کالیبر 4.5 انرژی کمی نیستش ولی اگر تعدادی از شات ها رو فدای رسیدن به انرژی حدود 16 ژول بکنی یک پی سی پی تمام عیار ساختی فکر کنم رقیبی سرسخت برای cz200 هانتر باشه.

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - SOHEIL-GUNSMITH - 2013-04-21 03:01 PM

جلال جان ایول بعد مدتها باز شور کالیبر 4.5 رو در ما زنده کردی

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - AIRKING - 2013-04-21 05:14 PM

با تشکر از دوستانی که بنده محبت داشتند.خصوصا علی اقا و اقا سهیل عزیز
من خودم با فرمول e=1.2m*(v*v محاسبه کردم. که میشه 11 ژول.
البته چون اسلحه رگلاتور داره فکر کنم برای افزایش قدرت باید حجم رگلاتور بیشتر کرد.اما یه نکته رو باید همیشه به یاد داشت و اونم نیاز هر فرد هست.به نظرم تفاوت 16 با 11 ژول در شکار با کالیبر 4.5 خیلی نیست هر چند نمیشه به راحتی ازش چشم پوشی کرد.من خودم به دنبال خرید یه دو پایه حرفه ای و همچنین ساخت یک صدا خفه کن هستم تا بتونم از فواصل حدودا 50 متر هفط هدشات کنم.اونم برای مرغابی !!!!!!!!!! و فکر میکنم این اسلحه با این قدرت قابلیت اینو داشته باشه.
در خصوص گروپ با ساچمه های مختلف ازش گروپ گرفتم که به دلیل خرابی دوربین فعلا نمیتونم عکسشون بگریم اما واقعا گروپ ها محشر شده.
در خصوص هزینه هم چیزی حدود 500 تومان هزینه ساخت کپسول+رگلاتور+رابط شارژ شده البته قیمت برای قبل از عید هست.
مخلص همه عزیزان.Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - whisper - 2013-04-21 05:56 PM

(2013-04-21 05:14 PM)airking نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خصوص هزینه هم چیزی حدود 500 تومان هزینه ساخت کپسول+رگلاتور+رابط شارژ شده البته قیمت برای قبل از عید هست.
مخلص همه عزیزان.

قیمت برای ساخت و طراحی مخزن و رگلاتور واقعا مناسبه Khansariha (8)
دوستان عذر خواهی می کنم متاسفانه حواس من نبود در حقیقت انرژی ساچمه 8 ft lbs است.

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - masih.hunter - 2013-04-21 10:43 PM

جلال جان عالی شده حرف نداره لذت بردم . Khansariha (8)

منتظر گروپهاش هستم . Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - AIRKING - 2013-04-24 10:10 AM

با سلام.
این پست توی تاپیک تصاویر گروپ گذاشتم اینجا هم میذارم چون تاپیک بررسی تخصصی همین اسلحه هست

خوب بعد از تبدیل امارکس 850 co2 به یک پی سی پی تمام عیار با تعداد 140 شلیک یکنواخت که شرحش در تاپیک امارکس 850 رفت،چند تا گروپ با این اسلحه فوق العاده گرفتم که برای دوستان میذارم.
با توجه به اینکه قصد تست دقت این اسلحه بعد از تبدیل داشتم سعی کردم بهترین شرایط فراهم کنم ولی خوب بازم خطای انسانی گاهی در لحظاتی بر دقت غلبه کرد که توضیحاتش به جاش خدمتتون عرض میکنم.یه مورد دیگه که از نظر خودم ضعف به شمار اومد نبود دوربین با زوم بالا بود و همین دلیل نیز باعث شد گروپ های توی فاصله 35 متری او چیزی که دلم میخواد نشه .

