شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
حیوان آزاری ممنوع - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: اصول،مفاهیم و فرهنگ شکار و تیراندازی (/forumdisplay.php?fid=89)
+--- انجمن: فرهنگ شکار (/forumdisplay.php?fid=90)
+--- موضوع: حیوان آزاری ممنوع (/showthread.php?tid=1376)

صفحه ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

RE: حیوان آزاری ممنوع - vahidroshandel - 2013-09-26 01:12 AM

(2013-09-26 12:26 AM)alinozad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیلی کم زجر میکشیم صبح تا شب،اومدیم سایت یکم دوستان رو ببینیم آروم شیم این تاپیک رو دیدم...
یعنی لذت بردم از انسان بودنم!!!!!ماشالله...
از همه جالبتر شکنجه جوجه ها برای رنگ کردنشون بود!نمیدونم اینجور ادمارو از نزدیک ببینم چیکار میکنم ولی مطمئنم بی اختیار درگیر میشم.
در رابطه با همین جوجه رنگیها،پسره داشت میفروخت دید یکیشون پاش قطع شده!برش داشت موچالش کرد لای روزنامه انداخت تو جوب!نیم ساعت مخشو کار گرفتم که گناه داره چرا اینکارو کردی...گفتم حتما تاثیر گذاشت روش و قصدم این بود ببرمش نگهش دارم چون یک پا بود و انداختش توی جوب!یهو رفت جفت پا پرید روش!تا هم فیها خالدونش کتاب شد به کف جوب...یعنی فقط موندم اونو بکشم خودمو بکشم جوجه هاشو بکشم عابرهای پیاده رو بکشم...بقیشو نگم بهتره

حس ترحم شما نسبت به حیوانات ستودنی ست دوست عزیز
ولی باید خدمتتون عرض کنم که اون جوجه هایی که شما میبینید توسط دستگاه جوجه کشی تولید میشه و بعد از پروسه تولید ضایعات توسط کارگران کارخانه جوجه کشی حذف میشه در مشاهدات دیده شده گاهی جوجه با یک پا و گاهی هم با سه پا وجود داشته و یا گاهی اوقات جوجه ها نوک نداشته و یا چشمها کور هستند که اگر توسط کارگران مشاهده شوند باید سریعا حذف گردد تا خریدار متحمل خسارت نگردد (این جوجه ها اصلا رشد نمیکنند بدلیل مشکلات ژنتیکی)

RE: حیوان آزاری ممنوع - kooshan - 2013-09-26 01:24 PM

اینجا مردم شعور ندارن با تفنگ بادی سگ میزنن سگ هم نمیمیره و زجر کش Khansariha (289)Khansariha (289)Khansariha (289)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (172)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (367)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (290)Khansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: حیوان آزاری ممنوع - sadra9496 - 2013-09-26 06:21 PM

(2013-09-02 04:08 PM)اشکان نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان Khansariha (8)
بدون شرح
[تصویر: 13781252951.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 13802070301.jpg]

تفنگت را زمین بگذار ، برایم تکه ای نان آر ، که شاید سینه ام پر شیر گردد ، که شاید بچه من سیر گردد . تفنگت را زمین بگذار . منم هستم ، منم مخلوق آن ربم که تو هر دم ستایش می کنی او را . بیا با من مدارا کن بیا من را تو پیدا کن . مگر جز تکه ای خاک و کمی نان و یه یه جرعه آب چه می خواهم . تفنگت را زمین بگذار

[تصویر: 13802070302.jpg]

RE: حیوان آزاری ممنوع - saeedaria - 2013-09-26 11:50 PM

صدرا جان ملت از فرط گرونی و گشنگی دارن صورت با سیلی سرخ نگه میدارن،کی دلش به حال ملت میسوزه که بخش اسلحه بدست ملت دلش به حال حیوون زبون بسته بسوزه.
بنظرم یه جورایی داره اصل و فرع با هم جابجا میشه.آدما به هم رحم نمیکنن بعد بیایم برا حیوونا مراسم عزا ترتیب بدیم!!!! این واقعا جای تعجب داره.
هر چیزی جایگاه خودشو داره و باید به حد کفایت بهش پرداخت

RE: حیوان آزاری ممنوع - greenaref - 2013-09-27 12:56 PM

اینا همگی از برکات اشرف مخلوقات بودنمونه.اگه خیلی مردیم بهش عمل کنیم.آقا صدرا و آقا اشکان عکسای میزارن که واقا آدمو ناراحت میکنه.کار خوبی هم هست.تا بدونیم دوروبرمون چی میگزره.تو شهر ما یه پارک هست که آشغال دونیه.چند نفر زن و مرد بودن داشتن آشغالارو جمع آوری میکردن.یه توله سگ توی جوی آب افتاده بود.مرده اومد برش داشت دید پاش خونی سریع بردش دام پزشکی.حالا خودتون تصور کنید اگه شما بودید چیکار میکردید.حالا خودتون قضاوت کنید.Khansariha (8)

