شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2014-05-29 05:27 PM

دوستان جدیدا یکی از اقوام اکار خریده مجوز ترک ،سلاح تحویل گرفته بود اورد من دیدم قلع سرلوله یک طرفش نبود.این موضوع در تیراندازی خطر نداره؟ برای درست کردنش بهترین روش رو چی پیشنهاد میدید؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-05-29 08:11 PM

نه دوست عزیزی این تیکه قلع یا هرچیز دیگه فقط مانع ورود گرد وخاک والبته رطوبت واجسام خارجی به فضای بین دو لول میشه و هیچ ربطی به ایمنی اسلحه نداره .لول ها توسط دوتا تسمه بهم متصل میشن .اینو شما میتونی با چسب دوقلو هم پر کنی فقط در حدی که کیپ بشه . در ضمن امتحان کن ببین لول پایین پایین نمیزنه من یه اکار ماشه طلایی و 2تا اکار دیگه رو تست کردم لول پاینشون پایین میزد به همین خاطر کلا قید اکارو زدم یه دولول بایکال سوار دو ماشه چوک ثابت تمیز البته از لحاظ فنی چون یه خورده رنگ روش رفته گرفتم ،اگه مشکله اکار نبود حتما اکار میگرفتم
در ضمن مبارک باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - trap - 2014-05-31 10:25 AM

دوستان ببخشید چندتا سوال
1.نیازی به باز کردن و روغنکاری و تنظیف چوکهای آکار هست؟ اگه آره با چه روغنی؟
2.من اسلحه ام آکبنده و تقریبا 30 تا شلیک داشتم تا حالا چوکها رو باز نکردم اصلا نیازی به باز کردن هست؟
3.هرچندتا شلیک چوک رو باز کنم؟
4.اگه دوستان لطف کنن نحوه باز و بست کردن چوک رو بگن که خیلی خیلی ممنون میشمKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-05-31 12:02 PM

چوکو همینطور هم که روی کاره میتونید تمیز کنید معمولا چون تنگتر از بقیه لول هست بیشتر سرب روی بدنش میشینه با همون روغنهای مخصوص سلاح تمیز میشه و اگر زیاد بود روغن مخصوص هم واسه سرب و باروت زدایی هست
خود چوک هر چند وقت یکبار باز بشه و رزوه هاش کمی روغنکاری بشه و بعد ببندین خیلی بهتره چون باز نشه خیلی سفت میشه اگر برای اولین بار باز میکنید احتمال زیاد پلیسه روی رزوه های چوک و رزوه های خود لول هم هست اونا رو هم تمیز کنید
برای باز کردن هم اچار مخصوص تو خود جعبه هست به چپ باز میشه و به راست هم بسته میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2014-06-19 07:28 AM

سلام دوستان الان :قیمت سلاح اکار اکبند ازاد تو بازار چنده Khansariha (48)Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mrysamtehrani - 2014-06-19 01:26 PM

باسلام .طرفهای ما در خراسان شمالی و رضوی اکار خشک دیروز قیمت گرفتم بین 7200تا7800 فی میخوره .شاهین هم 6500تا 7000 .منم میخوام نخجیرم رو بدم اکار بگیرم .یکسال باید از تاریخ جوازم بگذره که درخواست تبدیل به احسن بدم .خداییش اکار خیلی خوشدسته.البته نا گفته نماند که نخجیرم بد نیست من که خیلی راضیم ازش .اما برا هوا زنی باید تیر انداز حرفه ای باشی چون خیلی جمع زنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2014-06-19 09:59 PM

(2014-06-19 07:28 AM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان الان :قیمت سلاح اکار اکبند ازاد تو بازار چنده Khansariha (48)Khansariha (256)

سلام
٦٩٠٠ آمار دارم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ab-ba - 2014-06-19 10:04 PM

(2014-06-19 09:59 PM)EPHSA نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2014-06-19 07:28 AM)ab-ba نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام
٦٩٠٠ آمار دارم.

پس اینجا زاهدان 8300 کمتر نمیدن البته فروشگاه ، این قدر قیمتها فرق میکننمKhansariha (226)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - samani - 2014-06-19 10:08 PM

عزیزان جهت اطلاع عرض کنم من حدود چند ماه هست دنبال خرید اسلحه ام جدیدا قیمتها کاهش پیدا کرده حالا بماند واسه چی شاید دلیلش اسلحه زیاد و اشباع بازار باشه و اینکه شکار هم ممنوع شده
بهرحال خواستم بگم یموقع گرون نخرید الان اکار 6 تومان تا 6.500 و بایکال از 9 تا 11 میدن اگه خدا بخواد تا یکی دو هفته دیگه یدونه معامله میکنیم
موفق باشید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - masoudsalamat - 2014-06-20 02:38 PM

این قیمت شاهین هم نیست اهواز آکار 8 تومنه اگر این قیمت سراغ دارین معطل نکنید