شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hamednike - 2011-12-17 12:03 AM

دوست عزیز اونطور که در سایت خود اسلحه نوشته کپ این سلاح از آلمینیوم هستشKhansariha (399)
جهت اطمینان سایت سلاح رو می زارم تا اهل فن بهتر منو راهنمایی کنن
:khansariha (367):www.torunarms.com/Urunler.aspx?cid=2&id=203
در ضمن با توجه به شناخت من از مارک سلاح کارخانهtorunسلاحههای خودشو صادر میکنه و داخل کشور ترکیه به ندرت توزیع میکنه که این هم نشان از کیفیت برتر اون دارهKhansariha (214)نه به اندازه مارکهای معروف)ولی خوب کار میکنه و کیفیت قابل قبولی دارهKhansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-12-17 12:18 AM

درسته کاملا حق باشماست وعرض کردم که گفته هایم نظر شخصی بوده

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - foad-bonellis - 2011-12-17 04:30 PM

(2011-12-17 12:03 AM)hamednike نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز اونطور که در سایت خود اسلحه نوشته کپ این سلاح از آلمینیوم هستشKhansariha (399)
جهت اطمینان سایت سلاح رو می زارم تا اهل فن بهتر منو راهنمایی کنن
:khansariha (367):www.torunarms.com/Urunler.aspx?cid=2&id=203
در ضمن با توجه به شناخت من از مارک سلاح کارخانهtorunسلاحههای خودشو صادر میکنه و داخل کشور ترکیه به ندرت توزیع میکنه که این هم نشان از کیفیت برتر اون دارهKhansariha (214)نه به اندازه مارکهای معروف)ولی خوب کار میکنه و کیفیت قابل قبولی دارهKhansariha (256)

اگه کپ آلومینیومه اصلا طرفش نرو .

در ضمن یادتون باشه فقط ایرانه که محصولات خوبش رو (که بیشتر محصول کشاورزیه) صادر میکنه و نا مرغوب هاش رو میده مردم کشور خودرش . بقیه کشور ها مخصوصا کشور های پیشرفته همگی اول به فکر رفاه مردمشن و نه جیب دولت .
اونوقت ببین صلاح رو داره به کدوم کشورا صادر میکنه ؟ به ایران که بهترین اصلحه ی شکاری تولیدیش صیاد 5 تیره که اگه چند تا فشنگ پشت سر هم بندازی فاتحه ی پوکه کشش خوندست !!!!!!!!!!!!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Saeed-AT44-Long - 2011-12-19 10:38 AM

کاتالوگ محصولات آکار ترکیه :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - colonela - 2012-01-01 03:48 PM

سلام دوستان
من به تازگی عضو این سایت شدم و از مطالب دوستان استفاده می کنم، مدتی هست که به دلیل یک پروژه در افغانستان هستم، امروز یک سری زدم به بازار اسلحه فروشی در کابل صحنه جالبی بود، اینجا به تفنگ شکاری ساچمه زن < چرائی> می گویند، انواع اسلحه های تک لول و دو لول روسی بود. متاسفانه نشد که عکسی بگیرم ولی قیمت های اسلحه های دولول سوار روسی ( بیشتر بایکال) از 500 دلار بود تا 1000 دلار ولی یک دولول سوار ترک نو دیدم که برای تراپ بود مارک آن sarsilmaz بود و قیمت آن 2200 دلار، کسی از دوستان این اسلحه را می شناسد؟ بسیار سبک و لوله آن نسبت به دیگر اسلحه ها کوتاه تر بود، اگر فرصت شد سعی می کنم دفعه ی بعد حتما عکس هم بگیرم تا دوستان ببینند.......

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nakhjir - 2012-01-01 04:47 PM

درود بر شما
به جمع ما خوش آمدید
دوست عزیز شرکت سارسیلماز به نظر من بهترین شرکت اسلحه سازی ترکیه هست که در صنایع جنگی ترکیه هم دستی داره.
تقریباً دو سال پیش من با این اسلحه وزرشی آشنا شدم، مدلی که من دیدم آپلو 2000 بود بسیار خوش دست و سبک.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کیفیت این اسلحه بی نظیر هست.
مدلی که شما دید فکر میکنم تراپ 2000 باشه
این عکسش هست:

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Hunter - 2012-01-01 08:05 PM

نخجیر جان درست میفرمایند،اسلحه ی عالی است،سه سال قبل وقتی اسلحه سهمیه ای میدادن،هم آکار داشتن و هم آپولوKhansariha (8)

البته اپولو ها دو ماشه بود و بدون پوکه پران و آکار تک ماشه وبا پران و کمی هم گرونتر بود،اون موقه 3400 بودKhansariha (8)

الان که کف تهران دارن میفرشون 500 هزار تومنKhansariha (214)خخخخخخخخخ

البته یکی از دوستان تعریف سار سیلماز را میکردKhansariha (8)و میگفت مدل های اپولو 2000 دیگه وارد نشد،نمیدونم چرا تو ایران هر چی خوبه واردش کم میشه؟؟مثه روس!!

اگر مطلبی در باره این کمپانی داری،منم یه سری دارم تاپیکشو بزنیمKhansariha (8)

یا علی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - colonela - 2012-01-01 10:57 PM

با سپاس از شما جناب نخجیر و هانتر

سعی می کنم دفعه بعد یک سری عکس از این سلاح و بازار اسلحه کابل برای دوستان در اینجا قرار بدم ( بازار جالبی بود گرچه اینجا آدم چیز های جالب زیاد می بینه )البته اگر شرایط اینجا بگذارد.

یک سوال دیگر قیمت این سلاح را شما می دونید چند است؟

با تشکر آرش

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - salarzandmoghaddam - 2012-01-06 10:40 AM

سلام دوستان میخواستم نظر شما را راجع به دولول روهم سوار شاهین آکار بدونم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Hunter - 2012-01-06 06:24 PM

(2012-01-06 10:40 AM)salarzandmoghaddam نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان میخواستم نظر شما را راجع به دولول روهم سوار شاهین آکار بدونم.
سلام لطفا به فروم زیر سر بزنیدKhansariha (8)