RE: حیوان آزاری ممنوع - THUNDER - 2013-09-27 01:47 PM

سگ و گربه های ولگرد موزی حساب میشن...هم ناقل بیماری هستن هم شهر رو کثیف میکنن هم خطرناکن...توی کوچه ی ما یه سگ ولگرد یه بچه رو گرفته بود مچ پاش الان گوشت نداره؛ فقط یه استخونه با یه لایه پوست!
اگر بین جان حیوانات و انسان تفاوتی قائل نیستید پس نباید بین جان حیوانات هم تفاوتی قائل باشید! شمایی که میگی این سگ و گربه های ولگرد رو نباید کشت خودت جون حیوانات رو نمی گیری؟ مگس و سوسک حیوان حساب نمی شن؟
حرف زدن راحته...اگر واقعاً برای جون اینها ارزش قائلید خودتون پیش قدم شید...
(لطفاً کسی به خودش نگیره کلی گفتمKhansariha (8))

RE: حیوان آزاری ممنوع - kooshan - 2013-09-27 02:09 PM

نه این روش فکر اشرف مخلوقات نیست. ما نباید اینجوری فکر کنیم اگه اینجوری فکر کنیم و عمل کنیم نسل همه ی حیوانات منقرض میشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: حیوان آزاری ممنوع - esijoon - 2013-09-27 02:17 PM

(2013-09-27 02:09 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نه این روش فکر اشرف مخلوقات نیست. ما نباید اینجوری فکر کنیم اگه اینجوری فکر کنیم و عمل کنیم نسل همه ی حیوانات منقرض میشهKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

پس شما لطف کن و اون اسلحه کوسه خوشکلت و اون بادی ترو تمیزت رو یا ببر بفروش یا غلافش کن تا به حیوان دیگه ای آسیب نرسه...حداقل از طرف خودتKhansariha (8)

RE: حیوان آزاری ممنوع - kooshan - 2013-09-27 02:33 PM

(2013-09-27 02:17 PM)esijoon نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-09-27 02:09 PM)kooshan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

پس شما لطف کن و اون اسلحه کوسه خوشکلت و اون بادی ترو تمیزت رو یا ببر بفروش یا غلافش کن تا به حیوان دیگه ای آسیب نرسه...حداقل از طرف خودتKhansariha (8)

اغا من غلط کردم به بزرگواری خودتون ببخشیدKhansariha (8)Khansariha (8)Khansariha (8)

RE: حیوان آزاری ممنوع - AREF . H . V - 2013-09-27 02:37 PM

(2013-09-27 01:47 PM)THUNDER نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سگ و گربه های ولگرد موزی حساب میشن...هم ناقل بیماری هستن هم شهر رو کثیف میکنن هم خطرناکن...توی کوچه ی ما یه سگ ولگرد یه بچه رو گرفته بود مچ پاش الان گوشت نداره؛ فقط یه استخونه با یه لایه پوست!
اگر بین جان حیوانات و انسان تفاوتی قائل نیستید پس نباید بین جان حیوانات هم تفاوتی قائل باشید! شمایی که میگی این سگ و گربه های ولگرد رو نباید کشت خودت جون حیوانات رو نمی گیری؟ مگس و سوسک حیوان حساب نمی شن؟
حرف زدن راحته...اگر واقعاً برای جون اینها ارزش قائلید خودتون پیش قدم شید...
(لطفاً کسی به خودش نگیره کلی گفتمKhansariha (8))

دوست عزیز اقا امیر حسیندر همه چیز باید خدا رو در نظر گرفت شما که سیدی باید این چیزا رو بدونی Khansariha (8) اون سگ ولگرد به قول شما ولگرد نبوده بلکه هار بوده وگرنه سگای ولگرد از 200 متری هم ببیننتون فلنگو میبندن . سگ و گربه هم مثل ما حق زندگی دارن . نکته ی دیگه هم این که مگس و سوسک حشره هستن نه حیوان . این ها موزی حساب میشن نه سگ و گربه ی بی گناه . که شما خواستار کشتنشون هستید . Khansariha (226) اگه ما حیوانات بی گناهو بکشیم دیگه انسانیت چه معنی میده . فرق انسان با حیوان دو چیزه حق انتخاب و عقلی که خداوند به ما عطا کرده که در اینجور مواقع باید به کارشون بندازیم و از این کارها نهی کنیم نه اینکه دیگران رو هم به این کار ناپسند و زشت تشویق کنیم . حتی پیامبر اکرم (ص) با حیوانات بسیار بسیار خوش خلقی میکردند به طوری که حاضر بودند غذاشون رو با یک سگ ولگرد که داره از گرسنگی میمیره تقسیم کنند . در اخر اینکه همه موجودات جاندارند و خداوند بهشون حق زندگی داده اینکه این حقو ازشون بگیریم آخر نامردیه . Khansariha (256) یا علی ........ .