شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2013-07-27 06:29 PM

(2013-07-27 03:46 PM)royall نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام. Khansariha (8)
یکی از اساتید به اسم dieselpower در اخر صفحه ی 34 تاپیک که لینکش رو میزارم فرموده بودند که اگه اکار رو برای تراپ میخای برو فدراسیون که هم ارزون تره و هم راحت تر گیر میاد.
منم قصد خرید اکار دارم.ولی تا حالا تراپ هم کار نکردم.اگه به این فدراسینی که ایشون میگن مراجعه کنم مدرک خاصی باید ارائه کنم ؟ اصلا به من میفروشن ؟
چه فدراسیونی هست که باید مراجعه کنم ؟ من شکار نمیکنم پس اصلا جواز شکاری نمیگیرم و با این توضیحات بهتر نیست که اینجوری صلاح رو تهیه کنم ؟
قیمت خرید تا چه حدی کمتر میشه ؟
ممنون Khansariha (8) Khansariha (48)
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام داداش من کوچیک شما هستم
اون موقع که من نوشتم اسلحه ورزشی راحت تر از الان گیر میومد الان خیلی وضع بد شده و قیمتها هم اونموقع اکار ورزشی 1500 بود و شکاری 2300 و اگر کسی واسه تراپ میخواست و شکارچی نبود خوب 800 توی جیبش بود اما حتی اگر واسه 1 بار هم بخوای بری شکار باید اسلحه شکاری باشه چون هم مجوز شکار به ورزشی نمیدند و هم حمل فقط از محل نگهداری به باشگاه مجازه و تیراندازی فقط در باشگاه مجازه به هر حال اگر مجانی هم میدادن فقط به درد تراپ میخورد تازه اقای مهام هم نوشته که الان قیمت و شرایط چجوریه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2013-07-29 12:26 PM

سلام دوستان یه آکار آکبند آزاد به قیمت ۷تومن ارزش خرید داره میخوام واسه داداشم بگیرم قیمتش خوبه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2013-07-29 12:46 PM

دوست عزيز در گرفتنش شك نكن قيمت بسيار معقوليه البته با توجه به بازار الان

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2013-07-30 10:34 PM

امروز عصر رفتم کوه یه دوری بزنم تا یکمی نفسم باز بشه ، و البته تفنگ هم بردم و یه هدفزنی انجام دادم که نتیجه خیلی برام جالب بود .
لوله بالای آکار سوار
فول چک
فشنگ نمره 2 مهام ساخت 2012
فاصله 63 متر !!!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با فشنگ نمره 2 از 63 متری 2 عدد ساچمه به یک هدف تقریبا اندازه کبک(عمدا یک سوم بطری را بریدم تا تقریبا سایر یک کبک بشه ) اصابت کرده ! اون هم با فشنگ مهام که همه اعتقاد دارند بدترین نوع فشنگ !!! واقعا این تفنگ در جمع زدن و دورزن بودن معرکه است .
من قبلا با فشنگ شماره 4 مهام در این فاصله امتحان کرده بودم و نهایتا
3 یا 4 ساچمه به بطری برخورد میکرد ،با این اوصاف به نظر شما بهتر نیست که برای فواصل دور فقط از فشنگ 2 استفاده کرد ؟ چون انرژی بیشتر ساچمه 2 در 60 متری ارزشش بیشتر از برخورد یک ساچمه ریز دیگه هست .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2013-07-30 10:54 PM

اتفاقا امروز با 4 سلاح پترن گيري كرديم ، تك نخجير:2 قبضه،پنج تير پران و دولول ورزشي اسپانيا كه به زودي عكس ها ارائه مي شود، فاصله ها با متر چرخدار اندازه گيري شدند و بهترين نتيجه را فشنگ مهام تراپ داشت حتي از RC4 هم بهتر بود
چهار پاره دست پر 28 تايي كه 22 تا ساچمه در فشنگ پر شده بود از 70 متري پترني زير 1 متر داشت

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royal - 2013-07-31 01:12 AM

اقا رضا منتظر پترن گيري ها هستم چون خيلي دوست دارم ببينم فرق بين تفنگ ها در چه حدي هستش و همچنين فشنگ هاي موجود در داخل كشور Khansariha (8)Khansariha (8)

عليرضا عزيز بسيار عالي هستش به اعتقاد من و تجربه كمي كه دارم فشنگ هاي نمره 1 و 2 براي مسافت هاي بالاي 50 متر از فشنگ هايي مثل 4 و 5 كارايي بيشتري دارن چون هم ساچمه درشتري دارن وانرژي بيشتري رو در خود ذخيره ميكنه و هم دير تر از هم باز ميشن و اون برخورد هم خوب بوده فاصله 63 متر فاصله بسيار خوبيه براي يه تفنگ شكاري اگه لطف كنيد با لول پايين هم يه امتحاني بكنيد Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezajf - 2013-07-31 08:57 PM

پترن ها آماده اند متاسفانه به دليل فقر دوربين خخخخ بايد با همكاري يكي از دوستان عكي آن هارا بگيرم و در اختيار دوستان در سايت قرار بدهم
ولي من الحيث المجموع تفنگ لانبر 2099 بهترين پترن و بهترين پترن را فشنگ 24 گرمي مهام داشت لول بالا و پايين هم كاملا موازي عمل كرده و بالا و پايين نداشتند
نخجير من مقداري پايين و چپ مي زند و بعضي از پترن ها ناقص شدند يعني خارج از سيبل زدند
پنج تير هوگلو چوك ثابت و سيلندر است و در هوازني در فواصل نزديك و سريع كار آمد است و پنج فشنگ كه 4 تاي آن ها 24 گرمي با مارك هاي مختلف و آخري 32 گرمي ايراني بود در خزانه گذاشته شد و به سرعت پياپي شليك شد بدون اينكه گير كند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-08-03 05:27 PM

دوستان امروز از يكي از اسلحه فروشان در مورد كب اكار سوال كردم و ايشون اظهار داشتند كه كب اكار تيتانيوم است و بسيار مقاوم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - 300WSM - 2013-08-03 05:32 PM

اخوی کپ آکار فولادیه اگه تیتانیومی بود الان قیمتش حداقل 2 برابر این بود وبسیار سبک!. این حرفا هم بیشتر بازار گرمیه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - rezaeghlid - 2013-08-09 01:31 PM

سلام به نظرتون دولول سوار بایکال روس بهتره یا دولول سوار اکار؟