شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - margan - 2013-11-24 09:47 PM

عکسهات نشون داده نمیشهKhansariha (215)Khansariha (214)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - browning - 2013-11-24 09:56 PM

سلام به دوستای خوبم.ببخشید دیر شد. لوله و کپ تفنگمو دادم روکش فیبر کربن کردم واقعا عالی شد.هم در برابر ضربه و هم خط وخش در امانه.کارش واقعا عالی بود . تازه دوتا افزایش لولم واسش خریدم تو فاصله دور عالی میزنه.تو 120 متر با گلوله کلیبر 16 زدم به گراز تکون نخورد ..دو طرح داره طرح استتار شاخه و برگ و فیبر کربن.عکساشو میزارم ببینید.خواستین تلشو میدم برین پیشش .اینم عکساش
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اینم عکساشه امیدوارم لذت ببرین. اینم تلشه کسی خواست میتونه بزنگه . 09122099421 اسمشم اقای اذری
من که خیلی راضیم ازش.واقعا رخ تفنگم عوض شد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - bycal - 2013-11-24 10:22 PM

(2013-11-24 09:56 PM)browning نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به دوستای خوبم.ببخشید دیر شد. لوله و کپ تفنگمو دادم روکش فیبر کربن کردم واقعا عالی شد.هم در برابر ضربه و

سلام دوست عزیزbrowningKhansariha (8)
لطفا هزینه رو هم بگین برای تک و دو لول
ممنونKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - browning - 2013-11-24 10:50 PM

سلام خو فک کنم هزینش برای تک لول کمتر باشه.من برای تفنگم 150 هزینه کردم.و طرح استتار شاخه و برگشم 250 هزینه میشه .حالا تک لول نصفه قیمته دیگه
شمارشو گذاشتم.میتونی بزنگی و امار دقیقو از خودش بگیری دوست من

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - کوهنورد - 2013-11-25 01:22 AM

با سلام :
اقا مبارکت باشه ، این چیز ها سلیقه ای است ،همونقدر که شما دوستش داری و لذت میبری به یک دنیا میارزه . ولی ازت خیلی گرون گرفته 20 سانت روکش 150 تومن ؟ از همین هاست که روی ماشین میچسبونن . من فکر کردم حقیقتا روکشی از فیبر کربنه و با ضخامت حداقل یکی دو میل که جلوی ضربه رو میتونه بگیره .در هر صورت مبارک باشه و حالشو ببری

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - browning - 2013-11-25 09:36 AM

البته قبول دارم گرون گرفته.100 تومن هرينش ميشد خيلي بهتر بود .تو اين گرووني 100 پولي نيستش الان. اخه جنس امريكايي طرح استتارش 150 تومنه خو خداييشم كار سختي بخواي قشنگو فيت فيت دربياريش .50 هزار تومن كلا دست مزد گرفته.. اخه ما هر دفعه كه شكار ميرفتيم مشكل اينو داشتيم كه خط و خش ميفته و حيف لوله خراب بشه. مخصوصا تو شب شكار كه ميخوره به بدنه ماشينو اينورو اونور منم دادم اين كارو كردم كه واقعا خيالم راحت شد. البته اينم بگم طرف خودش خوره تفنگه و تفنگه خودشو طرح استتار زده حتي از طرح استتاراي فابريكي كارخونه هم قشنگتر كار كرده.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2013-11-25 09:53 AM

قنداق فابریک آکار بون بچه قنداق از 450000تا 800000نومان. دوستانی که مشکل با این تفگ دارند برای تعمیرات فقط به جنگ افزار واقع درخیابان پیروزی جنب فروشگاه رفاه مراجعه کنند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-11-25 03:17 PM

سلام به همگی /برونینگ جان تشکر واسه عکسها مبارکه تفنگت خوشکل شده کاش فقط لول رو روکش میزدیدتیغ برا دادا/دوست خوبم جناب مکس مبارکه اکارو چند خریدید سهمیه یا ازاد و چه اکاریه ماشه طلای لول76cm یا ماشه نقرای لول71تیغ برا دادا/ یا حق/Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - سنگک - 2013-11-26 11:31 AM

با تشکر جناب کوهنورد عزیز از توجه شما.بنده فقط نظرم این بود که تحلیلها در مورد تفنگها چه ارزان و گران مستدل باشه و توسط افراد خبره و اهل فن و حتی الامکان توجه خاصی به مطمئن بودن اسلحه و کم خطر بودن استفاده از آن برای عامه تیراندازان باشه.وگرنه بنده اگر قیمت اسلحه ای 100 هزارتومان هم باشه و ساخت کشور خودمان اسلحه ای نسبتا مطمئن هم باشه بنظرم خیلی هم عالی هست .من شخصا عاشق تک لول نخجیر یک هستم.حتی توی بادهای شدید هم واقعا هوازنی درخشانی داره.خودم سالها پیش یکیش را داشتم.مرسی
ببخشید برونینگ جان یک سئوال داشتم.امکان نفوذ رطوبت و زنگ زدن لول یا قسمتهای روکش شده در دراز مدت وجود دارد؟میدانید دوام روکش حدودا چقدر هست؟و آیا روغن از روی روکش به قسمت زیر و بدنه اسلحه نفوذ می کند؟با تشکر فراوان

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2013-12-03 08:39 AM

سلام دوستان
يه سوال برام پيش اومده آكار ماشه طلايي با ماشه نقره اى به غيراز اندازه لول چه تفاوتى باهم دارن آيا الگوى پخششون فرق ميكنه يا جنس لول قطعات متفاوته يا چيزهاى ديگه؟