شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2013-06-20 09:14 AM

(2013-06-18 12:32 AM)dieselpower نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
والا من که هیچ مشکلی به اینصورت نداشتم یعنی واسه من لول پایین درست میزنه و لول بالا سر میکنه که کمی پایین میگیرم البته شیوه تیراندازی من اینطور هست و یکی دیگه از دوستان مانند شما هست شما هم واسه لول پایین کمی بالا بگیر کلا چیز خیلی خاصی نیست

فکرکنم به خاطراینکه از اضافه لول وچوک اکسترنال استفاده میکنی این مشکلو نداری باعث میشه که لول پایین درست بزنه و لول بالا سربزنه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - miladk - 2013-06-21 11:02 AM

سلام به همه دوستان
میخاستم بدونم قیمت سهمیه ای و آزاد این اسلحه چقدره ؟
مرسی و ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hellboy - 2013-06-22 08:45 AM

سلام سهمیه امسال 4.300 گفتن و ازاد بین 8تا 9 تومن قیمت دارم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mesam - 2013-06-29 03:06 PM

سلام
من يك اسلحه دولول روي هم ترك بنام kirici sinah sanayi دارم
مخواستم ببينم در مورى اين اسلحه معلوماتي داريد به من بد هيد
سلام اين هم عكس اسلحه

[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - peymanL - 2013-06-30 11:19 AM

سلام دوستان
shaturعزیز برای حل این مسئله یا از چوکهای اکسترنال یا اضافه لوله 5 سانتی استفاده کن یا مگسک سر لوله را کمی عقب بکش یا یه مگسک بلند تر استفاده کن
با تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-06-30 11:41 PM

ممنون از راهنمايتون ولي يكي از دوستان اكسترنالو واسه اكار توصيه نميكردند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - tirdad - 2013-07-01 12:09 AM

(2013-06-30 11:41 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ممنون از راهنمايتون ولي يكي از دوستان اكسترنالو واسه اكار توصيه نميكردند

دوست عزیز، سلام به شما
اتفاقا چوک های اکسترنال در مورد آکار بسیار عالی جواب میدن. مخصوصا شمارهء یک اون که همون چوک فول هست واقعا پترن و دقت اون رو بی نظیر میکنه و این فقط نظر من نیست. تقریبا همهء کسانی که من میشناسم و از این چوک استفاده کردن همین نظر رو در موردش دارن. در ثانی خود کمپانی آکار این چوک ها رو در لیست لوازم جانبی تولیداتش قرار داده و تو ایران هم فابریکش موجوده. این لینک رو ملاحظه بفرمایین:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ارادتمندKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - سنگک - 2013-07-03 01:55 PM

با سلام.کسی از زمان توضیع اسلحه سهمیه ای خبری داره؟و همچنین از مارکها و مدلهایی که توضیع میشه؟ممنون

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - zare - 2013-07-05 05:31 PM

اینجور که من شنیدم از برج شیش البته به استان فرق کنه.
کسی میدونه امسال دوباره اکار توزیع میشه یا نه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - gorgan - 2013-07-05 10:10 PM

(2013-07-05 05:31 PM)zare نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینجور که من شنیدم از برج شیش البته به استان فرق کنه.
کسی میدونه امسال دوباره اکار توزیع میشه یا نه.

اینجورکه شنیدم (از اسلحه فروشی شهرمون) جنگ افزار سازی هنوز سفارش خرید آکار روبرای سال 92 به ترکیه نداده موجودی انبارش هم صفر هست (یا حداقل خودشون اینجور اعلام کردن) من خودم موندم چکار کنم یه نخجیر2لول بگیرم یا صبرکنم برای آکار.Khansariha (226)
دوستان اگر خبری دارن بقیهرو بی خبر نزارن . دیگه دارم دیونه میشمKhansariha (367)از این بلاتکلیفیKhansariha (290)