شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - falakian - 2011-10-13 08:56 AM

سلام به روي ماه همه ي دوستان. من هم تصميم به خريد يه دو لول رو هم دارم. فقط تو انتخاب موندم كه آكار بيگيرم يا بايكال روس .مشكل من اينه ما تو شمال زندگي ميكنيم و كشاورزي داريم . وهر سال گراز (خوك) موقه كشاورزي اذيت ميكنه و مجبورم سالي سه .چهارتا گراز بزنم.دوست دارم آكار بخرم ولي مترسم نشه باهاش چهار پاره زد. لطفا راهنمايم كنينن.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - ahmad1373 - 2011-10-13 09:46 AM

(2011-10-13 08:56 AM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام به روي ماه همه ي دوستان. من هم تصميم به خريد يه دو لول رو هم دارم. فقط تو انتخاب موندم كه آكار بيگيرم يا بايكال روس .مشكل من اينه ما تو شمال زندگي ميكنيم و كشاورزي داريم . وهر سال گراز (خوك) موقه كشاورزي اذيت ميكنه و مجبورم سالي سه .چهارتا گراز بزنم.دوست دارم آكار بخرم ولي مترسم نشه باهاش چهار پاره زد. لطفا راهنمايم كنينن.

دوست عزیز اول از همه اجازه بده که ورودتو به این انجمن خوش آمد بگم.
در مورد چهار پاره باید عرض شود که در دراز مدت لوله رو خراب میکنه و بهش آسیب میرسونه نه با سالی 10 تا شلیک.
ولی کلا اگه اسلحه ای میخواین که دیگه نگران این چیزاش نباشید من بهتون دولول بغل روس رو پیشنهاد میکنم.
چون از چوک در این سلاح خبری نیست.

یاعلی مدد!Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mandaliof - 2011-10-13 11:43 AM

(2011-10-13 08:56 AM)falakian نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با سلام من خودم دو لول ترک آتا دارم ولی از زمانی که یادم میاد همه میگن تفنگ روس بهتره منم خودم اعتقاد دارم روس بهتره اگه شما بودجه و تفنگ روس میتونی پیدا کنی حتما روس بگیر در غیر اینصورت ترک البته نا گفته نماند تفنگ ترک هم خیلی خوبه
پیش آ پیش از راهنمایی اساتید کمال تشکر دارم

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - falakian - 2011-10-14 08:52 PM

ممنون هم از اظهار لطفت و راهنمایت بااین حساب میرم دنبال همان آکار.حالاببینم تا خدا چه میخواد.قول شوگرفتم به محض آوردنش یکی به ما بفروشه.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - foad-bonellis - 2011-10-18 07:54 PM

سلام خدمت اساتید .
اول اینکه از غیبت طولانی مدتم از همه معذرت می خوام .
دوم یه سوال دارم .
من اگه با تفنگم (دولول روس) و با چوک 4 و 5 _سیلندر اصلاح شده و سیلندر ) چارپاره دست پر شلیک کنم لوله باد میکنه ؟؟؟؟
من چند تا شلیک کردم و به ظاهر مشکلی ÷سش نیومده . لوله از کجا باد میکنه ؟ با چشم غیر مسلح معلوم میشه ؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baqeri - 2011-10-18 10:58 PM

(2011-10-18 07:54 PM)foad-bonellis نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام خدمت اساتید .
اول اینکه از غیبت طولانی مدتم از همه معذرت می خوام .
دوم یه سوال دارم .
من اگه با تفنگم (دولول روس) و با چوک 4 و 5 _سیلندر اصلاح شده و سیلندر ) چارپاره دست پر شلیک کنم لوله باد میکنه ؟؟؟؟
من چند تا شلیک کردم و به ظاهر مشکلی ÷سش نیومده . لوله از کجا باد میکنه ؟ با چشم غیر مسلح معلوم میشه ؟

سلام دوست عزیز
البته که باچشم دیده میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2011-10-22 04:24 PM

درود بر همه دوستان ...
آقا من جدیدا یک اسلحه آکار خریداری کردم به قیمت دولتی....کسی این سری جدید آکارها رو دیده.... ؟ یا کار کرده باهاشون؟
من هنوز به دستم نرسیده ولی فروشنده اسلحه رو نشونم داد....همه چیزش مثل سری قبلیا بود به غیر از لولش که فکر کنم کیفیتش کمتر شده....
کسی میدونه این لول خوبه یا نه؟
البته آچار چک هم دیگه باهاش نیست....
اگه میشه یه توضیح در این مورد بدین........ممنون.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - alireza - 2011-10-22 10:49 PM

آقا من جدیدا یک اسلحه آکار خریداری کردم به قیمت دولتی....کسی این سری جدید آکارها رو دیده.... ؟ یا کار کرده باهاشون؟
من هنوز به دستم نرسیده ولی فروشنده اسلحه رو نشونم داد....همه چیزش مثل سری قبلیا بود به غیر از لولش که فکر کنم کیفیتش کمتر شده....
سلامدوست عزیز: لولش افتضاحه افتضاحه افتضاح بنده یکیشو گرفتم که لولش کج میزد زه بالای اسلحه هم کج بود فرستادم پس برای ارتش که لولشو عوض کردند اگر 2 لول اکار نگیری بهتره

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - baqeri - 2011-10-22 11:29 PM

(2011-10-22 10:49 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلامدوست عزیز: لولش افتضاحه افتضاحه افتضاح بنده یکیشو گرفتم که لولش کج میزد زه بالای اسلحه هم کج بود فرستادم پس برای ارتش که لولشو عوض کردند اگر 2 لول اکار نگیری بهتره

من یکی از اولین سری هاشو خریدم حدود 1.5 سال پیش و خیلی ازش راضی هستم تا حالا که عالی کارکرده و حتی چندتا از شکارچی های حرفه ای هم باهاش تیر انداختن و خیلی ازش تعریف میکردن ولی جدیداشو نددیم اینطور که میگین باید روسی هاش بهتر باشهKhansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (226)Khansariha (399)Khansariha (399)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - NEMESIS - 2011-10-22 11:55 PM

(2011-10-22 10:49 PM)alireza نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام....شما که پس فرستادی چطور لولی واست عوض کردن؟
چقدر خرج کردی؟