شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ln 1 - 2013-05-22 07:14 AM

دوستان ایا در سهمیه امسال که قرار حدود تیر ماه توزیع بشه اکار هم وجود داره ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2013-05-22 07:41 AM

به تعداد محدود آکار هم وجود داره ولی باید خیلی برش داشته باشی تا بتونی بگیری چون شاید به هر اسلحه فروش ۲تا۵قبضه بیشتر ندهند

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-05-22 05:31 PM

دوستان اين روغن Wd40براي مدت طولاني داخل لول باشه به لول اسيب نميزنه؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Tomcat14 - 2013-05-22 06:44 PM

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این تاپیک رو مطالعه بفرمایید،جواب میگیریدKhansariha (8)
ولی بهتر ه لوله روغن نمونه،چون مدل هایی تقلبیش خاصیت اسیدی دارند.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - PERSIANGULF - 2013-05-23 08:00 AM

سلام
جسارتا بهتره بعداز روغن کاری داخل لوله، روغن پاک بشه،اما اندکی لوله چرب بمونه خوبه. درضمن قبل ازشلیک بهتره لوله کاملا از روغن پاک بشه، چون شنیدم حرارت شلیک باعث سوختن روغن واحتمالا آسیب به کروم خواهدشد.Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - phasianus - 2013-06-13 01:36 PM

با سلام خدمت دوستان.
با توجه به اینکه تفنگ اکار جای بند تسمه نداره و برای تراپ طراحی شده ایا دوستان اطلاعی دارند که که ساختار لول ان به صورت بک بور است یا تری بور. با تشکر[/align]

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - 300WSM - 2013-06-13 02:50 PM

ساختار لوله های مولتی چوک رایج کپی از لولهای بک بور براونینگ هستن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-06-17 08:40 PM

دوستان و اساتيد قضيه ته كشيدن لول بايين اكار لاينحل به قوت خود باقي موند
كسي راه حلي واسه اين معما نداره؟
كسي راه حلي واسه اين معما نداره؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - dieselpower - 2013-06-18 12:32 AM

والا من که هیچ مشکلی به اینصورت نداشتم یعنی واسه من لول پایین درست میزنه و لول بالا سر میکنه که کمی پایین میگیرم البته شیوه تیراندازی من اینطور هست و یکی دیگه از دوستان مانند شما هست شما هم واسه لول پایین کمی بالا بگیر کلا چیز خیلی خاصی نیست

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - phasianus - 2013-06-19 07:08 PM

با سلام
یکی از دوستان من تفنگ برونینگ خوش را فروخت و یک اکار تهیه کرد و این مشکل شما را در لول پایین داشت ولی از چوک های اکسترنال استفاده کرد و بسیار راضی بود حال شما میتونید این امتحان را انجام بدهید و امیدوارم که جواب بگیرید.