شما وارد حساب خود نشده و یا ثبت نام نکرده اید. لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید تا بتوانید از تمامی امکانات انجمن استفاده کنید.
انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک،
بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - نسخه قابل چاپ

+- انجمن تخصصی شکاروتیراندازی(بزرگترین مرجع اطلاعاتی تفنگ بادی،پی سی پی،تیراندازی ایرانیان)pcp.airrifle.airguns..تفنگ بادی،پنوماتیک، (http://www.iran-airrifle.com/forum)
+-- انجمن: سلاحهاي شكاري (/forumdisplay.php?fid=49)
+--- انجمن: سلاحهاي دولول (/forumdisplay.php?fid=51)
+--- موضوع: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار (/showthread.php?tid=137)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-11 02:54 PM

سلام به دوستان
من هم امروز رفتم اداره اسلحه مهمات کاراشو انجام دادم و یه وقت تیراندازی برای بعد عید دادان که با یه کلک کوچیکی که زدم و گرفت 10 روز دیگه کلاسو باید برم.
مدارکی که برای تشکیل پرونده میخوان:
1- 6 قطعه عکس ( 3*4 ) و 4 قطعه عکس ( 2*3 )
2-یه فیش واریزی به مبلغ 32 هزار تومان به حساب جاری اسلحه مهمات و یه کپی از آن.
3- شناسنامه - کارت ملی - کارت پایان خدمت به همراه 3 تا کپی از هرکدومشون
4- برگه کارشناسی اسلحه که فروشنده به شما میده به همراه یه سری فرم دیگه ای که میده.
5-یه پاکت پستی برای ارسال مشخصات شما که باید از اداره پست تهیه ( مهر - شماره - ادرس ) کنید.
6- یه پوشه و گیره برای تشکیل پرونده .
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------
بازم ما نفهمیدم ماجرای این تفنگ چیه توی برگه کارشناسی زده بود 2 لول ریهم ته پر مدل کوسه ساخت ایران ولی مال یه بنده خدایی رو توی اسلحه مهمات دیدم زده بود ساخت ترکیه . از مسئولش پرسیدم گفت فقط میاد تو ایران منتاز میشه .

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-13 10:36 AM

سلام از بچه های سایت کسی نیست مثه من بلاتکلیف باشه اسلحه فروش پولو گرفته ولی هنوز اسمو تو سایت ثبت نکرده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا"

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-13 12:48 PM

(2013-02-13 10:36 AM)royan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام از بچه های سایت کسی نیست مثه من بلاتکلیف باشه اسلحه فروش پولو گرفته ولی هنوز اسمو تو سایت ثبت نکرده میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟راهنمایی کنید لطفا"

دوست عزیز تا جایی که من میدونم حدود بیشتر از 10 روزه که سرور سایت اسلحه مهمات درست شده و اسلحه فروشان با توجه به مشخصاتی که دارن وارد سایتشون شده و اطلاعات خریدار را ثبت میکنند .
البته این موضوع هم باید توجه کرد که شماره سلاحهای فروشنده باید توسط اسلحه مهمات در سایت اعلام بشه تا اونا بتونن مشخصات خریدار را وارد کنن و فکر کنم در مورد شما هم همینطوره که اسلحه فروش منطقه شما هنوز شماره اسلحه هاش توسط اسلحه مهمات اعلام نشده که مال منم همینطور بود که دوشنبه هفته قبل در سایت ثبت شد.
شما برو پیشش ببین موضوع از چه قراره اگه گفت هنوز شماره ها اعلام نشده که مشکلی نیست و حتما مدارکتو بهش بده چون مدارک باید باشه تا مشخصاتتو ثبت کنه در غیر اینصورت مشکلی پیش اومده .(امکان داره تفنگو به یکی دیگه فروخته - مشخصات شمارو ثبت نکرده یادش رفته و......)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-13 01:40 PM

دوست عزیز مرسی از راهنمایتون.Khansariha (8)Khansariha (8)درست فرمایش شما بوده. اسلحه فروش میگه اسمتو ثبت کردم ولی هنوز شماره اسلحه مونده ثبت بشه تا اخر هفته صبر کن.مدارک و 10 روز پیش گرفته ازم..ولی من شک کرده بودم دورم بزنه.خیلی طول میکشه شماره رو اعلام کنن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟پس دل گرم باشمKhansariha (256)Khansariha (256)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-02-13 06:18 PM

با سلام خدمت همه دوستان_من امروز يه اكاربه مبلغ3850000خريداري كردم ولي طرف نذاشت اسلحه رو ببينم يه جورايي اشناست منم دكه جيزي نكفتم ولي كفت اكارو شاهين هر 2مثل همند اين سري حتي يه تفاوت كوجكم ندارند_سوالم از دوستان كه اكار دارند اينكه بلاخره من جه طور تشخيص بدم كه طرف شاهينو به جا اكار نده بهم؟؟؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-13 07:24 PM

