شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2013-12-14 11:37 PM

سلام خدمت دوستان گلم
امروز با كمال تعجب جوازم بعد از دقيقا دوماه آمد درب منزل من هم با خوشحالي تمام پاكت را باز كردم و آماده شدم كه برم اسلحه را تحويل بگيرم از درب منزل بيرون نرفته بودم كه ديدم شماره شناسنامه روي جواز اشتباهه بعد از اون همه خوشحالي براي زود آمدن جواز كلي ضد حال خوردم حالا بايد برم تحويل بدم دوباره چند ماه صبر كنم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2013-12-16 12:43 PM

سلام دوستان
امروز رفتم اسلحه مهمات کارشناس گفت شماره شناسنامه مهم نیست و مهم کد ملیه!!!
خلاصه اسلحه را گرفتم و رفتم کارت محیط زیست هم گرفتم و افتادم دنبال مهمات که به صورت کاملا شانسی سهمیه مهمات پیدا کردمKhansariha (219) 100تا سهمیه شاهین شماره 5گرفتم 50 تا هم آزاد گرفتم...
کسی اگر هنوز موفق به گرفتن سهمیه نشده بگه آدرس بدم بره بگیره تا تموم نشده...

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-12-16 07:22 PM

سلام رفیق مبارکت باشه خوب اسلحه ای گرفتی من هر وقت شکار میرم حتما" با اسلحم که خیلی خوش دسته ی دونه کبک و حتما میزنم من ازش خیلی راضی ام . راستی آدرس اسلحه فروشی رو برای فشنگ به من بده چون تا الان موفق نشدم بگیرم شماره 1 و 2 شاهین میخوام

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2013-12-16 11:25 PM

(2013-12-16 07:22 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام رفیق مبارکت باشه خوب اسلحه ای گرفتی من هر وقت شکار میرم حتما" با اسلحم که خیلی خوش دسته ی دونه کبک و حتما میزنم من ازش خیلی راضی ام . راستی آدرس اسلحه فروشی رو برای فشنگ به من بده چون تا الان موفق نشدم بگیرم شماره 1 و 2 شاهین میخوام
سلام
براتون پ خ دادم...

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Zaman - 2013-12-19 12:13 AM

مدارک رو بردم اداره سلاح و مهمات و جواز موقت سه ماه رو گرفتم. اسلحه رو تحویل گرفتم اوردم خونه.
فقط دو تا چوک روی خود سلاح بسته شده (2 خط و 3 خط) و چوک دیگه ای همراهش نیست. کلا همینطوره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Amiraliv - 2013-12-19 12:38 AM

اگه اشتباه نكنم يك چوك سيلندر ٤ يا ٥ خط هم بايد روش باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2013-12-19 08:34 AM

(2013-12-19 12:13 AM)Zaman نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مدارک رو بردم اداره سلاح و مهمات و جواز موقت سه ماه رو گرفتم. اسلحه رو تحویل گرفتم اوردم خونه.
فقط دو تا چوک روی خود سلاح بسته شده (2 خط و 3 خط) و چوک دیگه ای همراهش نیست. کلا همینطوره؟

سلام دوست عزيز
دقيقا همين دوتا چوك كه گفتيد به همراه آچار مخصوص بايد روي اسلحه باشه و هيچ چوك ديگه اي داخل جعبه اسلحه وجود نداره.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - soheilabou - 2013-12-20 01:20 PM

سلام خدمت اساتید بزرگ...
می خواستم تفاوت بین اسلحه شکاری و تراپ رو بدونم؟؟؟؟؟؟ تفاوت کاربردیشون چیه؟؟
ایا تفنگ تراپ نسبت به شکاری ها برای شکار کمی و کاستی دارن؟؟؟؟
ممنونKhansariha (48)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royall - 2013-12-22 03:10 AM

(2013-12-20 01:20 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید بزرگ...
ممنونKhansariha (48)
سلام دوست من
1/تفاوت کاربردیشون چیه؟؟
تفاوت کاربردی شون دقیقا تو اینه که اسلحه های شکاری نسبت به سلاح های تراپ مقاوم تر طراحی میشن تا توان شلیک 4 پاره ها و اسلاگ رو داشته باشن ولی اصولا سلاح های تراپ بیشتر برای شلیک فشنگ های تراپ ساخته میشن و البته اسلحه ی تراپ ساخته شده تا تعداد زیادی فشنگ رو در یک وعده ی تیراندازی شلیک کنه و در کمترین زمان ممکن خنک بشه ولی اسلحه ی شکاری شلیک های کم ولی قدرتی رو به همراه داره.
2/ایا تفنگ تراپ نسبت به شکاری ها برای شکار کمی و کاستی دارن؟؟؟؟
طول لوله ی سلاح های استاندارد تراپ و مسابقاتی بلند تر از سلاح های شکاری هستش و میشه این مشکل رو باچوک های اکسترنال حل کرد.
**همه موارد بالا اصول استفاده از سلاح ها بود که تو ایران خیلی رعایت نمیشن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - soheilabou - 2013-12-24 12:25 AM

(2013-12-22 03:10 AM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-12-20 01:20 PM)soheilabou نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید بزرگ...
ممنونKhansariha (48)
سلام دوست من
1/تفاوت کاربردیشون چیه؟؟
تفاوت کاربردی شون دقیقا تو اینه که اسلحه های شکاری نسبت به سلاح های تراپ مقاوم تر طراحی میشن تا توان شلیک 4 پاره ها و اسلاگ رو داشته باشن ولی اصولا سلاح های تراپ بیشتر برای شلیک فشنگ های تراپ ساخته میشن و البته اسلحه ی تراپ ساخته شده تا تعداد زیادی فشنگ رو در یک وعده ی تیراندازی شلیک کنه و در کمترین زمان ممکن خنک بشه ولی اسلحه ی شکاری شلیک های کم ولی قدرتی رو به همراه داره.
2/ایا تفنگ تراپ نسبت به شکاری ها برای شکار کمی و کاستی دارن؟؟؟؟
طول لوله ی سلاح های استاندارد تراپ و مسابقاتی بلند تر از سلاح های شکاری هستش و میشه این مشکل رو باچوک های اکسترنال حل کرد.
**همه موارد بالا اصول استفاده از سلاح ها بود که تو ایران خیلی رعایت نمیشن.

دوست عزیز خیلی ممنون از پاسختون .....
البته این نقل قول میزارم تا اینو بگم که فکر کنم برای تشکر کردن بهترین گزینه همون علامت تشکر زیر پاسخ های دوستان هست... بارها شده تو تاپیک های مختلف که بحث کارشناسیه دیدم که استادی 1 مطلبی ارائه میده و دوستان به جای جلوگیری از شلوغ کردن تاپیک و استفاده از گزینه ی تشکر میان از نقل قول استفاده میکنن... [/color] .... بنده الان 7 ماهه عضو سایتم ولی هنوز تازه واردم :):) ممنون از همه ی دوستان زحمت کش[/b]