شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2014-03-08 10:18 PM

(2014-03-08 09:20 PM)koromid نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به همه من یک دولول سوار ترک دارم که متاسفانه ضامن اسلحه هنگام شکار افتاد تو دریا کسی میتونه راهنمایم بکنه که از کجا میتونم تهیه کنم یک ضامن جدید

سلام به همه من یک دولول سوار ترک دارم که متاسفانه ضامن اسلحه هنگام شکار افتاد تو دریا کسی میتونه راهنمایم بکنه که از کجا میتونم تهیه کنم یک ضامن جدید

سلام
اگر اسلحه شما آكار هستش ميتونيد به خدمات پس از فروش سازمان اسلحه مهمات مراجعه كنيد چون قطعات آكار و شاهين دقيقا مثل هم هستند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2014-03-09 12:46 PM

دوستان مدتهابود تصمیم داشتم دستی به قنداق اکار بکشم .بچه قنداق برای دست من مناسب نبود وکمی کلفت بود .قنداق وبچه قنداق حسابی تراش دادم وبچه قنداق دوباره اج زدم .فکرمیکنم نزدیک به150گرم قنداق وبچه قنداق سبک شده باشه .شرایط فعلی اینطوریه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

انشااله تموم کار شد برای دوستان عکس میزارمKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - amin.faraji - 2014-03-09 01:04 PM

پاشنه قنداق رو یکم شیبشو بیشتر کنین زیباتر میشه. در مورد اج زدن یکم توضیح بدین که برای شما کجا انجام دادن و چقد هزینه برداشت ممنون. رنگ قنداقم به دست همون رنگ کار قنداق بولپاپتون بسپارید که خیلی زیبا درش اورده بودKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - رضا قلعه قافی - 2014-03-09 03:07 PM

(2014-03-09 01:04 PM)amin.faraji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
پاشنه قنداق رو یکم شیبشو بیشتر کنین زیباتر میشه. در مورد اج زدن یکم توضیح بدین که برای شما کجا انجام دادن و چقد هزینه برداشت ممنون. رنگ قنداقم به دست همون رنگ کار قنداق بولپاپتون بسپارید که خیلی زیبا درش اورده بودKhansariha (8)
اج قنداق ها رو دوستم تفننی میزنه وازمن هزینه نمیگیره .(اج زدن یک سری ابزار مخصوص به خودش داره که اگر تهیه بشه انجام کارش زیاد سخت نیست)برای پاشنه قنداق برنامه داریم که سرفرصت روش کارکنیم .رنگ قنداق هم کارهمین دوستمه ،باتوجه به نقش بیشتراین چوب انتظار داریم بهتربشه .تااخرکار سلاح نزدیک به200گرم سبک میشه که این خیلی توهوازنی اهمیت داره .چوب قنداق اکار واقعا چوب عالی هست وخیلی میشه روش کارکرد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bastami - 2014-03-11 11:15 PM

.. سلام دوستان من شنیدم دو لول آکار دو ماشه هم هست این نکته صحت داره؟اگه صحت داره مدل تک ماشه بهتره یا دو ماشه؟ آخه من شنیدم دو ماشه برای شکار بهتره... با سپاس فراوان
Khansariha (8)
Khansariha (48)
Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2014-03-11 11:34 PM

اره به نظر منم دو ماشه بهتره ولی اکار دو ماشه نیست شاید کارخونه تولید کنه که من نمیدونم ولی تو ایران نیست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bastami - 2014-03-11 11:42 PM

(2014-03-11 11:34 PM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اره به نظر منم دو ماشه بهتره ولی اکار دو ماشه نیست شاید کارخونه تولید کنه که من نمیدونم ولی تو ایران نیست

والا منم از یه نفر شاغل توی اسلحه مهمات شنیدم،میخواستم ببینم کسی دیده یا نه؟اگه دیده از تک ماشه بهتره یا خیر؟
با تشککککککرKhansariha (48)
Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2014-03-12 12:47 AM

(2014-03-11 11:15 PM)bastami نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
.. سلام دوستان من شنیدم دو لول آکار دو ماشه هم هست این نکته صحت داره؟اگه صحت داره مدل تک ماشه بهتره یا دو ماشه؟ آخه من شنیدم دو ماشه برای شکار بهتره... با سپاس فراوان
Khansariha (8)
Khansariha (48)
Khansariha (256)

اون احتمالا آتا هست كه دو ماشه و خيلي به آكار شبيه است

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mirlohi - 2014-03-12 10:37 PM

رضا جان آتا نیست.بنده آکار 2 ماشه دیدم.همون کپ و همون مارک.توی ایران بسیار کمه.یکم لول اون کوتاه تر از آکار تک ماشه هستش.ولی آتا همین طور که فرمودید خیلی شبیه آکاره مخصوصا مدل 2 ماشه اونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bastami - 2014-03-13 12:35 AM

دوست گرامی جناب میرلوحی با تشکر به نظر شما آکار دو ماشه بهتره یا تک ماشه؟
البته اگه دلایلش رو هم بفرمایید ممنون میشمKhansariha (48)
Khansariha (256)