شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mhrSB - 2013-05-18 12:41 PM

(2013-05-18 12:28 PM)yaserfisher نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوستان عزیز
ببخشید که این پست رو اینجا میزنم (یه مقدار فورس)
قیمت دولول آکارسوار (سهمیه) چنده؟
با تشکرKhansariha (8)

سلام
توی لیست قیمت امسال که دوستان زحمتش را کشیدن و توی سایت گذاشتن،قیمت سهمیه ای اکا 3800 و شاهین(اکار)3500 هست و چند روز پیش هم قیمت ازاد اکار را گرفتم 7500(نو)
Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aliazimi - 2013-05-18 02:36 PM

سلام به تمامی دوستان من میخوام یک اسلحه دولول روهم بگیرم به نظر شما کدام کم÷انی ترک بهتر است
کرا ل _آکار _ یلدیز _ سارسیلماز لطفا راهنمایی کنید

سلام به تمامی دوستان من میخوام یک اسلحه دولول روهم بگیرم به نظر شما کدام کم÷انی ترک بهتر است
کرا ل _آکار _ یلدیز _ سارسیلماز لطفا راهنمایی کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - peymanL - 2013-05-18 02:50 PM

سلام دوستان
asmanجان به من جواز موقت ندادند 3ماه از تشکیل پرونده جواز دائم 5 ساله گرفتم.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baracuda - 2013-05-18 03:41 PM

مبارک باشه امیرجون ماکه هنوز نتونستیم فاکتور بگیریم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-05-18 07:00 PM

سلام به همگی ضمن خیرمقدم به اقای عظیمی به ترتیب اول اکار بعد دیگران اگه گیرتون اومد اکار بخرید بالول 76cmوماشه طلایی اگه نشد اکار های معمولی موید باشید یاحقKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2013-05-18 07:23 PM

سلام
امسال آکار یا شاهین سهمیه می دهند یا نه و در چه ماهی احتمال دارد که سهمیه توزیع شود ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - peymanL - 2013-05-18 08:35 PM

سلام دوستان
امروز رفته بودم فردوسی (تهران)فکر کنم آقای محرابی چندتا اسلحه سهمیه ای از پارسال داشته باشند
دوستان می تونن یه سری بزنند
باتشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mik - 2013-05-18 08:47 PM

من شهرستان هستم و دسترسی به تهران ندارم اگر از دوستان کسی اطلاع دارد توزیع سهیه در کشور از چه تاریخی شروع می شود ممنون می شوم اگر اطلاع دهید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - حسین - 2013-05-18 08:58 PM

(2013-05-18 08:47 PM)mik نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من شهرستان هستم و دسترسی به تهران ندارم اگر از دوستان کسی اطلاع دارد توزیع سهیه در کشور از چه تاریخی شروع می شود ممنون می شوم اگر اطلاع دهید.

دوست عزیز تهران هم الان هیچ خبری نیست و به تازگی سهمیه فشنگ سال پیش توزیع شده و خود اسلحه فروشهای تهران هم میگن فعلا هیچ خبری نیست ولی میگن احتمالا بعد از انتخابات از برج 4 و به بعد سهمیه هارو اعلام کنن اگر خبری بشه من خودم اینجا اعلام میکنم تا دوستان دیگر هم بتونن از اسلحه سهمیه ای که خریدش خیلی دلچسب هست بهره ببرن!

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Aminem - 2013-05-18 11:02 PM

سلام دوستان... من چند وقتی بود سپرده بودم به یکی از آشناها واسه شکاری... بعد از مدتها دیروز زنگ زو و گفت آکار سهمیه ای پیدا کرده برام به قیمت 4 تومن... دو تا سوال داشتم یکی اینکه به چه نکاتی باید توجه کنم؟ و اینکه برای جواز حمل حتما باید کرات پایان خدمت داشته باشم و با اینکه دانشجو هستم گواهی اشتغال به تحصیل قبوله؟ چون تو نت که سرچ کردم اشاره ای به پایان خدمت نشده بود...ممنون