شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezaff - 2014-07-24 11:45 PM

(2014-07-12 09:55 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اصفهان آکار دولتی سراغ دارم.2 ساله اکار دارم و کاملا راضی هستم.سال دیگه میزنمش به نام پدرم و یه اکار نو برا خودم میخرم.دولتیش رو 3900 میده.صحبتی که جناب* dieselpower *میکنه کاملا متینه.شما اگه کرال یا یلدیز بخری به این راحتی یا شاید اصلا نتونی براش چوک پیدا کنی و مجبوری از چوک آکار استفاده کنی.در ضمن این مارک به سه کشور آمریکا*استرلیا و فکر کنم انگلیس هم صادر میشه.تفنگی سبک وخوشدست و همچنین مقاومی هستش.تو you tube میتونی شلیک اسلاگ رمینگتون با این تفنگ رو مشاهده کنی.(رمینگتون فشنگ واقعا سنگینیه ).چرا راه دور بریم جناب *aghagoon*و *amirjoon* کاربران همین تاپیک یه کلیپ از شلیک چهارپاره با این سلاح پر کردن که در صفحات اول این تاپیک فیلمش هست.خلاصه انتخاب مناسبیه و فکر نکنید چون خودم از اینا دارم میخوام ازش تعریف کنم.Khansariha (8)

اگه سراغ داری واسه ماهم جور کن شیرنی خودتم میدم یه عمرم دعات میکنیم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - babakmzm - 2014-07-25 12:43 PM

ممنون دوستان
خبرشو حتما به شما ميدم!!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-07-25 06:15 PM

سلام آقا بابک اگه جواز موقت صادر شده برات میتونی بیشتر بهش پول ندی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-07-25 08:09 PM

(2014-07-24 11:45 PM)rezaff نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-07-12 09:55 PM)mirlohi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من اصفهان آکار دولتی سراغ دارم.2 ساله اکار دارم و کاملا راضی هستم.سال دیگه میزنمش به نام پدرم و یه اکار نو برا خودم میخرم.دولتیش رو 3900 میده.صحبتی که جناب* dieselpower *میکنه کاملا متینه.شما اگه کرال یا یلدیز بخری به این راحتی یا شاید اصلا نتونی براش چوک پیدا کنی و مجبوری از چوک آکار استفاده کنی.در ضمن این مارک به سه کشور آمریکا*استرلیا و فکر کنم انگلیس هم صادر میشه.تفنگی سبک وخوشدست و همچنین مقاومی هستش.تو you tube میتونی شلیک اسلاگ رمینگتون با این تفنگ رو مشاهده کنی.(رمینگتون فشنگ واقعا سنگینیه ).چرا راه دور بریم جناب *aghagoon*و *amirjoon* کاربران همین تاپیک یه کلیپ از شلیک چهارپاره با این سلاح پر کردن که در صفحات اول این تاپیک فیلمش هست.خلاصه انتخاب مناسبیه و فکر نکنید چون خودم از اینا دارم میخوام ازش تعریف کنم.Khansariha (8)

اگه سراغ داری واسه ماهم جور کن شیرنی خودتم میدم یه عمرم دعات میکنیم

قربونت داداش این حرفا چیه؟؟؟؟ببین دوست عزیز یه سری از بحث ها وجود داره که مثلا اگه من برم به فلان اسلحه فروش اشنا بگم یکی از رفقا آکار دولتی میخواد اون وقت طرف میگه حالا بیا و دوستی کن طرف میخواد از اشنایی سو استفاده کنه.ولی خدا وکیلی اگه بهش بگم رفیقم یه آکار با قیمت ازاد میخواد کلی سرو دست میشکنه و چاخان میکنه و .......اگه این حرفا نبود خوب میشدKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - farkhan - 2014-08-04 02:53 PM

دو روز پیش برای اولین بار با سلاحم(دولول آکار) شلیک کردم
بسیار خوش دست بود و دقیق
هدف حدود 50 متری رو به راحتی میشد زد
در مقایسه با سلاح اسکار همه به خوش دستی و دقت این سلاح اذعان داشتند....