(2013-02-13 06:18 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام خدمت همه دوستان_من امروز يه اكاربه مبلغ3850000خريداري كردم ولي طرف نذاشت اسلحه رو ببينم يه جورايي اشناست منم دكه جيزي نكفتم ولي كفت اكارو شاهين هر 2مثل همند اين سري حتي يه تفاوت كوجكم ندارند_سوالم از دوستان كه اكار دارند اينكه بلاخره من جه طور تشخيص بدم كه طرف شاهينو به جا اكار نده بهم؟؟؟
سلام
قیمت دولتی آکار 3816000 هست دوست عزیز و فکر نکنم یه فروشنده بیاد سود کم 34 تومن بخوره که معمولا بالای 100 تومن نظرشون هست.
با توجه به چیزی که من دیدم و نظر بقیه دوستان شما به چند دلیل میتونی تشخیص بدی .
اولین و مهمترین چیز لوله تفنگ هست که در شاهین بدون هیچ گونه نوشته و علامتی هست ولی در آکار حداقل یه نوشته کم حالا هر کدوم از عبارات ts 870 - نخجیر - زیر لول made in turkey رو داشت باشه اکاره.
شما موقعی که برگه کارشناسی اسلحه رو گرفتی ببین قیمت اسلحه رو چقدر برات فاکتور میکنه و از شما امضا میگیره.
این سومی هم در همه مواقع درست نیست و امکان داره مثل هم بزنن ولی بعضی مواقع فرقی داره که در برگه اسلحه مهمات
برای همه شاهین ها میزنن کوسه ساخت ایران ولی برای بعضی اکارها میزنن کوسه ساخت ترکیه که برای من زده بود کوسه ساخت ایران که دقیق نگاه کردم در یه قسمت نوشته بود اسلحه دستکاری شده پرسیدم گفت (داخل ایران فقط منتاز میشه)

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-02-13 07:34 PM

حسين جان بسته به مسافت قيمتا يه كم بالا ميره_فاكتور هم 385000بود_بركه كارشناسي رو هم داداشم امضا كرد جون به اسم داداشم كرفتم يه نكاه كذرا ديدم كه نوشته بود ساخت ايران_سوالي كه دارم اينكه امكان داره اسلحه فروش بياد بول اكارو بكيره تو فاكتورم قيمت اكارو بزنه اونوقت شاهين تحويل بده!؟ قيمت شاهينو 3500كفت
ايا بركه كارشناسي تحويل خودم ميده كه ببرم اسلحه و مهمات؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - royan - 2013-02-13 07:53 PM

دوست عزیز این طور نیست وقتی پول آکارو گرفته حتما" آکار تحویلت میده من هر دو رو دیدم باید اسلحه شناس باشی هر دو عین هم.ولی زیر لول آکار (میدین ترک) نوشته.تو برگه کارشناسی شاهین اسم شاهینو ذکر کرده و کاملا" مشخص.ولی هر دو زده ساخت ایران.خیالت راحت باشه اسلحت ترکه

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - Shatur - 2013-02-13 08:45 PM

خب واسه شاهين نوشته شاهين_واسه اكار جي نوشته؟

RE: بحث و تبادل نظر در مورد دولول روی هم آکار - HOSSEINDM - 2013-02-13 10:23 PM

(2013-02-13 08:45 PM)Shatur نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خب واسه شاهين نوشته شاهين_واسه اكار جي نوشته؟

آقا اینقدر خودتو اذیت نکن و اما اگر بذار کنار.
هیچ اسلحه فروشی نمیاد قیمت آکارو بگیره بهت شاهین بده ذلیلشم اینه که وقتی شما فاکتور 3850 رو امضا کردی و بردی اسلحه مهمات یعنی فروشنده موظف هست به شما آکارو بده وگرنه بعدا اگه اثبات بشه بجای آکار شاهین داده پدرشو در میارن .
شماهم برو کاراتو با خیال راحت انجام بده و بعد اینکه تفنگو تحویل گرفتی چندتا عکس بزار تا دوستان بگن آکاره یا شاهین یا برای مطمئن شدن به یه اسلحه فروش دیگه نشون بده . ولی بازم میگم وقتی برات تفنگو 3850 فاکتور کرده که به اسلحه مهمات بدی تا این فاکتورو ضمیمه پروندت کنن مطمئن باش آکار هست . فروشنده ای که دنبال شیرینی است همون اول بهت میگه که من مثلا 4 تومن میگیرم ولی داخل فاکتور 3850 میزنم.