شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-11-06 08:57 PM

(2014-10-19 04:03 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان................. می خواستم بدانم که با چوک فابریک آکار (که بالایی 2 خط و پایینی 3 خط) است اگر فشنگ نمره 1 بزنیم مشکلی نیست؟.......... اگر فول چوک بذاریم و با فشنگ نمره 1 بزنیم چی؟ مشکلی پیش نمیاد؟.............

ضمنا در تاپیک فشنگ ساچمه زنی گفته شده که هر تفنگی یک نمره فشنگو بهتر از بقیه میزنه.......... حال اگر این گفته درست باشه، می خواستم بدانم که آکار کدام نمره فشنگو بهتر از بقیه میزنه؟................ ممنون

اینطور که ما امتحان کردیم نمره 2 و 5 و 9 رو خیلی عالی میزنه.در ضمن استفاده از چوک فول هیچ مشکلی نداره و در کاتالوگ استفاده از چوک فول رو نهی نکرده.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2014-11-06 09:48 PM

تجربه شخصی من هم در استفاده از این سلاح اینه که فشنگ نمره3 خیلی خوب جواب میده و اکثرا شلیک ها موفق هستند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Colt - 2014-11-06 10:16 PM

با سلام خدمت دوستان
...این هم عکسی از چوک هایی که قول داده بودم...این چوک ها را خودم از ترکیه خریداری کردم... اسم آکار روی بدنه حک شده و به راحتی با دست تا آخرین رزوه بسته میشه و با آچار مخصوص خودش محکم میشه
از راست به چپ
1 یا Full
2 یا Improved Modified
3 یا Modified
4 یا Improved Cylinder
5 یا Skeet
6 یا Cylinder

[تصویر: 14152989341.jpg]

[تصویر: 14152989342.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-11-06 11:38 PM

دوستان سلام.بالاخره ما هم به جمع اکار دارها پیوستیمKhansariha (219).دوستان میشه راهنمایی کنید ست چک های اصلی اکار رو از کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چقدر هست؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - AKKR - 2014-11-07 11:41 PM

سلام مبارک تان باشد از اسلحه فروشیهای شهرتان مراقب باش تو جعبه مشکی باشد اسم اکار به انگلیسی روی چوکها نوشته شده باشد توشهر ما ۴تاش ۹۰ هزار هست .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-11-09 11:58 PM

با سلام خدمت دوستان....
عرض شود اگر کسی بخواد با آکار و با لول بالایی فقط یک تیر شلیک کنه و نخواد از لول پایین و فشنگ دوم استفاده کنه، اون موقع تکلیف سوزن مسلح شده لول پایین چی میشه؟؟؟...... یعنی اون موقع باید سوزن لول پایین خالی بچکه که میگن ممکنه سوزن بشکنه!!..... در این صورت چه راهکاری وجود داره؟؟...... ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - 300WSM - 2014-11-10 12:03 AM

در لول پایین پوکه خالی یا اسناپ کپ قرار بدید.حتی اگر زمانی سوزن هم شکست براحتی تعویض میشود .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-11-10 12:11 AM

(2014-11-06 11:38 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوستان سلام.بالاخره ما هم به جمع اکار دارها پیوستیمKhansariha (219).دوستان میشه راهنمایی کنید ست چک های اصلی اکار رو از کجا میتونم پیدا کنم و قیمتش چقدر هست؟

بنده چند وقت پیش یه ست 4 تایی اصل آکارو بعلاوه آچار مخصوص خریدم 110 تومن........... ضمنا چوک 2 و 3 توش نبود چون روی خود تفنگ به صورت فابریک هست........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-11-10 12:52 AM

(2014-11-10 12:11 AM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-11-06 11:38 PM)shekari نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

بنده چند وقت پیش یه ست 4 تایی اصل آکارو بعلاوه آچار مخصوص خریدم 110 تومن........... ضمنا چوک 2 و 3 توش نبود چون روی خود تفنگ به صورت فابریک هست........

سلام دوست عزیز مگر آچار چوک داخل جعبه تفنگتون نبود؟ واسه من تو جعبش بود.ان شاء الله جواز موقت اسلحم که اومد براش چوک میخرم مرسی از لطفتون.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Zoli - 2014-11-10 01:44 AM

(2014-11-09 11:58 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان....
عرض شود اگر کسی بخواد با آکار و با لول بالایی فقط یک تیر شلیک کنه و نخواد از لول پایین و فشنگ دوم استفاده کنه، اون موقع تکلیف سوزن مسلح شده لول پایین چی میشه؟؟؟...... یعنی اون موقع باید سوزن لول پایین خالی بچکه که میگن ممکنه سوزن بشکنه!!..... در این صورت چه راهکاری وجود داره؟؟...... ممنون

سلام
دوست عزيز ميتونيد از اين پوكه هاي فنردار استفاده كني،من از اين قرمزها خريدم جفتي ٥تومن،
بالاي چاشنيش تو پوكه فنر دارهKhansariha (8)