شرایط گروپ گیری:
*اسلحه والتر 850 تبدیل به پی سی پی شده با کپسول و رگلاتور .
*حالت تیر انداز نشسته با ساپورت تقریبا مناسب .
*دوربین گامو 4*32
*مدت زمان گروپ گیری تقریبا 45 دقیقه.
*تعداد شلیک برای هر گروپ 8 (به اندازه خشاب والتر)
*شرایط آب و هوا بدون وزش باد و خیلی خوب.
*ساچمه های استفاده شده ،پرو مگنوم،بی اس آ الیت و فاینال مچ والتر.
*فاصله 3 گروپ در فاصله 20 متر و 2 گروپ در فاصله 35 متر

یعد از صفر کردن دوربین که در یکی از عکس ها که به وضوح مشخصه ،شروع به گروپ گیری کردم.
اولین با ساچمه نه چندان مرغوب پرو مگنوم

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B8.jpg]

همانطور که در عکس بالا مشخصه یه گروپ فوق العاده به دست اومده که برای خودم هم بسیار جالب و عجیب بود. تنها یکی از شلیک ها کمی بالا خورده که فکر میکنم به خاطر خود ساچمه بود.

گروپ دوم متعلق به ساچمه بی اس آ الیت هست:
[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B4.jpg]

تو این گروپ هم اگر نگیم عالی باید نمره خیلی خوب به بی اس آ داد چون از 8 شلیک تنها 2 شلیک با کمی اختلاف باعث باز شدن گروپ شدند.

گروپ سوم متعلق به بی اس آ در فاصله 35 متر هست

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B9.jpg]

لازم به توضیحه که قطر دایره سیاح رنگ دقیقا 1 اینچ هست. این دقیقا همون ایرادی هست که اول عرض کردم.توی فاصله 35 متری واقعا خیلی خیلی سخته بود که + دوربین روی نقطه سیاه نگه دارم چون اصلا چیزی دیده نمیشد و فاصله برای یه دوربین 4*32 واقعا زیاد بود.مطمئنا اگر دوربین با زوم بالا باشه که بتونیم کل نقطه سیاه به وضوح ببینیم خیلی راحت تر میشه گروپ جمع تر گرفت.

گروپ چهارم ساچمه فاینال مچ فاصله 35 متر

و شاهکار والتر 850 با ساچمه فینال مچ.
من خودم که خیلی لذت بردم امیدوارم شما هم لذت ببرین.تعداد 8 شلیک و یه گل زیبا

[تصویر: IMG_%DB%B2%DB%B0%DB%B1%DB%B3%DB%B0%DB%B4...%DB%B8.jpg]

و در آخر هم یک عکس کلی از سیبل که صفر کردن دوربین روش کاملا مشخصه

یه تعدای ساچمه جی اس بی هم از طرف اقا مسیح به دستم رسیده که به زودی تستش میکنم و تو سایت میذارم.
امیدوارم این گروپ ها کمکی به افزایش اطلاعاتتون کرده باشه.
یا علیKhansariha (8)

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - morteza - 2013-04-24 10:37 AM

آقا جلال احسنت :1 - تیون حرفه ای Khansariha (8) 2- گروپ جالب Khansariha (8) 3- توضیح کامل گروپ Khansariha (8)

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - masih.hunter - 2013-04-24 04:17 PM

گروپ از این اسلحه در فاصله 50 متر و 25 متر و ساخت مخزن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - whisper - 2013-04-24 06:50 PM

(2013-04-24 04:17 PM)masih.hunter نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گروپ از این اسلحه در فاصله 50 متر و 25 متر و ساخت مخزن .

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

آقا مسیح گروپ خوبی بود اما مخزنی که ساختند به نظرم زیاد جالب نشده مثلا عملیات باز یا بستن قطعه برنجی سر مخزن باید با انبر قفلی انجام بشود که بعد از دو بار باز و بسته کردن به علت نرم بودن برنج کاملا سابیده می شود و از اینجور کثیف کاری ها اما در مخزن هایی مانند cz همچین چیزی دیده نمی شود همچنین قطعات برنجی آن برای جلوگیری از اکسید شدن و تغییر رنگ آبکاری شده اند.

RE: معرفی اسلحه Umarex 850 - zeoos328 - 2013-04-24 07:09 PM

دوستان قیمت این سلاح الان چنده؟و گیر میاد؟آقا جلال تبریک میگم