شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2014-10-10 08:43 PM

(2014-10-07 05:23 PM)babakmzm نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بعد از ٤ ماه اسلحه ما هم اومد
بلد نيستم وگرنه عكساشو ميزاشتم.....

مبارکتون باشه دوست عزیزKhansariha (230)

برای گذاشتن عکس سلاحتون اول از همه باید حجم و اندازش رو مناسب اینجا درست کنی

اول روی عکس راست کلیک کن بعد گذینه edit و بعد گذینه resize رو انتخاب میکنی و تیک رو روی گذینه Pixels میزاری و اندازه رو نهایتش روی 800X600 میزاری و بعد هم سیو میکنی

بعد باید عکست رو آپلود کنی که از داخل همین سایت اون بالاKhansariha (303) انجمن یک گذینه هست به نام آپلود سنتر انجمن, وارد آپلود سنتر شو و عکست رو آپلود کن, وقتی عکس آپلود شد بهت چندتا لینک میده که شما لینک مخصوص انجمن رو کپی میکنی و اینجا پیست میکنی تمام

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-10-11 10:08 PM

با سلام خدمت دوستان
بنده امروز یک آکار اصل ترک دیدم که نو و کارنکرده بود و 7.5 میلیون قیمت آزادش بود. انشاءلله تا چهارشنبه می خرمش. زیرش کلمه آکار نوشته شده بود که در انواع غیراصل این کلمه وجود ندارد. انشاءلله عکسهاشو خواهم گذاشت.
ضمنا تفنگ در یک جعبه محکم و مشکی مخصوص اسلحه بود که با دوتا چفت درش محکم می شد. می خواستم بدانم که همه سلاحها جعبه مخصوص همراهشون هست و یا فقط بعضی ها دارند؟ ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2014-10-11 10:56 PM

با سلام
آکار های نخجیر هم من دیدم زیرشون کلمه آکار هم حک شده بود فکر نکنم فرقی نداشته باشند فقط اون ها به سفارش نخجیر هستند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-10-11 11:13 PM

(2014-10-11 10:56 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
آکار های نخجیر هم من دیدم زیرشون کلمه آکار هم حک شده بود فکر نکنم فرقی نداشته باشند فقط اون ها به سفارش نخجیر هستند.

درسته، اینم سفارش نخجیره...........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-10-11 11:28 PM

(2014-10-11 10:08 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
بنده امروز یک آکار اصل ترک دیدم که نو و کارنکرده بود و 7.5 میلیون قیمت آزادش بود. انشاءلله تا چهارشنبه می خرمش. زیرش کلمه آکار نوشته شده بود که در انواع غیراصل این کلمه وجود ندارد. انشاءلله عکسهاشو خواهم گذاشت.
ضمنا تفنگ در یک جعبه محکم و مشکی مخصوص اسلحه بود که با دوتا چفت درش محکم می شد. می خواستم بدانم که همه سلاحها جعبه مخصوص همراهشون هست و یا فقط بعضی ها دارند؟ ممنون
داداش موقع خرید یکم بیشتر بررسی کن اونا که فابریک هاردکیس دارن مال حدود ۵ سال پیش هستند و به قولی سری های اول منظور اینکه تفنگ چون مال چند سال پیش هست احتمال اینکه ازش استفاده شده باشه هست البته تفنگ مال ۲۰ سال پیش و یا بیشتر هم هست که در حد اک هست ولی به خاطر سال ساخت یکم بیشتر بررسی کنید و یا با یه شخص وارد براندازش کنید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-10-12 12:15 AM

(2014-10-11 11:28 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-10-11 10:08 PM)bettles نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت دوستان
داداش موقع خرید یکم بیشتر بررسی کن اونا که فابریک هاردکیس دارن مال حدود ۵ سال پیش هستند و به قولی سری های اول منظور اینکه تفنگ چون مال چند سال پیش هست احتمال اینکه ازش استفاده شده باشه هست البته تفنگ مال ۲۰ سال پیش و یا بیشتر هم هست که در حد اک هست ولی به خاطر سال ساخت یکم بیشتر بررسی کنید و یا با یه شخص وارد براندازش کنید.

