شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-09-24 04:53 PM

سلام به همگی من اطراف سنندج زندگی میکنم هفته پیش فشنگ توزیع شد 1160 تومن سربقچه ای و1280 تومن سرمقوایی ازشماره 1الی 5موجوده///50تا بامجوز سلاح و50تاهم با دفترچه شکار که توسط سازمان حفاظت از محیط زیست صادر میشه دادن هزینه صدور دفترچه شکار 5500تومنه موفق باشید یاحقKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - EPHSA - 2013-09-24 05:11 PM

دوستان سلام
یک نظر میخوام از همه شما...
همون جور که اطلاع دارید قصد خرید یک آکار آک را داشتم حتی اسلحه را هم دیدم و پول آن را پرداخت کردم و فروشنده گفت فردا بیا فاکتور را بگیر و برو اسلحه مهمات اما از اون فردا داره 12 روز میگذره و از فاکتور خبری نشد امروز رفتم پولمو پس گرفتم...
اما دو تا آکار دیگه پیدا کردم یکی جزو سری اول آکارهایی است که وارد شده به همراه کیف و آک نیست اما در حد نو هستش با یکی از دوستان که تخصص بالایی در اسلحه داره اسلحه را دیدیم و ایشون میگفت این تفنگ خیلی شلیک کرده باشه 40 بار بوده. ایشون میگفت که خیلی تمیزه...به قیمت 7250
یک اسلحه دیگه هم که آک بند بود در جعبه مقوایی و مثل سری جدید روی لوله اون از صنایع اسلحه آکار خبری نبود و فقط چند تا شماره بود...به قیمت 7400
شما به جای من بودید کدوم یکی را میخریدید؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2013-09-24 11:42 PM

اكبند داداش آكبند
هر چند كيف نداره و تو جعبه مقواييه ولي هر چيزي آْكبندش

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - saeedirooni - 2013-09-25 12:08 AM

منم با آقا رضا موافقم.آکبندو وردار داداش تا خیالت راحت باشه.
لوازم اضافه و کیف و ... ایشالا یواش یواش میخری براش.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - daneshyar - 2013-09-28 12:31 AM

سلام
دوستان داشتم مطالب قبلی رو میخوندم دیدم پارسال همین ایام بحث پایین زدن لول پایین حسابی گرم بوده.
ولی نتیجه درست و حسابی به دست نیومده حالا دوستان توی این مدت به نتیجه ای رسیدن یا نه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mohammad4917 - 2013-10-01 06:46 PM

داداش 100در100 اکبند بهتره و خیالتم راحته من به علت کمبود بودجه نتونستم اکار بگیرم اگه اکار بگیری ضرر نمیکنی اکار تیر خوبی میزنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-10-30 07:37 PM

سلام به دوستان و مدیران محترم
چند روز پیش رفتم یه بست یا گیره که بین 2 تا لول قرار میگیره و بند بهش وصل میشه بگیرم که 2 جنس مختلف دیدم یکی معمولی که فقط آرم آکار بصورت چاپی روش بود که قیمتش 45 تومن بود و یکی که داخل بسته بندی درست حسابی بود و آرم آکار روی اون حک شده بود که طرف می گفت 2 هفته پیش از ترکیه آوردم و قیمتش 150 بود . که کلا قید بستو زدم
ولی 2 تا چوک اکسترنال یکی IM و یکی F به قیمت 130 گرفتم که میگفت اصله و آرم آکار با کیفیت خوب روش هک شده بود و همچنین گفت قیمت قدیممون هست .
یه چرم محافظ قنداق هم گرفتم به قیمت 18 تومن که من از یه مغازه دیگه اندازه بلندتر و ضخامت بیشتر رو انخاب کرده بودم که گفت اگه جنس چرم سفت و خشک باشه اسلحه قشنگ روی کتف نمیشینه و ماهم قبول کردیم و همون نازک ترو برداشتم.

[تصویر: 60571874564160643498.jpg]

[تصویر: 62055734638288766770.jpg]

[تصویر: 15437869045077881847.jpg]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - shang - 2013-10-31 03:22 PM

نمونه هایی از بست که توی سایت آکار گذاشته هم آکارشون چاپیه!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - platin - 2013-11-03 04:36 PM

سلام داداش لطفا آدرس دقیق جایی رو که این چوکارو خریدی برامون بزار[/size]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-11-03 07:19 PM

(2013-11-03 04:36 PM)platin نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش لطفا آدرس دقیق جایی رو که این چوکارو خریدی برامون بزار[/size]

سلام
دوست عزیز من این چوک هارو از :
مشهد - چهارراه لشکر -میدان ده دی -خیابان آخوند خراسانی - فروشگاه نخجیران - اقای ملک جعفری گرفتم .