شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-02-14 12:15 PM

ممنون از دوستان واسه راهنمايي

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - novincar - 2013-02-14 02:32 PM

سلام
من دیروز رفتم اسلحه مهمات سرهنگی که اونجا بود چند دفعه ازم پرسید چند خریدی !!!
جالب تر این بود که خودش گفت برو از رو برد نگاه کن ببین قیمت درسته یا نه
3816300 بابت اکار ترک فاکتور شده بود برام امضا هم ازم گرفت ولی من 4200 داده بودم
در باره تفاوتش هم از مسولش پرسیدم گفت قطعات اکار وارداتیه و اینجا مونتاژ میشه به همین خاطر کارشناس میزنه ایران و سهمیه امسال سری اخرشه
ولی شاهین خط تولیدش اینجا نصب شده و همین جا تولید میشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - kiumars - 2013-02-16 11:49 AM

(2013-02-07 08:10 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه رفیقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219). ولی امان از این سایت و کندی سرعت اینترنت ها!!!!!!!!!!. مشخصات من تو سایت ساصد ثبت شده ولی هنوز نتونستن پرینت بگیرن من از شنبه منتظرم تا اسلحه فروش به من زنگ بزنه.اسلحه خریدن با اعمال شاقه.بچه های سایتم خبر نمیدن آیا کسی موفق شده برگه فروشو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. .............................

سلام
دوستان عزیز امکان دارد آدرس اینترنتی سایت (ساصد) رو ارسال بفرمایید.
باتشکر

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-16 12:00 PM

(2013-02-16 11:49 AM)kiumars نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(2013-02-07 08:10 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مبارک باشه رفیقKhansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (8)Khansariha (256)Khansariha (219). ولی امان از این سایت و کندی سرعت اینترنت ها!!!!!!!!!!. مشخصات من تو سایت ساصد ثبت شده ولی هنوز نتونستن پرینت بگیرن من از شنبه منتظرم تا اسلحه فروش به من زنگ بزنه.اسلحه خریدن با اعمال شاقه.بچه های سایتم خبر نمیدن آیا کسی موفق شده برگه فروشو بگیره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!. .............................

سلام
دوستان عزیز امکان دارد آدرس اینترنتی سایت (ساصد) رو ارسال بفرمایید.
باتشکر

سلام دوست عزیز
من خودم کنجکاو بودم اسم این سایتو بدونم ولی تا حالا که ندیدم و باتوجه به یک چیزی که فهمیدم دیگه کلا بیخیالش شدم.
هر فروشنده ای یه قفل سخت افزاری داره که بصورت فلش هست و به پورت یو اس بی میخوره و تا حدودی میشه چنین نتیجه گرفت که:
نرم افزاری هست که بصورت قفل سخت افزاری بالا میاد و با یه اینترنت (حتی دایال آپ) به سرور اسلحه مهمات وصل میشه . موفق باشی

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-16 07:13 PM

من آدرس ندارم دوستم اگه داشتم که خودم رفته بودم توش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1اسلحه فروش میگه من هنوز موفق نشدم برگرو از اسلحه فروش بگکیرم الان 1 ماه نیم کی اسلحهرو دیدم پولشم دادم ولی......................................چی کار کنم اسیر شدم دیگه دارم نا امید میشم اسلحه فروشم میگه اگه شماره اسلحه اومد زنگ میزنم .مگه شماره اورانیوم پس کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - حسین - 2013-02-16 07:53 PM

(2013-02-16 07:13 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من آدرس ندارم دوستم اگه داشتم که خودم رفته بودم توش!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1اسلحه فروش میگه من هنوز موفق نشدم برگرو از اسلحه فروش بگکیرم الان 1 ماه نیم کی اسلحهرو دیدم پولشم دادم ولی......................................چی کار کنم اسیر شدم دیگه دارم نا امید میشم اسلحه فروشم میگه اگه شماره اسلحه اومد زنگ میزنم .مگه شماره اورانیوم پس کی میاد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟کمک؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟​؟؟؟

ببینید دوست عزیز هر اسلحه ای که میاد پیش اسلحه فروش حتما حتما برگه کارشناسی شده ضمنا گرفتن کاغذ و معرفی شما کار5 دقیقه هستش!
و اون اسلحه ای که شما دیدی ملزوما برای شما نیست شاید برای کس دیگه ای بوده و به شما نشون داده مگر اینکه شماره سریال اسلحه یادت باشه و بدونی اون روزی که بهت نشون داده اون بوده یا نه!!!!
شما برو یه جدی پیگیری کن نباید اینقدر طول بکشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-16 08:23 PM

(2013-02-16 07:13 PM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام به دوستان و عذرخواهی به علت نوشتن این پستا در تایپیک آکار
دوست عزیز راهی که من بهت پیشنهاد میکنم اینه :
شما تشریف میبری اسلحه مهمات شهرتون و این مسئله رو اونجا مطرح میکنی و بهشون ماجرا رو میگی حالا باید اونجا بفهمی که (لیست کسانی که ثبت نام کردن این سری)یعنی اگه کسی در این سری جدید از همون مغازه توی لیست ثبت نام بود و اسم فروشنده شما توی لیستش بود بدون که مشکل از سایت نیست و شماره ها اعلام شده و ماجرا یه چیز دیگس ولی اگه هیچ ثبت نامی به اسم فروشنده مورد نظر شما توی لیست ثبت نشده بود مشکلی نیست و باید صبر کنی.

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-16 08:29 PM

درست مرسی از راهنماییتون دوست من فردا میرم خدا کنه همین باشه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - asman - 2013-02-17 05:43 PM

سلام به همگی /رویان جان پیگیری کن ولی به احتمال زیاد سرکارید چون بنده این تجربه تلخوناجوانمردانه رو دیده وچشیدم واخرش تفنگ بمون ندادن من ازش نمیگذرم امیدوارم خدام ازش نگذره /یاحق/ Khansariha (8)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-17 07:18 PM

آخه من پول دادم مدارک دادم قول داده به من بده اگه نده ...........................................................
بچه ها کسی اکار سهمیه ای جایی سراغ نداره من آرزوی اکار داشتم مثه این که سرم کلاه رفته.دیگه نمیتونم صبر کنم 2 سال صبر کردم.تورو خدا هرکی اسلحه اکار دولتی سراغ داره به من بگه تا تموم نشده اگه دارید شمارمو بذارم تو رو خدا .................این نامردییییییییییییییییییییییییییی!