شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - peymanL - 2014-07-05 11:37 PM

سلام دوستان
لکه های روی کپ با جلاسنج که برای پاک کردن نقره استفاده میشه پاک میشن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2014-07-09 12:36 PM

سلام دوستان این چوک های افزاینده طول لول اکار چه طوری هستند چیز بدرد بخوری هستند یا نه قیمتشون چنده تو بازار
بعدش اگه زمانی لازم شد از چهار پاره استفاده کنیم از چوک شماره چند استفاده بشه بهتره چوک های اسلحه من یکی دو خط داره دیگره سه خط ،میشه با اینها شلیک کرد یانه
اگه اطلاعات بیشتری هست که من تازه کار باید بدونم لطف کنیم بفرمائین ما رو بی نصیب نذارین Khansariha (48)Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - akhahir - 2014-07-09 02:21 PM

(2014-07-09 12:36 PM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان این چوک های افزاینده طول لول اکار چه طوری هستند چیز بدرد بخوری هستند یا نه قیمتشون چنده تو بازار
بعدش اگه زمانی لازم شد از چهار پاره استفاده کنیم از چوک شماره چند استفاده بشه بهتره چوک های اسلحه من یکی دو خط داره دیگره سه خط ،میشه با اینها شلیک کرد یانه
اگه اطلاعات بیشتری هست که من تازه کار باید بدونم لطف کنیم بفرمائین ما رو بی نصیب نذارین Khansariha (48)Khansariha (8)

توی دفترچه سلاحتون راجع به نوع چوک اطلاعات کامل رو داده برای چهار پاره بهتره از چوک
Cylinder
استفاده بشه ولی در کل برای مدلهای جدید تفنگهای ترکیه ای شلیک چهار پاره توصیه نیمشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-07-09 08:11 PM

تو کاتالوگ آکار نوشته شلیک اسلاگ اکیدا ممنوع ولی از زدن چهارپاره چیزی ننوشته پس با چوک 6 خط(سیلندر) و با فشنگ فابریک با خیال راحت چهارپاره بزن.البته لول پایین از لول بالا گشاد تره و با لول پایین بزنی بهتره
Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-07-09 08:49 PM

(2014-07-09 12:36 PM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش اون چوکهای اکسترنال موثره ولی نه خیلی ولی بازم اگه قراره چوک تهیه کنید از همین اکسترنال ها بخرید و سیلندر را واسه چهارپاره استفاده کنید
اگه میخوای محسوس بهتر بشه افزایش لول ۱۰ سانتی هست که میتونید تهیه کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-07-09 09:00 PM

بعضی از این لول بلند کن ها چوک خور هستن.حالا بیا و 2 تا 10 سانت سرهم کن و یه چوک فول ببند رو لول بلند کن آخری وای پسر چی میشهKhansariha (48) تا 200 متر رو هم شاید بزنهKhansariha (214) نظرتون چیه؟؟؟؟Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-07-09 09:11 PM

نه داداش من دقیقا همینجوری دارم ولی در نهایت اندازه ۱۰ متر پترنو جلو میبره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezafat - 2014-07-11 11:32 PM

سلام دوستان
میخواستم بدونم این سلاح نوش توی بازار گیر میاد؟!
قیمتش الان با جواز چند در میاد؟!
بین این سلاح و کرال کدوم رو پیشنهاد میدین؟!
با تشکر فراووووووووووووونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-07-11 11:49 PM

داداش همین تاپیک رو از اول تا همینجا بخونی صددرصد اکار انتخاب میکنی دودل نباش صددرصد اکار نه فقط به خاطر کیفیت بلکه مثل پراید هست کل قطعات و لوازمش به راحتی گیر میاد و توی این چند سالی که اومده جوابشو کامل پس داده
قیمت هم حدود۷ واسه اک یا در حد اک
البته اک که دیگه سهمیه نمیدن مگر اینکه کسی خریده باشه و استفاده نکرده باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezafat - 2014-07-12 12:43 AM

(2014-07-11 11:49 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
داداش همین تاپیک رو از اول تا همینجا بخونی صددرصد اکار انتخاب میکنی دودل نباش صددرصد اکار نه فقط به خاطر کیفیت بلکه مثل پراید هست کل قطعات و لوازمش به راحتی گیر میاد و توی این چند سالی که اومده جوابشو کامل پس داده
قیمت هم حدود۷ واسه اک یا در حد اک
البته اک که دیگه سهمیه نمیدن مگر اینکه کسی خریده باشه و استفاده نکرده باشه

مرسی داداش دو دل بودم ولی حالا دیگه مطمعن شدم ولی منکه شانس ندارم همینکه خواستم بخرم آک و سهمیش ول شد!Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (368)Khansariha (21)Khansariha (21)
بازم مرسی از راهنماییتKhansariha (8)Khansariha (8)