شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - imanovic - 2013-03-14 10:02 PM

با سلام
کسی از قیمت ازاد دو لول اکار خبر داره؟
با تشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - hosseinm - 2013-03-14 10:29 PM

(2013-03-14 10:02 PM)imanovic نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
کسی از قیمت ازاد دو لول اکار خبر داره؟
با تشکر
سلام
آکبند 7200 ...

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mosen - 2013-03-27 10:38 AM

با سلام خدمت تمامی اساتیدوتبریک سال نوKhansariha (8)
یک سوالی از خدمتتون داشتم : بیشتر از دو سال پیش یک اسلحه آکار (کاری به شاهین و عقابش ندارم :) ) گرفتم .خیلی هم باهاش تیرننداختم ولی پارسال سعی کردم یکم باهاش کارکنم تا دستم بیاد فهمیدم که پایین میزنه بعنوان مثال یک قوطی نوشابه خانواده رو توی 60 قدمی با فشنگ 2 زدم که فقط 4-5 ساچمه به پایینش گرفته بود(لول بالا) و یا به یک مرغابی با خیال خیلی راحت و آسوده توی فاصله 20 متری شلیک کردم که ایشون پس از 2-3 ثانیه خیلی قشنگ پرواز کرد و کلی بهم خندیدKhansariha (219) (لول پایین) هر دو مورد هم روی هدفو نشونه گرفتم . حالا از دوستان کمک میخوام یه راه ساده که خیلی نیاز به دستکاری تفنگ نداشته باشه بهم نشون بدن . البته بهم گفتن که شکار رو پشت لول گم کنم (یعنی بالاتر بگیرم ) ولی خب من خیلی وارد نیستم اونجوری هم سخته که بدون دیدن شکار شلیک کنم . لطفا کمک کنید

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahammaham - 2013-03-27 10:59 AM

سلام
فكر كنم بايد از سلاحتون اول پترن بگيريد ببينيد دقيق كجا ميزنه؟!
براي بالا آوردن POI و رفع مشكلتون دو راه داريد، يا قنداقتون رو بالا بياريد(اگر قابل تنظيم باشه كه خيلي راحته و اگر نه بايد براي روي قنداق و جايي كه گونه قرار ميگيره يه قطعه تهيه كنيد) و راه دوم پايين آوردن بيد يا همون مگسك كه نميدونم چطوريه!:))
اين هم منبع:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

باز پيشنهاد ميكنم اول پترن بگيريد

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - aghajoon - 2013-03-27 11:32 AM

قبل از هر کاری یه پترن طبق اصول این تاپیک بگیرید و عکسش را قرار بدید، من و چندتا دیگه از دوستان پترن آکار ار گذاشتیم ، شما میتونید عکسش را ببینید و با پترن تفنگ خودتون مقایسه کنید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - msp - 2013-03-31 08:44 PM

سلام به همه دوستان سال نو را به همه شما عزیزان تبریک عرض می کنم وامیدوارم سال خوب وپر برکتی داشته باشید.

قیمت آکار در کرمان 8 میلیون تومان میگن ولی میگن نداریم.

شما دوستان اگر قیمت واقعی را می دانید ممنون میشم . . .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - mahammaham - 2013-03-31 11:18 PM

سلام دوست عزيز، سال نو شما هم مبارك
قيمتي كه فرموديد درسته، يكي دو هفته قبل از عيد ٧/٥ بود، الان هم حتما بالاتر رفته ديگه
در ضمن قيمت واقعي و سهميه اي ٣/٨٠٠ بوده آخرين بار.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-04-01 03:11 PM

سلام به همگی /mosnجان در رابطه با سوال شما دوستان پیشنهادات خوبی ارایه دادن بنده هم یه پیشنهاد واستون دارم چوک های هردو لول رو تعویض کنید ودوتا چوک گشاد تر استفاده نمایید تاسلاح ساچمه هارو پخشتر بزنه وضریب اصابت ساچمه ها به هدف بالا بره /یا حقKhansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - nami - 2013-04-07 11:55 AM

سلام به دوستان و تبریک سال نو و آرزوی موفقیت برای همه.
میخواستم نظرتون رو در مورد دولول سوار ترکیه مارک ترون torun silah sanayi چیه؟ دست دوم هستش
میخوام خریداری کنم جوار دار کنم
[url=http://www.torunsilah.com/en-US/index.php?page=urunler&catid=735&urunid=349] سایت شرکت سازنده اسلحه
قیمتش رو گفته 1،500
Khansariha (8)
مرسی از دوستان

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-04-07 06:30 PM

سلام به همگی دوست عزیز نامی جان سلاح تورن ساخت ترکیه هستش ویه سلاح معمولی به حساب میاد واما درمورد جواز دار کردن سلاح بی جواز باید خدمتتون عرض کنم که الان نمیشه این کارو کرد چون عفو عمومی وطرح جواز دار کردن سلاح بی جواز از طرف دولت حداقل هر 10 سال یه بار اعلام میشه که اخرین بارش زمستان 90 بود بر این اساس کار شما کار عبث ودر عین حال خطر ناک وگرفتاری قانون براتون در برخواهد داشت شما با 2تومن یه تک لول ترک جواز دارمیتونی گیر بیاری و باهزینه بیشتر سلاح بهتر جواز دار که هم سهمیه فشنگ داری هم بدون ترس میتونی حمل ونقل واستفاده کنی/ یا حق/Khansariha (8)