شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-10-23 12:47 AM

سلامدوست عزیز: لولش افتضاحه افتضاحه افتضاح بنده یکیشو گرفتم که لولش کج میزد زه بالای اسلحه هم کج بود فرستادم پس برای ارتش که لولشو عوض کردند اگر 2 لول اکار نگیری بهتره

سلام....شما که پس فرستادی چطور لولی واست عوض کردن؟
چقدر خرج کردی؟
با پست وگرفتن نامه از ارتش برای ارسال پستی ومبلغ 12 یا 13 هزار تومان هم هزینه پستش شد اگر بایکال روس بگیری بهتره (نظر شخصی)
چند روز پیش رفته بودم تراپ که یه 10 تایی زدم (20 تیر) ....................... یه 25 تایی گذاشتن (50 تیر) که من به شرکت نکردم . یکی از بچه ها که شرکت کرد بعلت داغ شدن لوله ها از هم جدا شدن زه بالا هم که بلند شد . در کل کپ خوبی داره ولی به درد زیاد تیر در کرن و تراپ نمیخوره اگه کسی خواست ساچمه ای بگیره و همه جوره باهاش حال کنه (با توجه به قیمت) بایکال به مراتب بهتره وکلا دور ترکو خط بزنه(جدیداشو گفتم
برای شکار تفریحی خوبه اما به درد تراپ و شکار حرفه ای نمیخوره (جدیداشو عرض کردم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2011-10-23 09:59 AM

نگفتی که چطور لولی برات عوض کردن ؟
مثل لول قبلی برات فرستادن؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-10-23 02:06 PM

نگفتی که چطور لولی برات عوض کردن ؟
مثل لول قبلی برات فرستادن؟
لوله رو عوض کردن . حتی سیبل تست لول هم برام فرستادن . الان خیلی عالی میزنه اما جوش بین دو لوله زیاد تعریفی نداره واحتمالا برای 50 تا شلیک پشت سر هم جواب نمیده ونیاز به دستکاری داره که باید ببرم پیش اسلحه ساز.
البته اون روزی که بنده اسلحه رو کرفتم حدودا 20 نفر دیگه هم با من بودن که فقط یکی دوتا از اسلحه ها سالم بود .چون فروشنده ها معمولا عاص ترین اسلحه رو به خریدار نشان می دن

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2011-10-23 05:50 PM

یعنی لول با کیفیت تری واست فرستادن؟
منم باید همینکار رو کنم البته اگه دیدم جواب نمیده...
به نرخ دولتی بایکال نداره و همینم شانسی گیرم اومده راستش پسندم نشد ولی خب چاره ای نیست
خر ما از کرگی دم نداشت بعد عمری اسلحه دولتی گیرمون اومده که اونم آشغال از آب در اومده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmadaniknam - 2011-11-18 11:50 AM

دوستان قصد خرید یه تفنگ دولول روهم رو دارم اما نمیدونم میان بایکال-آکار-یلدیزو چیفسان کدومو انتخاب کنم نیاز به راهنمایی شما خوبان دارم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Hunter - 2011-11-18 07:14 PM

دوست عزیز به نظر من تفنگ بایکال توی این مدل ها از کارایی بالاتری برخوردار است اما دولتی ان سخت گیر میاد.

اگر تونستی دولتی بخری شک نکن و همینو بخر چون بعد هم برا فروش سود خوبی خواهی کرد چون قیمت ازادش از همه ی مدل ها بیشتر است.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - abasagha - 2011-11-19 10:18 AM

در خريد بايكال نسبت به ساير تفنگ هاي نامبرده شده شك نكنيد .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-12-14 12:15 AM

دقت اکار از بایکال خیلی بهتره ولی از لحاظ استحکام به بایکال نمیرسه. کپ اکار هم از بایکال بهتره. با بایکال میشه تو 1 ساعت 200 تیر زد و شاید فریز کنه و دوباره بشه باهاش بزنی ولی با اکار اگه بشه فقط برای همون یه باره و میره مرخصی(احتمالا همیشگی) . به هر حال اینجا تایپیک مقایسه نیست ولی بنده این کار و انجام دادم و ببخشید.(کلیه نوشته ها نظر شخصی بود)و کمی هم تجربی.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hamednike - 2011-12-16 12:47 PM

قصد خرید یه تفنک دولول روهم ترکیه بمارکtorunرو دارم که کپ این سلاح از جنس آلومینیوم هستشKhansariha (172)
آیا جنس کپ در آینده میتونه مشکل ساز باشه یا نع آلیاژش فرق داره؟؟؟Khansariha (48)
درضمن کپ آکار از چه جنسیه؟؟؟Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - foad-bonellis - 2011-12-16 10:50 PM

(2011-12-14 12:15 AM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دقت اکار از بایکال خیلی بهتره ولی از لحاظ استحکام به بایکال نمیرسه. کپ اکار هم از بایکال بهتره. با بایکال میشه تو 1 ساعت 200 تیر زد و شاید فریز کنه و دوباره بشه باهاش بزنی ولی با اکار اگه بشه فقط برای همون یه باره و میره مرخصی(احتمالا همیشگی) . به هر حال اینجا تایپیک مقایسه نیست ولی بنده این کار و انجام دادم و ببخشید.(کلیه نوشته ها نظر شخصی بود)و کمی هم تجربی.

علیرصا جان دقت در اسلحه ساچمه زن کاملا بی معنیه و تنها الگوی پخش و خوش قراول بودن اسلحه مهمه .
الگوی پخش تفنگ با فشنک مورد استفاده رابطه ی تنگاتنگ و انکار نا پذیری داره . ممکنه یه اسلحه با فشنگ مهام خوب بزنه و یکی با برونینگ و . . . . یا یک اسلحه 3 و 5 رو خوب بزنه و یکی 4 رو .
قطعا کپ آکار شکیل تره ولی از لحاظ استحکام بایکال سر تره .
در کل اگه کسی می خواد ساچمه زن بخره بهتره بایکال بخره . البته اگه گیرش بیاد . چون مدتیه ثبت نام نمی کنن.

(2011-12-16 12:47 PM)hamednike نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قصد خرید یه تفنک دولول روهم ترکیه بمارکtorunرو دارم که کپ این سلاح از جنس آلومینیوم هستشKhansariha (172)
آیا جنس کپ در آینده میتونه مشکل ساز باشه یا نع آلیاژش فرق داره؟؟؟Khansariha (48)
درضمن کپ آکار از چه جنسیه؟؟؟Khansariha (8)

خیلی بعیده کپ آلومینیوم باشه !!!!!
شاید روکش آلومینیومه .
ولی دوست عزیز اگه می خوای تفنگ ترک بخری بهتره از مارک های شناخته شده اش بخری که امتحان خودش رو پس داده . به ترتیب اولویت از نظر اینجانب دو عقاب ، آکار ، یلدیز .
ما بقی زیاد چنگی به دل نمی زنه . از همه زیبا تر یلدیزه و ازهمه محکم تر دو عقابه که فکر نکنم گیرت بیاد.