شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-06-20 03:47 PM

(2014-06-19 10:08 PM)samani نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
عزیزان جهت اطلاع عرض کنم من حدود چند ماه هست دنبال خرید اسلحه ام جدیدا قیمتها کاهش پیدا کرده حالا بماند واسه چی شاید دلیلش اسلحه زیاد و اشباع بازار باشه و اینکه شکار هم ممنوع شده
بهرحال خواستم بگم یموقع گرون نخرید الان اکار 6 تومان تا 6.500 و بایکال از 9 تا 11 میدن اگه خدا بخواد تا یکی دو هفته دیگه یدونه معامله میکنیم
موفق باشید
داداش من هفته ای یه بار اسلحه فروشی هستم چی کاهش پیدا کرده من که هر روز میبینم داره گرون میشه اشباع بازار هم که برعکسه تا پارسال هم میشد اسلحه دولتی خرید الان امسال من هفته ای یه بار میرم واسه یکی از دوستان همین انجمن یدونه پیش خرید کنم واسه ۶ ماه دیگه هنوز موفق نشدم بنده خدا پولشم حاضره که به اسلحه فروش بده تا ۶ ماه دیگه بهش بده هنوز نشده منم شرمنده این دوستمون شدم. فشنگ زپرتی که دولتیش بشه ۱۸۰۰ دیگه تکلیف تفنگ معلومه از همه اینا که بگذریم چی ارزون شده که تفنگ بشه توی یک ماه گذشته چنان بازار خوابیده و رکود داره که حد نداره تازه تو این رکود من ۱ ماهه منتظرم مواد اولیه واسه کار خودم کمی بیاد پایین یه ریال افت نکرده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2014-06-21 04:19 PM

سلام امروز محیط زیست بودم یکی از دوستان اونجا گفت که هنوزشکار ممنوع نشده ویه شایعه است پس اسلحه ارزون نمیشه /یاحق

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-06-21 05:23 PM

سلام
الان یه مدته بازار اسلحه راکده به همین خاطر بعضی از اسلحه فروشا گاها به قیمت پایین تر از چیزی که قبلا اعلام کردن حاضر به فروش میشن .نمونه اش اسلحه ای که ۱۵قبلا قیمت داده بود پایین هم نمیومد ۱۲.۶فروخت اگه بخواید الان به قیمت میشه از بعضیا خرید .البته خدا رو شکر همه اخر انصافن میخوای بفروشی میگن این تفنگت اشغاله بندازش تو جوب حالا وقتی خریداری ۱۰۰درصد میکشن روش میگن اینو تو بیابون ولش کن خودش شکار میزنه. ولی در کل مقصر خودمونیم که گرون میخریم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - سنگک - 2014-06-22 02:07 PM

با سلام خدمت سروران گرامی.دوست عزیز درست هست که پنیر-ماست یا یخچال فریزر یا ماشین لند کروزر گران شده.ولی با اینحال اگر قیمت مثلا همان ماشین به دلار را ضربدر قیمت دلار در کشور کرده بعد بعلاوه درصد گمرکی نسبتا بالا کنید یک قیمتی میشود اگر چه بالا هست باز قابل محاسبه هست.ولی دوست خوبم اگر قیمت یک پنج تیر برتا را درسایت همان شرکت ببینید با همین دلار و ارزش ریال و عوارض گمرکی.(((هزار سال هم 45 میلیون تومان نمیشود.))).در شیراز قیمت پنج تیر برتا آکبند 45 میلیون هست.پس همینطو.ر که میبینید قیمت اسلحه فوق کاذب هست. اگر در طولانی مدت عامل و یا علتی سبب افت بازار اسلحه شود مطمئن باشید قیمت اسلحه بیش از انکه فکر میکنید افت میکند.البته ناگفته نماند برای شخصی که عاشق شکار هست فرقی هم نمیکند چون قصد فروش سلاحش را چه 1 ریال چه 1 میلیارد ندارد.و اگر ارزان بفروشد ارزان هم میخرد و بلعکس.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-06-22 06:09 PM

دوست عزیز بحث منم همینه قیمت تو کشور ما با هیچ منطقی سازگار نیست به خاطر محدودیت ها که هست و البته بازار اسلحه اینجا به هیچ بازاری ربطی نداره ونمیشه مقایسه کرد .وگرنه یه اسلحه ۶۰۰دلاری چه جوری ۱۳میلیون میشه؟پس دنبال دلیل نباشید فقط بعضی وقتا به خاطر وفور یه نوع اسلحه خاص یا رکود بازار و نیاز اسلحه فروشا به پول نقد ممکنه قیمتیو که خودشون گذاشتن بشکنن.شاید اگه بایکال هم به اندازه اکار پیدا میشد یه قیمت داشتن.یا اگه تک نخجیر کم گیر میومد قیمتش ۵میلیون میشد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-06-23 09:17 PM

دوست عزیز حرف شما رو همه قبول دارن.ولی توی ایران اگه قیمتا اینقدر بیاد پایین اون وقت وای به حال محیط زیستKhansariha (367)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - seasonhunt - 2014-06-23 09:21 PM

(2014-06-22 06:09 PM)mehdirkh نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بحث منم همینه قیمت تو کشور ما با هیچ منطقی سازگار نیست به خاطر محدودیت ها که هست و البته بازار اسلحه اینجا به هیچ بازاری ربطی نداره ونمیشه مقایسه کرد .وگرنه یه اسلحه ۶۰۰دلاری چه جوری ۱۳میلیون میشه؟پس دنبال دلیل نباشید فقط بعضی وقتا به خاطر وفور یه نوع اسلحه خاص یا رکود بازار و نیاز اسلحه فروشا به پول نقد ممکنه قیمتیو که خودشون گذاشتن بشکنن.شاید اگه بایکال هم به اندازه اکار پیدا میشد یه قیمت داشتن.یا اگه تک نخجیر کم گیر میومد قیمتش ۵میلیون میشد
هیچ وقت الکی اسلحه 600 دلاری نمیشه 13 میلیون 100 دلیل داره یا به تعداد محدود وارد شده یا در درسر واردات داشته یا مدل قدیمی و ارزشمندی بوده یا در ایران اصلا این سلاح نبوده یا ............

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2014-06-27 06:11 AM

سلام به دوستان اخرش دلمون رو زدیم به دریا یه اکار بستوندیم
خشک 8 ناقابل ،200 ساکش باهم8200Khansariha (214)Khansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2014-06-27 07:29 AM

آقا مبارك باشه ماشه اش براتون بچكه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2014-06-28 04:43 PM

سلام راستی دوستان بعلت بعضی از مشکلات هنوز موفق نشدم اسلحه رو تحویل اسلحه مهمات بدم(طرف رفته مرخصی) البته با فروشنده جساب کردم و فاکتور صادر شده می خوام بدونم اسلحه رو تحویل بدم باز به طور موقت تا زمان صدور مجوز حمل تحویل خودمه تا نه از من میگیرنش تا اون زمان Khansariha (226) چی میشه سرنوشتشKhansariha (172)