با سپاس از راهنمایی خوب شما........... البته عرض شود که کیسش فابریک خود تفنگ نیست و فروشنده داره اشانتیون میده، در واقع در پست اول باید بهتر توضیح می دادم..... هر چند فروشنده میگه قیمت این کیس حدود 500 تومنه......راست و دروغش گردن خودش..........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-10-12 12:48 AM

خواهش میکنم
داداش اگه مال خودش نباشه باید کارتن سیاه رنگ که شماره سریال تفنگ کنارش هستو بهتون بده اگه شماره سریال روی هارد کیس باشه پس جعبش همونه و هیچی اضافی روش نگذاشته
جعبه هم اگر شبیه همونی که تو اواتار من هست باشه ۲۵۰ تومن قیمتش هست ولی اگه اون جعبه فابریک خود اکار سری اولها باشه بالای ۵۰۰ هست چون خیلی کیفیتش خوبه ولی چون تفنگ با این جعبه بوده و کارتن نداشته دیگه موقع فروش روش هست و کسی پولشو نمیگیره
بازم شما دقت کن این فروشنده ها موقع فروش چوب دستی رو تا مرز اسپرینگفیلد بالا میبرن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-10-12 12:53 PM

(2014-10-12 12:48 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خواهش میکنم
داداش اگه مال خودش نباشه باید کارتن سیاه رنگ که شماره سریال تفنگ کنارش هستو بهتون بده اگه شماره سریال روی هارد کیس باشه پس جعبش همونه و هیچی اضافی روش نگذاشته
جعبه هم اگر شبیه همونی که تو اواتار من هست باشه ۲۵۰ تومن قیمتش هست ولی اگه اون جعبه فابریک خود اکار سری اولها باشه بالای ۵۰۰ هست چون خیلی کیفیتش خوبه ولی چون تفنگ با این جعبه بوده و کارتن نداشته دیگه موقع فروش روش هست و کسی پولشو نمیگیره
بازم شما دقت کن این فروشنده ها موقع فروش چوب دستی رو تا مرز اسپرینگفیلد بالا میبرن

با سپاس مجدد از راهنمایی خوب شما............... از فروشنده پرسیدم گفت کیس مربوطه، اصل آکاره و هیچ فروشنده ای این کیس را رو تفنگ نمیده و جدا میفروشه و حداقل قیمتش 500 تومنه (البته یادم رفت که شماره سریالو چک کنم تا ببینم کیس مال خود تفنگه یا نه! ضمنا یه کاتالوگ هم توش بود......) .......... یعنی با این حرف یه منتی سر ما گذاشت که من دارم لطف می کنم و قیمت تفنگو 7 تومن برات حساب کردم و از این حرفا.......... پس با این حساب و نداشتن کارتن، پس این کیس مال خود تفنگه........
خلاصه بنده امروز با دوستم که چندین ساله تفنگ شکاری داره اعم از بلژیکی و فرانسوی و ترک (مال پدرش و پدربزرگش بوده از زمان قدیم) رفتیم و برام چکش کرد و تایید کرد که تفنگ آکه و هیچ شلیکی باش نشده و با این قیمت و شرایط می ارزه.......... الله اعلم.......... خلاصه با اجازتون ما هم تفنگو معامله کردیم و تا دو سه روز دیگه عکسهاشو براتون میذارم..........

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bettles - 2014-10-15 06:02 PM

با سلام خدمت دوستان
لینک عکس مربوط به هارد کیس در زیر آمده است. کلمه آکار هم روی هارد کیس دیده می شود. فکر کنم هارد کیس اصل آکار باشد. اگر غیر این است دوستان نظر بدهند. ممنون.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این هم سه تا عکس از آکار بنده که سفارش نخجیر است. اما نمی دونم مال چه سالیه؟؟؟........... البته چند تا شماره روی لوله است که در عکس دوم آمده...... آیا میشه از روی آنها سال ساخت را تشخیص داد؟؟؟؟؟؟؟......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2014-10-15 06:58 PM

سلام دوست عزیز ...مبارکتون باشه

فقط یک موضوعی... این فاصله بین لول و کپ واقعا هست یا توی عکس اینطور معلوم میشه

توی این تصویر به نظر میاد دستکاری شده باشه یا من اشتباه میکنم؟