شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseindiana - 2014-03-19 04:29 PM

(2014-03-19 08:07 AM)asman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام حسین جان اگه دقت کرده باشی جناب میرلوحی سرنخو دستتون داده(مشکل از ضامن انتخاب لول هستش)
پس خودتون بادقت زیاد کپ رو بازکنید ویه نگاهی به لوازم واهرمهای کپ بندازید درضمن مفاصل رو گریس کاری کنید انشاالله درست میشه/یاحق

سلام
متشکرم جناب آسمان
موفق باشید.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2014-03-21 01:58 AM

(2014-03-21 12:41 AM)Bahramian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
امکانش هست که بفرمایید که طول لوله اکار چقدره؟
71 سانت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aliabasian - 2014-04-03 12:02 AM

سلام به همه اساتید
.من از نظرات و تجربیات مفید شما استفاده کردم و از همه ممنونم
یه سوال داشتم تفنگ آکار من با اینکه 2ماهه خریدمش و دوسه بار بیشتر شلیک نکردم روی کپ لکه های سیاه افتاده و پاک نمیشه اسپری هم زدم نرفت
چیکار کنم لک کپ رفع بشه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2014-04-03 12:38 AM

(2014-04-03 12:02 AM)aliabasian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید
یه سوال داشتم تفنگ آکار من با اینکه 2ماهه خریدمش و دوسه بار بیشتر شلیک نکردم روی کپ لکه های سیاه افتاده و پاک نمیشه اسپری هم زدم نرفت
چیکار کنم لک کپ رفع بشه؟

دوست عزیز اون لکه ها به مرور زمان پاک میشه شما چندبار شکار برید حله

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2014-04-03 11:40 AM

(2014-04-03 12:02 AM)aliabasian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه اساتید
چیکار کنم لک کپ رفع بشه؟
سلام دوست عزیز اون لکه ها به احتمال زیاد بخاطر عرق دست ایجاد شده وبا کمی جلاسنج مثل روز اول سفید میشه.کمی جلا سنج بزن وبا پنبه حسابی تمییز کن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-04-03 09:35 PM

کسی تا حالا دو لول اکار ماشه طلاییو از نزدیک زیارت کرده؟ چه فرقی با نوع معمولیش داره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-04-04 12:50 AM

عزیز من اون آکار نیست.آتا هستشKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-04-04 08:21 PM

سلام
راستش خودم تاحالا اکار ماشه طلایی ندیده بودم و نشنیدم کسی هم بگه دارم.ولی طرف اسلحه فروشه یعنی اکار واتا رو از هم تشخیص نمیده؟ اتا شکل قنداق وبچه قنداقش فرق داره وفکر کنم جای بند هم خودش داشته باشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mehdirkh - 2014-04-08 09:10 PM

امروز با طی مسافت رفت برگشت ۱۷۰کیلومتری رفتم دولول اکار ماشه طلاییو دیدم هیچ فرقی با بقیه نداشت فقط ماشه ش طلایی بود.القصه رفتیم اطراف شهر یه دیواره سنگی پیدا کردیم سه نفری هر کدوم سه تا شلیک انجام دادیم با لول بالا هر نفر یه شلیک وبا لول پایین هر نفر دو تا.با فشنگ شاهین و استرلینگ ..حیفه فشنگای نازنین و مسافت طی شده
سرتون درد نیارم .ظاهرش خوب بود ولی بعد از شلیک با لول بالا که انصافا عالی میزد نوبت لول پایین شد که اول خودم شلیک کردم و متاسفانه پایین زد. دوستان گفتن دستت تکون خورده دوباره شلیک و باز همان نتیجه,بعد از شلیک دوستام دیگه هممون قانع شدیم که لول پایین ته میکشه وعطایش را به لقایش بخشیدیم دس از پا درازتر برگشتیم وکلا دیگه سراغ اکار نمیرم .واقعا چرا اینجورین‏?‏یکی از همین دوستام یه دولول سردار داره که به قول خودش دو تا لولش عین هم میزنه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-04-13 04:54 PM

دوستان بنده یه پترن در فاصله 60 متر گرفتم با لول پایین و چوک فول.اصلا پایین نزد.تصاویرشو به زودی میزارمKhansariha (8)