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - sasad - 2014-08-18 05:48 PM

سلام و عرض ادب خدمت همه اساتيد.
بالاخره بعد از كش و قوس فراوان و اقدام براي ثبت نام صياد 2، يه آكار به قيمت 6.5 ميليون نصيب ما شد.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[تصویر: 14083711881.jpg]
به گفته فروشنده بسيار كم كار هست. سخت خم شدن لوله رو هم گواه اين مدعي گرفت.
حالا به يه مشكل برخورد كردم :
حدود يك سانت خم شدن نهايي ديگه خيلي سخت انجام ميشه و اين باعث ميشه فشنگ گذاري يا بيرون پريدن پوكه تو لول پايين با مشكل انجام بشه.
بدون بچه قنداق لوله راحت خم و راست ميشه و با بستن بچه قنداق اين مشكل پيدا ميشه.
اساتيد اگر با عكس راهنماييم كنن ممنون ميشم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shekari - 2014-08-18 09:13 PM

دوستان سلام.من میخواستم دولول اکار بخرم و کل مطالب مربوط به این بخش رو خوندم. فقط به خاطر چند تا سوال تو خریدش شک کردم که دوست دارم دوستانی که این تفنگ رو دارند از روی واقعیت و بدون هیچ تعصبی جواب بدن.1-میخواستم بدونم ایا لول پایین این تفنگ واقعا پایین میزنه؟2-میخواستم بدونم تا حالا برای کسی پیش اومده که دوتا لول با هم شلیک بشه؟اگه اره چاره هم داره؟3-لوله تفنگ از لحاظ شلیک فشنگ های قوی و چهار پاره چطوره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-08-18 09:27 PM

داداش در مورد ته کشیدن لول پایین یه زمانی بحث زیاد بود و تست هم زیاد خیلی نیمخوام ادامه بدم ولی نتیجه گیری ما این بود که خیلی زیاد بسته به تیرانداز داره مثلا یکی دوستان با لول بالا خوب میزد و با لول پایین که میزد ته میکشید من که میزدم لول بالا باند میکرد و لول پایین خوب میزد با چند تا اکار این مساله رو تست کردیم
در جفت لول شلیک کردن واسه من پیش نیومده ولی دیدم برای دوستان که اکار دارن پیش بیاد تنیجه این قضیه هم این بود که اگر موقع شلیک تفنگ محکم کنترل نشه و لگد زیاد باشه ممکنه اینجور بشه
لول اکار هم واسه زدن هر نوع فشنگ و چهار پاره دوام میاره ولی خوب هر چی از تفنگ بهتر نگهداری کنین همونقدر سالمتر میمونه
در اخر دوست عزیز تفنگهایی هم هست که هیچکدوم از این مشکلات را در هیچ حالتی نداشته باشه ولی یا تو ایران نیست و یا اگر هست قیمتش 4 تا اکار میشه و در نهایت با این قیمت بهترین انتخاب اکار هست و تفنگهای خیلی بهتر از اکار زیاده ولی با قیمت خودش

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهنورد - 2014-08-18 11:41 PM

(2014-08-18 05:48 PM)sasad نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
...................
حدود يك سانت خم شدن نهايي ديگه خيلي سخت انجام ميشه و اين باعث ميشه فشنگ گذاري يا بيرون پريدن پوكه تو لول پايين با مشكل انجام بشه.
با سلام:
دوست عزیز احتمالا تفنگ شما ایرادی داره و باید مشکلش رو پیدا کرد . نو بودن و چفت بودن قطعات حدی داره و بیشتر از اون نشونه ایرادی در کار میتونه باشه . این ایراد از کثیفی بیش از حد و سفت شدن حاک و روغن یا گریس در داخل کپ میتونه باشه تا آسیبهای جدی . با باز کردن کپ از قنداق میتونید هم اسلحه رو نظافت کنید هم از علت این سفتی مطلع بشید . موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amirsalaramirsalar - 2014-08-19 10:38 AM

جناب آقای شکاری اگه تمام ایراداتی که گفتی این تفنگ داشته باشه به نظر بنده با 6الی 7 میلیون تفنگ خوبیه ولی اگه میخواهی تفنگ عالی داشته باشی باید خیلی بیشتر ازاینها هزینه کنی